Stolní tenis v Praze

Dnes je úterý 11.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Vítězem Velké ceny Ďáblic nejmladšího žactva se stal Martin Šíp

Míla Fuček

2017-02-19

Mládež

Přečteno: 860

Komentářů: 0


Včera proběhla v Centru stolního tenisu Ďáblice Velká cena Ďáblic nejmladšího žactva – turnaj pořádaný Pražským svazem stolního tenisu.


Na turnaji se sešlo 29 hráčů. Turnaj měl kvalitní obsazení, vítězem se stal nejlepší nejmladší žák v ČR Martin Šíp z Kotlářky.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Šíp – Trávníček 3:1(-12,6,3,7), Jedlička – Holl 3:0(4,2,5), Trávníček – Holl 3:0(8,11,6), Šíp – Jedlička 3:0(5,8,9), Jedlička – Trávníček 2:3(9,-11,7,-11,-9), Holl – Šíp 1:3(-3,-8,9,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Šíp – Kotlářka, 2. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny, 3. Karel Jedlička – Slavoj Ústí n. L., 4. Martin Holl – TTC Praha

 

Skupina B

Remunda – Douda 3:0(4,6,6), Bertho - Carvan 3:1(3,-5,11,3), Douda – Carvan 1:3(-8,9,-8,-11), Remunda – Bertho 3:0(3,2,3), Bertho – Douda 3:2(1,-10,-6,10,13), Carvan – Remunda 0:3(-3,-7,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Matheos Remunda – TTC Elizza, 2. Tibor Bertho – Kotlářka, 3. Matáš Carvan – Slovan Bohnice, 4. Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita

 

Skupina C

Vesecký – Urban 3:0(1,0,4), Svoboda S. - Jandus 1:3(-9,-6,10,-5), Urban – Janus 0:3(-4,-5,-2), Vesecký – Svoboda S. 3:0(7,5,3), Svoboda S. - Urban 3:1(-8,4,2,4), Jandus – Vesecký 0:3(-5,-5,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. David Vesecký – STC Slaný, 2. Martin Jandus, 3. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 4. Jakub Urban – Avia Čakovice

 

Skupina D

Sochor D. - Kalivoda 3:0(3,3,2), Sládek – Vršovský 2:3(-9,4,-5,9,-5), Kalivoda – Vršovský 0:3(-7,-5,-8), Sochor D. – Sládek 3:0(7,6,6), Sládek – Kalivoda 3:0(4,6,4), Vršovský – Sochor 0:3(-3,-4,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 2. Tadeáš Vršovský – Slavoj Ústí n. L., 3. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 4. Oliver Kalivoda – Kotlářka

 

Skupina E

Čejka - Maděra 3:0(0,0,0), Petříková – Kazilová 3:0(3,7,6), Maděra – Kazilová 1:3(-7,9,-8,-6), Čejka – Petříková 2:3(8,-10,-4,9,-9), Petříková – Maděra 3:0(2,0,7), Kazilová – Čejka 0:3(-4,-9,-3)

 

Pořadí skupiny E

1. Kateřina Petříková – Sparta Praha, 2. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L., 3. Ema Kazilová – Avia Čakovice, 4. Vojtěch Maděra – Kotlářka

 

Skupina F

Kovařík – Hromas 3:0(2,5,3), Klein – Kovařík 2:3(-8,-8,10,8,-7), Hromas – Klein 0:3(-2,-5,-2)

 

Pořadí skupiny F

1. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 2. Matouš Klein – Slavoj Praha, 3. Vít Hromas – Kotlářka

 

Skupina G

Nechyba – Málek 3:0(3,5,7), Ohera – Nechyba 1:3(-5,12,-4,-6), Málek – Ohera 0:3(-8,-9,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Radim Nechyba – Slavoj Ústí n. L., 2. Richard Ohera – ZŠ Lužiny, 3. Vojtěch Málek – Avia Čakovice

 

Skupina H

Rulc M. - Vorbsová 3:0(2,2,2), Rek – Rulc 1:3(-4,-8,8,-9), Vorbsová – Rek 0:3(-1,-1,-3)

 

Pořadí skupiny H

1. Michal Rulc – Sparta Praha, 2. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 3. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Šíp – Vršovský 3:0(7,6,9), Bertho – Rulc 0:3(-5,-5,-3), Nechyba – Čejka 2:3(10,-7,-6,7,-3), Klein – Vesecký 0:3(-8,-7,-9), Sochor D. - Ohera 3:0(5,2,1), Jandus – Kovařík 1:3(-8,8,-8,-10), Petříková – Rek 3:1(-7,10,2,6), Trávníček – Remunda 1:3(-6,10,-6,-7)

 

Čtvrtfinále

Šíp – Rulc 3:0(5,8,7), Čejka – Vesecký 2:3(10,-2,-4,9,-3), Sochor – Kovařík 3:0(4,3,6), Petříková – Remunda 0:3(-6,-5,-6)

 

Semifinále

Šíp – Vesecký 3:0(9,3,8), Sochor – Remunda 3:1(6,-11,6,4)

 

Finále

Šíp – Sochor 3:0(9,8,9)

 

O 3. místo

Vesecký – Remunda 3:1(-7,15,7,6)

 

O 5. až 8. místo

Rulc – Čejka 2:3(-6,7,-8,10,-4), Kovařík – Petříková 1:3(10,-10,-10,-9)

 

O 5. místo

Čejka – Petříková 3:0(5,9,9)

 

O 7. místo

Rulc – Kovařík 3:2(9,6,-9,-7,12)

 

O 9. až 16. místo

Vršovský – Bertho 3:0(6,4,5), Nechyba – Klein 0:3(-7,-7,-5), Ohera – Jandus 1:3(8,-8,-5,-8), Rek – Trávníček 3:2(-9,5,6,-8,10)

 

O 9. až 12. místo

Vršovský – Klein 3:1(9,-8,9,9), Jandus – Rek 0:3(-2,-5,-10)

 

O 9. místo

Vršovský – Rek 0:3(-9,-9,-9)

 

O 11. místo

Klein – Jandus 0:3(-13,-7,-10)

 

O 13. až 16. místo

Bertho – Nechyba 0:3(-8,-4,-8), Ohera – Trávníček 1:3(-8,-6,9,-5)

 

O 13. místo

Nechyba – Trávníček 3:0(10,8,5)

 

O 15. místo

Bertho – Ohera 2:3(-8,9,11,-8,-7)

 

Soutěž útěchy

 

1. kolo – 17. až 29. místo

Sládek – bye, Holl – Málek 3:0(6,7,3), Vorbsová – Douda 0:3(-6,-2,-5), Maděra – Svoboda S. 0:3(-2,-4,-8), Carvan – bye, Kalivoda – Kazilová 3:1(3,1,-8,2), Hromas – Urban 0:3(-10,-10,-3), Jedlička – bye

 

Čtvrtfinále – 17. až 24. místo

Sládek – Holl 3:0(1,6,8), Douda – Svoboda S. 1:3(-9,-8,10,-3), Carvan – Kalivoda 3:2(-8,8,-7,9,7), Urban – Jedlička 0:3(-4,-5,-3)

 

Semifinále – 17. až 20. místo

Sládek – Svoboda S. 3:0(5,4,2), Carvan – Jedlička 0:3(-8,-9,-6)

 

Finále – 17. místo

Sládek – Jedlička 1:3(11,-7,-6,-3)

 

O 19. místo

Svoboda S. - Carvan 3:2(-5,9,2,-8,5)

 

O 21. až 24. místo

Holl – Douda 0:3 w.o., Kalivoda – Urban 3:0 w.o.

 

O 21. místo

Douda – Kalivoda 3:1(-5,9,2,4)

 

O 23. místo

Holl – Urban 0:0 w.o.

 

O 25. až 29. místo

Málek – bye, Vorbsová – Maděra 0:3 w.o., Kazilová – bye, Hromas – bye

 

O 25. až 28. místo

Málek – Maděra 0:3 w.o., Kazilová – Hromas 3:0(8,5,7)

 

O 25. místo

Maděra – Kazilová 3:2(7,-10,-5,7,2)

 

O 27. místo

Málek – Hromas 0:0 w.o.

 

Konečné pořadí dvouhry

1. Martin Šíp – Kotlářka, 2. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. David Vesecký – STC Slaný, 4. Matheos Remunda – TTC Elizza, 5. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L., 6. Kateřina Petříková – Sparta Praha, 7. Michal Rulc – Sparta Praha, 8. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 9. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 10. Tadeáš Vršecký – Slavoj Ústí n. L., 11. Martin Jandus, 12. Matouš Klein – Slavoj Praha, 13. Radim Nechyba – Slavoj Ústí n. L., 14. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny, 15. Richard Ohera – ZŠ Lužiny, 16. Tibor Brtho – Kotlářka, 17. Karel Jedlička – Slavoj Ústí n. L., 18. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 19. Svoboda Sebastian – Kotlářka, 20. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice, 21. Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita, 22. Oliver Kalivoda – Kotlářka, 23. až 24. Martin Holl – TTC Praha a Jakub Urban – Avia Čakovice, 25. Vojtěch Maděra – Avia Čakovice, 26. Ema Kazilová – Avia Čakovice, 27. až 28. Vojtěch Málek – Avia Čakovice a Vít Hromas – Kotlářka, 29. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Šíp, Vesecký – bye, Vorbsová, Kazilová – Rek, Sládek 0:3(-7,-8,-2), Ohera, Trávníček – Carvan, Jandus 3:2(2,-6,9,-6,4), Bertho, Maděra – Čejka, Kovařík 0:3(-6,-6,-7), Rulc, Petříková – Vršovský, Holl 3:0(6,5,4), Urban, Málek – Nechyba, Jedlička 0:3(-4,-4,-3), Klein, Douda – Svoboda S., Klaivoda 3:0(9,4,10), Remunda, Sochor – bye

 

Čtvrtfinále

Šíp, Vesecký – Rek, Sládek 3:0(2,2,3), Ohera, Trávníček – Čejka, Kovařík 0:3(-7,-8,-9), Rulc, Petříková – Nechyba, Jedlička 3:2(8,3,-4,-8,5), Klein, Douda – Remunda, Sochor 0:3(-7,-4,-3)

 

Semifinále

Šíp, Vesecký – Čejka, Kovařík 3:0(1,7,5), Rulc, Petříková – Remunda, Sochor 1:3(-6,-12,9,-6)

 

Finále

Šíp, Vesecký – Remunda, Sochor 3:0(9,2,9

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Šíp – Kotlářka a David Vesecký – STC Slaný, 2. Matheos Remunda – TTC Elizza a David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. a Tomáš Kovařík – TJ Neratovice a Michal Rulc a Kateřina Petřáková – oba Sparta Praha.

 

Dnes proběhne v Centru stolního tenisu Ďáblice kategorie staršího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.