Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 14.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Včerejší CZ Cup patřil opět Kovaříkovi a Zachardovi

Míla Fuček

2017-01-08

Mládež

Přečteno: 976

Komentářů: 0


Na včerejším CZ Cupu se v Centru stolního tenisu Ďáblice sešlo 40 hráčů. Kategorii nejmladšího žactva už potřetí za sebou vyhrál Tomáš Kovařík. Ostatním kategoriím kraloval opět Jáchym Zacharda.


V dopolední kategorii nejmladšího žactva se sešlo v Centru stolního tenisu Ďáblice celkem 13 hráčů, kteří hráli dvouhry ve třech skupinách s postupem prvních tří. Poražený z předkola horního pavouka pokračoval ve spodním pavouku. Dohrávalo se do konečného pořadí. Souběžně se hrála kategorie dorostu, která byla spojena s kategorií staršího žactva a bylo v ní celkem 12 hráčů (deset starších žáků a dva dorostenci).

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Jandus - Hánová 3:0(3,3,4), Kundrát - Zuzáková 1:3(-4,-7,10,-7), Hánová - Kundrát 0:3(-7,-1,-3), Kovařík - Jandus 3:0(5,9,3), Kundrát - Kovařík 0:3(-1,-6,-8), Zuzáková - Hánová 3:0(3,1,4), Kovařík - Zuzáková 3:1(-10,7,10,9), Jandus - Kundrát 3:0(6,4,9), Zuzáková - Jandus 2:3(5,-7,8,-7,-9), Hánová - Kovařík 0:3(-3,-3,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 8, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 7, 3. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 7, 4. Lukáš Kundrát - TJ Neratovice 5, 5. Anna Hánová - SK Vršovice 5

 

Skupina B

Čejka - Bednář 3:0(6,3,1), Dvořák - Beneš 3:0(8,6,5), Bednář - Beneš 0:3(-1,-7,-6), Čejka - Dvořák 3:0(5,4,5), Dvořák - Bednář 3:0(4,8,6), Beneš - Čejka 0:3(-5,-2,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka - Sokolo Lysá n. L. 6, 2. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5, 3. Pavel Beneš - TJ Neratovice 4, 4. Matěj Bednář - SK Vršovice 4

 

Skupina C

Svoboda - Urban 3:0(4,3,4), Šimek - Šťastný 3:0(4,4,5), Urban - Šťastný 1:3(8,-6,-10,-4), Svoboda - Šimek 2:3(-6,8,7,-9,-4), Šimek - Urban 3:0(6,6,11), Šťastný - Svoboda 0:3(-4,-4,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 6, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha 5, 3. Ondřej Šťastný - TJ Neratovice 4, 4. Nicolas Urban - TJ Neratovice 3

 

Předkolo

Beneš - Šťastný 3:0(13,4,3)

 

Čtvrtfinále

Kovařík - Beneš 3:0(3,5,10), Dvořák - Svoboda 3:2, Šimek - Jandus 2:3(-4,-5,10,14,-7), Zuzáková - Čejka 0:3(-9,-3,-4)

 

Semifinále

Kovařík - Dvořák 3:1, Jandus - Čejka 0:3(-7,-7,-6)

 

Finále

Kovařík - Čejka 3:1(-8,5,8,14)

 

O 3. místo

Dvořák - Jandus 1:3

 

O 5. až 8. místo

Beneš - Svoboda 2:3(14,-9,-7,7,-6), Šimek - Zuzáková 1:3(-9,9,-6,-8)

 

O 5. místo

Svoboda - Zuzáková 1:3(-10,-5,3,-7)

 

O 7. místo

Beneš - Šimek 0:3(-7,-4,-2)

 

O 9. až 13. místo

Hánová - Šťastný 1:3(6,-9,-7,-5)

 

O 9. až 12. místo

Kundrát - Šťastný 1:2(-7,11,-8), Urban - Bednář 0:3(-9,-6)

 

O 9. místo

Šťastný - Bednář 0:2(-8,-9)

 

O 11.místo

Kundrát - Urban 2:1(5,-7,10)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 3. Martin Jandus - TTC Klánovice, 4. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice, 5. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice, 6. Patrik Svoboda - TTC Praha, 7. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice, 8. Pavel Beneš - TJ Neratovice, 9. Matěj Bednář - SK Vršovice, 10. Ondřej Šťastný - TJ Neratovice, 11. Lukáš Kundrát - TJ Neratovice, 12. Nicolas Urban - TJ Neratovice, 13. Anna Hánová - SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Skupina A

Beneš, Dvořák - Kundrát, Šťastný 3:0(3,4,6), Čejka, Kovařík - Beneš, Dvořák 3:0(1,5,6), Kundrát, Šťastný - Čejka, Kovařík 0:3(-0,-2,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Marek Čejka a Tomáš Kovařík 4, 2. Pavel Beneš a Zdeněk Dvořák 3, 3. Lukáš Kundrát a Ondřej Šťastný 2

 

Skupina B

Urban, Bednář - Zuzáková, Šimek 1:3(9,-7,-8,-8), Svoboda, Jandus - Urban, Bedbář 3:1(1,3,7), Zuzáková, Šimek - Svoboda, Jandus 1:3(-6,3,-8,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Patrik Svoboda a Martin Jandus 4, 2. Anežka Zuzáková a Ondřej Šimek 3, 3. Nicolas Urban a Matěj Bednář 2

 

Semifinále

Čejka, Kovařík - Zuzáková, Šimek 3:2(7,-12,-9,7,6), Beneš, Dvořák - Svoboda, Jandus 0:3(-8,-7,-8)

 

Finále

Čejka, Kovařík - Svoboda, Jandus 3:2(5,-9,-2,10,10)

 

O 3. místo

Zuzáková, Šimek - Beneš, Dvořák 1:3

 

O 5. místo

Kundrát, Šťastný - Urban, Bednář 1:3(6,-7,-13,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) a Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.), 2. Patrik Svoboda (TTC Praha) a Martin Jandus (TTC Klánovice), 3. Anežka Zuzáková a Ondřej Šimek (oba Slovan Bohnice), 4. Pavel Beneš a Zdeněk Dvořák (oba TJ Neratovice), 5. Lukáš Kundrát (TJ Neratovice) a Matěj Bednář (SK Vršovice), 6. Lukáš Kundrát a Ondřej Šťastný (oba TJ Neratovice)

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactvapo 4. turnaji

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 6000, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 5600, 3. Patrik Svoboda - TTC Praha 5300, 4. Martin Jandus - TTC Klánovice 5200, 5. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 4800, 6. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 4600, 7. Matěj Bednář - SK Vršovice 3200, 8. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 3100, 9. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 3000, 10. Martin Kozák - TJ Střížkov 2600, 11. Jiří Votruba - TTC Praha 2100, 12. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 2000, 13. - 14. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech a Jakub Bíža oba 1800, 15. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 16. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 1301, 17. - 18. Vojtěch Bíža a Pavel Beneš - TJ Neratovice oba 1300, 19. - 20. Valerie Skoumalová - SK Vršovice a Viktor Vlasák - Slovan Bohnice oba 1200, 21. - 22. Adam Kabát - SK Vršovice a Ondřej Šťastný - TJ Neratovice oba 1100, 23. Lukáš Kundrát - TJ Neratovice 1000, 24. Anna Hánová - SK Vršovice 951. 25. Patrik Pischnot - TTC Praha 950, 26. Nicolas Urban - TJ Neratovice 900, 27. Antonín Vlasák - TTC Praha 700

 

Celkové pořadí čtyřher nejmladšího žactva po 4. turnaji

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 6000, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 5900, 3. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5600, 4. - 5. Patrik Svoboda - TTC Praha a Martin Jandus - TTC Klánovice oba 5500, 6. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 7. - 8. Tadeáš Auf a Jiří Kuchta - oba SK Viktoria Ořech oba 2000, 9. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1900, 10 Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 1801, 11. - 16. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář - oba SK Vršovice, Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, Jakub Bíža a Vojtěch Bíža, Pavel Beneš - TJ Neratovice všichni 1800

 

Dorost + starší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Zacharda - Závodný 3:0(8,2,6), Garček - Petr 0:3(-10,-2,-10), Tuček - Steiner 0:3(-5,-7,-3),

Závodný - Steiner 0:3(-8,-11,-4), Petr - Tuček 3:0(6,2,4), Zacharda- Garček 3:0(2,8,6),

Garček - Závodný 3:0(7,7,8), Tuček - Zacharda 0:3(-2,-0,-8), Steiner - Petr 0:3(-7,-6,-4),

Závodný - Petr 0:3(-4,-6,-10), Zacharda - Steiner 3:0(8,1,7), Garček - Tuček 3:0(4,7,11),

Tuček - Závodný 0:3(-7,-6,-9), Steiner - Garček 0:3(-4,-11,-3), Petr - Zacharda1:3(-2,4,-5,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 10, 2. Adam Petr - TTC Praha 9, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice 8, 4. Adam Steiner - Slovan Bohnice 7, 5. Dominik Závodný - TJ Střížkov 8, 6. Lukáš Tuček - SK Vršovice 8

 

Skupina B

Macek - Skala 3:0(2,3,6), Rein - Erdenebayar 3:0(1,7,6), Vaca - Horský 3:0(8,8,9),

Skala - Horský 3:2(4,-10,5,-8,4), Erdenebayar - Vaca 1:3(-6,-7,8,-7), Macek - Rein 0:3(-11,-11,-7),

Rein - Skala 3:0(11,8,9), Vaca - Macek 0:3(-7,-7,-7), Horský - Erdenebayar 3:1(5,8,-10,7),

Skala - Erdenebayar 3:0(5,3,6), Macek - Horský 3:0(7,6,3), Rein - Vaca 3:0(7,4,8),

Vaca - Skala 3:1(5,9,-5,11), Horský - Rein 0:3(-2,-5,-5), Erdenebayar - Macek 0:3(-3,-2,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 10, 2. Lukáš Macek - SK Vršovice 9, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8, 4. Petr Skala - Slovan Bohnice 7, 5. Miroslav Horský - TTC Praha 6, 6. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 5

 

Čtvrtfinále

Zacharda - Skala 3:0(4,4,4), Garček - Macek 2:3(-9,11,-8,8,-7), Petr - Vaca 3:0(8,7,3), Steiner - Rein 1:3(9,-8,-4,-1)

 

Semifinále

Zacharda - Macek 3:2(-6,6,-5,3,2), Petr - Rein 3:0(13,8,12)

 

Finále

Zacharda - Petr 3:0(1,7,5)

 

O 3. místo

Macek - Rein 3:1(5,-8,9,10)

 

O 5. až 8. místo

Skala - Garček 0:3(-7,-10,-8), Vaca - Steiner 2:3(4,8,-7,-9,-3)

 

O 5. místo

Garček - Steiner 3:1(9,-12,8,11)

 

O 7. místo

Skala - Vaca 0:3 w.o.

 

O 9. až 12. místo

Závodný - Erdenebayar 2:1(-7,8,9), Tuček - Horský 0:2(-1,-6)

 

O 9. místo

Závodný - Horský 0:2(-5,-5)

 

O 11. místo

Erdenebayar - Tuček 1:2(9,-12,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny, 2. Adam Petr - TTC Praha, 3. Lukáš Macek - SK Vršovice, 4. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 5. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 6. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 7. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 8. Petr Skala - Slovan Bohnice, 9. Miroslav Horský - TTC Praha, 10. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 11. Lukáš Tuček - SK Vršovice, 12. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Skupina A

Petr, Horský - Skala, Steiner 3:0(8,7,7), Zacharda, Rein - Petr, Horský 3:0(6,11,8), Skala, Steiner Zacharda, Rein 0:3(-8,-3,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny 4, 2. Adam Petr a Miroslav Horský - oba TTC Praha 3, 3. Petr Skala a Adam Steiner - oba Slovan Bohnice 2

 

Skupina B

Macek, Erdenebayar - Tuček, Závodný 3:0(8,9,2), Vaca, Garček - Macek, Erdenebayar 3:2(-10,8,8,-8,9), Tuček, Závodný - Vaca, Garček 2:3(-9,5,7,-9,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Vaca - TTC Klánovice a Tomáš Garček - Slovan Bohnice 4, 2. Lukáš Macek a Sugar Erdenebayar - oba SK Vršovice 3, 3. Lukáš Tuček - SK Vršovice a Dominik Závodný - TJ Střížkov 2

 

Semifinále

Zacharda, Rein - Macek, Erdenebayar 3:0(6,9,7), Petr, Horský - Vaca, Garček 2:3(6,-4,9,-3,-8)

 

Finále

Zacharda, Rein - Vaca, Garček 3:0(8,9,9)

 

O 3. místo

Macek, Erdenebayar - Petr, Horský 1:3(-8,9,-5,-6)

 

O 5. místo

Skala, Steiner - Tuček, Závodný 3:0(8,8,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny) 4, 2. Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) a Tomáš Garček (TTC Klánovice) 3, 3. Adam Petr a Miroslav Horský (oba TTC Praha), 4. Lukáš Macek a Sugar Erdenebayar (oba SK Vršovice), 5. Petr Skala a Adam Steiner (oba Slovan Bohnice), 6. Lukáš Tuček (SK Vršovice) a Dominik Závodný (TJ Střížkov)

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 4. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 6500, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4 - 5. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5400, 6. Adam Steiner - Slovan Bohnice 3200, 7. Miroslav Horský - TTC Praha 2600, 8. Dominik Závodný - TJ Střížkov 2500, 9. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 10. Adam Petr - TTC Praha 1900, 11. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1601, 12. - 14. Michal Barták - Slovan Bohnice, Matyáš Kotrbáček a Daniel Bátrla - TJ Střížkov všichni 1500, 15. Roman Lukáš - SK Vršovice 1400, 16. - 17. Petr Burian - TTC Praha a Petr Skala Slovan Bohnice oba 1300, 18. - 19. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice a Lukáš Tuček - SK Vršovice oba 1200, 20. Matěj Bláha - Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher dorostu po 4. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7500, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 7400, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 7. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3300, 8. Roman Lukáš - SK Vršovice 2000, 9. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 10. Dominik Závodný - TJ Střížkov 1901, 11. - 13. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Matyáš Kotrbáček a Adam Petr - TTC Praha - všichni 1800, 14. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1701, 15. Michal Barták - Slovan Bohnice 1700, 16. Petr Skala - Slovan Bohnice 1600

 

Pořadí dvouhry staršího žactva:

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny, 2. Lukáš Macek - SK Vršovice, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 5. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 6. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 7. Petr Skala - Slovan Bohnice, 8. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 9 Lukáš Tuček - SK Vršovice, 10. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 9

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva:

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny) 4, 2. Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) a Tomáš Garček (TTC Klánovice) 3, 3. Lukáš Macek a Sugar Erdenebayar (oba SK Vršovice), 4. Petr Skala a Adam Steiner (oba Slovan Bohnice), 5. Lukáš Tuček (SK Vršovice) a Dominik Závodný (TJ Střížkov)

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 4. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7100, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 6600, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4 - 5. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5500, 6. Adam Steiner - Slovan Bohnice 3300, 7.- 8. Dominik Závodný - TJ Střížkov a Sugar Ernenebayar - SK Vršovice oba 2700, 9. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 10. - 11. Michal Barták - Slovan Bohnice a Matyáš Kotrbáček oba 1500, 12. - 13. Roman Lukáš - SK Vršovice a Petr Skala - Slovan Bohnice oba 1400, 14. Petr Burian - TTC Praha 1300, 15. - 16. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice a Lukáš Tuček - SK Vršovice oba 1200, 17. Matěj Bláha - Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 4. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 7500, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 3800, 6. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3400, 7. Roman Lukáš - SK Vršovice 2000, 8. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 9. - 10. Dominik Závodný - TJ Střížkov a Sugar Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1801, 11. - 12. Matěj Bláha - Slovan Bohnice a Matyáš Kotrbáček oba 1800, 13. - 14. Michal Barták a Petr Skala - oba Slovan Bohnice 1700

 

Se zpožděním začala odpolední kategorie mladšího žactva, na kterou dorazilo 15 hráčů, z čehož pět hráčů se účastnilo už i dopoledních kategorií.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Zacharda- Berger 3:0(5,5,6), Košacký - Obrhel 3:1(8,-4,10,9), Berger - Obrhel 0:3(-6,-10,-7), Zacharda - Košacký 3:0(6,3,1), Košacký - Berger 3:0(4,6,7), Oberhel - Zacharda 0:3(-4,-1,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Jácham Zacharda - ZŠ Lužiny 6, 2. Adam Košacký - Slovan Bohnice 5, 3. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 3, 4. Don Berger - SK Vršovice

 

Skupina B

Rein - Erdenebayar 3:0(6,9,4), Lorenz - Hánová 3:0(3,7,2), Erdenebayar - Hánová 3:1(7,-8,7,11), Rein - Lorenz 3:0(0,6,6), Lorenz - Erdenebayar 3:1(-8,7,7,9), Hánová - Rein 0:3(-3,-3,-0)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 6, 2. Matyiáš Lorenz - TJ Střížkov 5 , 3. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice, 4. Barbora Hánová - SK Vršovice 3

 

Skupina C

Havel - Štibr 3:0(1,6,0), Garček - Havel 3:0(10,5,9), Štibr - Havel 0:3(-3,-1,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4, 2. Petr Havel - Sokol Černošice 3, 3. Daniel Štibr - SK Vršovice 2

 

Skupina D

Brodský - Čejka 3:1(-7,7,10,9), Mikula - Příbramský 0:3(-8,-10,-5), Čejka - Příbramský 3:1(-9,13,7,9), Brodský - Mikula 3:0(4,2,10), Mikula - Čejka 0:3(-2,-8,-7), Příbramský - Brodský 1:3(6,-9,-4,-10)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Brodský - TTC Praha 6, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 5, 3. Jan Příbramský - SK VVršovice 4, 4. Matěj Mikula - SK Vršovice 3

 

Čtvrtfinále

Zacharda - Havel 3:0(4,3,1), Lorenz - Brodský 2:3(-3,8,-9,5,-2), Garček - Košacký 3:0(9,6,9), Čejka - Rein 0:3(-6,-12,-6)

 

Semifinále

Zacharda - Brodský 3:0(4,5,8), Garček -Rein 3:1(10,-12,7,4)

 

Finále

Zacharda - Garček 3:0(7,3,2)

 

O 3. místo

Brodský - Rein 3:2(7,-9,-6,8,8)

 

O 5. až 8. místo

Havel - Lorenz 3:1(7,-9,3,0), Košacký - Čejka 3:1(13,7,-4,9)

 

O 5. místo

Havel - Košacký 3:0(9,6,9)

 

O 7. místo

Lorenz - Čejka 1:3(-4,7,-0,-0)

 

O 9. až 16. místo

Obrhel - bye, Hánová - Příbramský 0:3(-4,-8,-7), Štibr - Berger 0:3(-6,-7,-10), Mikula - Erdenebayar 0:3(-10,-3,-7)

 

O 9. až 12. místo

Obrhel - Příbramský 0:3(-8,-6,-6), Berger - Erdenebayar 0:3(-6,-1,-1)

 

O 9. místo

Příbramský - Erdenebayar 3:1(7,12,-5,9)

 

O 11. místo

Obrhel - Berger 3:1(6,-8,3,1)

 

O 13. až 16. místo

Hánová - bye, Štibr - Mikula 0:3(-1,-3,-2)

 

O 13. místo

Hánová - Mikula 3:1(4,-10,1,5)

 

O 15. místo

Štibr - bye

 

Pořadí dvouher

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 5. Petr Havel - Sokol Černošice, 6. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 7. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 8. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov, 9. Jan Příbramský - SK Vršovice, 10. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice, 11. Adam Oberhel - Slovan Bohnice, 12. Don Berger - SK Vršovice, 13. Barbora Hánová - SK Vršovice, 14. Matěj Mikula - SK Vršovice, 15. Daniel Šibr - SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Zacharda, Rein - bye, Havel, Lorenz - Hánová, Berger 3:0(4,7,4), Košacký, Obrhel - Erdenebayar, Příbramský 3:1(5,7,-8,8), Mikula, Štibr - Garček, Brodský 0:3(-2,-6,-9)

 

Semifinále

Zacharda, Rein - Havel, Lorenz 3:0(7,2,5), Košacký, Obrhel - Garček, Brodský 0:3(-8,-6,-9)

 

Finále

Zacharda, Rein - Brodský, Garček 3:1(8,15,-7,9)

 

O 3. místo

Havel, Lorenz - Košacký, Obrhel 3:0(9,9,8)

 

O 5. až 8. místo

Hánová, Berger - bye, Erdenebayar, Příbramský - Mikula, Štibr 3:0(1,4,0)

 

O 5. místo

Hánová, Berger - Erdenebayar, Příbramský 3:1(5,8,-6,5)

 

O 7. místo

Mikula, Štibr - bye

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny), 2. Adam Brodský (TTC Praha) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 3. Petr Havel (Sokol Černošice) a Matyáš Lorenz (TJ Střížkov) 4. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 5. Barbora Hánová a Don Berger (oba SK vršovice) 6. Sugar Erdenebayar a Jan Příbramský (oba SK Vršovice), 7. Matěj Mikula a Daniel Štibr (oba SK Vršovice)

 

Celkové pořadí dvouher mladšího žactva po 4. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7400, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7100, 3. Jáchym Zacharda- ZŠ Lužiny 6000, 4. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 5500, 5. Adam Košacký - Slovan Bohnice 5200, 6. Petr Havel - Sokol Černošice 5100, 7. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 4400, 8. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 3900, 9. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 3200, 10. Don Berger - SK Vršovice 2800, 11. Jan Příbramský - SK Vršovice 2400, 12. - 13. Matěj Mikula a Barbora Hánová - oba SK Vršovice 2100, 14. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 2000, 15. Matheos Remunda - TTC Elizza 1900, 16. - 17. Jan Majer a Matěj Rzepecki - oba TTC Praha oba 1800, 18. 18. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 1600, 19. - 20. Jan Kroidlo - TJ Neratovice a Jan Slavíček - Slavoj Praha všichni1300, 21.Matěj Hejný - TJ Střížkov 1201, 22.- 23. Samuel Žitník - TJ Neratovice a Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech oba 1100, 24. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1000, 25. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 26. Lhavga Erdenebayar SK Vršovice 900, 27. - 28. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 800, 29. Daniel Štibr - SK Vršovice 600

 

Celkové pořadí čtyřher mladšího žactva po 4. turnaji

1. Adam Brodský - TTC Praha 7500, 2. - 3. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5700, 5. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 5100, 6. Petr Havel - Sokol Černošice 5001, 7. Adam Košacký - Slovan Bohnice 4950, 8. - 9. Jan Majer - TTC Praha a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. oba 3600, 10. Don Berger - SK Vršovice 3400, 11. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 12. Matheos Remunda - TTC Elizza 2000, 13. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1901, 14. Jan Slavíček - Slavoj Praha 1900, 15. Matěj Mikula SK Vršovice 1801, 16. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 1800, 17. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1701, 18. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1700, 19. Barboha Hánová - SK Vršovice 1602, 20. Matěj Hejný - TJ Střížkov 1601, 21 Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1600, 22. Jan Příbramský - SK Vršovice 1501, 23. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1500, 24. - 25. Samuel Žitník a Jan Kroidlo - oba TJ Neratovice oba 1450


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.