Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 14.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Vítězem Velké ceny Ďáblic se stal Jan Krameš

Míla Fuček

2017-02-20

Mládež

Přečteno: 823

Komentářů: 0


V nedělním turnaji Grand Prix, pořádaným PSST, zvítězil v kategorii staršího žactva Jan Krameš, který ve finále porazil Kryštofa Přídu 3:2.


Za účasti 43 starších hráčů proběhla včera v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 Velká cena Ďáblic staršího žactva.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Přída - Kadavý 3:0(5,5,9), Kratochvíl - Fišer 3:0(8,8,6), Kadavý - Fišer 3:1(-10,6,3,6), Přída - Kratochvíl 3:0(1,7,3), Kratochvíl - Kadavý 0:3(-6,-7,-11), Fišer - Přída 0:3(-6,-7,-11)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída - Kotlářka, 2. Ondřej Kadavý - Slovan Bohnice, 3. David Kratochvíl - TTC Elizza, 4. Jan Fišer - TTC Klánovice

 

Skupina B

Krameš - Kalinová 3:0(2,1,2), Vícha - Garček 3:0(1,14,3), Kalinová - Garček 1:3(-6,-9,15,-10), Krameš - Vícha 3:0(9,5,2), Vícha - Kalinová 3:1(7,-6,9,5), Garček - Krameš 0:3(-1,-2,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš - Loko Vršovice, 2. Matěj Vícha - Kotlářka, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Martina Kalinová - TTC Elizza

 

Skupina C

Šimůnková - Vaca 3:0(5,4,5), Šíp - Remunda 3:0(8,8,12), Vaca - Remunda 0:3(-4,-7,-10), Šimůnková - Šíp 2:3(-6,8,-9,8,-9), Šíp - Vaca 3:0(3,10,7), Remunda- Šimůnková 2:3(8,-8,9,-9,-2)

 

Pořadí skupiny C

1. Martin Šíp - Kotlářka, 2. Veronika Šimůnková - Slavoj Praha, 3. Matheos Remunda - TTC Elizza, 4. Ondřej Vaca- Slovan Bohnice

 

Skupina D

Sochor A. - Havlík 3:0(1,3,4), Svoboda M. - Halouzka 3:0(8,4,4), Havlík - Halouzka 3:0(3,8,3), Sochor A. - Svoboda M. 3:1(-9,2,9,1), Svoboda M. - Havlík 3:0(5,4,4), Halouzka - Sochor A. 0:3(-2,-1,-2)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Sochor - Stadion Žižkov, 2. Maxim Svoboda - Kotlářka, 3. Tomáš Havlík - Loko Vršovice, 4. Jan Halouzka - Sparta Praha

 

Skupina E

Knobloch - Kořének 3:0(7,4,4), Gajda- Lazoš 3:0(8,4,5), Kořének - Lazoš 3:0(5,6,6), Knobloch - Gajda 1:3(-8,12,-7,-10), Gajda - Kořének 3:0(11,6,9), Lazoš - Knobloch 0:3(-7,-1,-3)

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Gajda - Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch - Loko Vršovice, 3. František Kořének - Kotlářka, 4. Tomáš Lazoš - Sparta Praha

 

Skupina F

Kadlec - Trinh 3:0(5,3,8), Bruk - Melichar 3:0(5,1,3), Trinh - Melichar 3:0(3,4,7), Kadlec - Bruk 3:0(7,1,7), Bruk - Trinh 3:0(6,7,10), Melichar - Kadlec 0:3(-1,-3,-6)

 

Pořadí skupiny F

1. Vít Kadlec - TTC Elizza, 2. Martin Bruk - SK Hamr, 3. Viet Trinh - Kotlářka, 4. Václav Melichar - Sparta Praha

 

Skupina G

Marat - Jungwirtová 3:0(4,4,4), Lanžhotský - Bertho 3:2(-8,4,6,-6,4), Jungwirthová - Bertho 3:1(-9,9,10,8), Marat - Lanžhotský 3:0(6,7,3), Lanžhotský - Jungwirthová 3:0(4,10,6), Bertho - Marat 0:3(-3,-8,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Marat - TTC Elizza, 2. Vojtěch Lanžhotský - Kotlářka, 3. Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 4. Tadeáš Bertho - Kotlářka

 

Skupina H

Khalaila - Juřík 3:1(4,8,-8,7), Šusta - Brodský 3:0(6,8,6), Juřík - Brodský 0:3(-9,-10,-11), Khalaila - Šusta 3:0(6,3,8), Šusta - Juřík 3:0(10,4,2), Brodský - Khalaila 0:3(-9,-3,-5)

 

Pořadí skupiny H

1. Adam Khalaila - Kotlářka, 2. Petr Šusta - Sparta Praha, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Martin Juřík - Kotlářka

 

Skupina I

Náhlik - Rulc L. 3:1(-10,5,6,11), Handlová - Kadlecová 3:1(7,10,-5,2), Rulc L. - Kadlecová 3:0(9,7,8), Náhlik - Handlová 3:0(1,3,8)

 

Pořadí skupiny I

1. Pavol Náhlik - Kotlářka, 2. Lukáš Rulc - Sparta Praha, 3. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 4. Taťána Kadlecová - TTC Elizza

 

Skupina J

Jaroň - Rein 3:1(4,3,-9,3), Brož - Janoušek 3:0(6,2,2), Rein - Janoušek 3:0(1,4,1), Jaroň - Brož 3:0(12,6,4), Brož - Rein 3:1(-9,1,5,6), Janoušek - Jaroň 0:3(-1,-2,-2)

 

Pořadí skupiny J

1. Daniel Jaroň - Sokol Krchleby, 2. Patrik Brož - Kotlářka, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 4. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha

 

Skupina K

Havránek - Říha 3:0(6,9,5), Havránek - Kopecký 0:3(-5,-7,-8), Kopecký - Říha 3:0(4,2,1)

 

Pořadí skupiny K

1. Michael Kopecký - Kotlářka, 2. Jakub Havránek - Loko Vršovice, 3. Samuel Říha - Sparta Praha

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Předkolo

Lanžhotský - Jaroň 0:3(-5,-6,-3), Šusta - Vícha 3:0(3,6,3), Svoboda M. - Rulc L. 1:3(-8-7-,9,-2), Havránek - Knobloch 1:3(-8,10,-12,-5), Šimůnková - Brož 3:0(7,8,6), Kadavý - Bruk 2:3(-8,8,5,-6,-3)

 

Osmifinále

Přída - Jaroň 3:0(4,6,2), Kopecký - Gajda 3:0(6,8,9), Kadlec - Šusta 3:1(6,9,-9,8), Rulc L. - Šíp 0:3(-9,-10,-9), Sochor A. - Knobloch 1:3(-7,-6,4,-10), Šimůnková - Khalaila 1:3(9,-3,-2,-6), Marat - Náhlik 3:1(7,8,-6,13), Bruk - Krameš 0:3(-6,-7,-6)

 

Čtvrtfinále

Přída - Kopecký 3:2(-8,3,-11,4,11), Kadlec - Šíp 2:3(-10,10,6,-7,-6), Knobloch - Khalaila 1:3(-8,-8,5,-9), Marat - Krameš 0:3(-8,-0,-2)

 

Semifinále

Přída - Šíp 3:0(7,9,10), Khalaila - Krameš 1:3(-9,9,-9,-9)

 

Finále

Přída - Krameš 2:3(7,14,-9,-4,-4)

 

O 3. místo

Šíp - Khalaila 0:3(-10,-10,-9)

 

O 5. až 8. místo

Kopecký - Kadlec 3:1(-4,8,12,15), Knobloch - Marat 1:3(8,-7,-9,-8)

 

O 5. místo

Kopecký - Marat 3:1(4,-8,2,3)

 

O 7. místo

Kadlec - Knobloch 3:2(5,3,-9,-6,9)

 

O 9. až 16. místo

Jaroň - Gajda 3:0(7,5,9), Šusta - Rulc L. 3:1(6,-5,10,7), Sochor A. - Šimůnková 3:0(7,6,4), Náhlik - Bruk 0:3(-6,-4,-7)

 

O 9. až 12. místo

Jaroň - Šusta 3:0(6,7,8), Sochor A. - Bruk 3:0(9,7,8)

 

O 9. místo

Jaroň - Sochor A. 3:1(7,-8,3,8)

 

O 11. místo

Šusta - Bruk 1:3(-9,-9,8,-6)

 

O 13. až 16. místo

Gajda - Rulc L. 3:0(2,6,5), á - Náhlik 3:0 w.o.

 

O 13. místo

Gajda - Šimůnková 1:3(-11,-8,9,-4)

 

O 15. místo

Rulc L. - Náhlik 3:0 w.o.

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo - o 17. až 43. místo

Kadlecová - Vaca 3:1(6,-6,13,5), Janoušek - Handlová 0:3(-3,-3,-1), Klainová - Bertho 0:3 w.o., Melichar - Fišer 0:3(-4,-7,-0), Rein - Juřík 3:1(9,5,-9,7)

 

Osmifinále - o 17. až 32. místo

Kratochvíl - Kadlecová 3:0(7,13,7), Lazoš - Trinh 1:3(9,-5,-9,-3), Brodský - Handlová 1:3(-4,4,-5,-9), Bertho - Havlík 0:3(-6,-6,-7), Remunda - Fišer 3:0(5,3,2), Říha - Kořének 0:3(-4,-5,-2), Jungwirthová - Halouzka 3:1(4,5,-9,5), Rein - Garček 3:1(9,9,-8,4)

 

Čtvrtfinále - o 17. až 24. místo

Kratochvíl - Trinh 3:1(6,6,-7,9), Handlová - Havlík 3:0(6,4,6), Remunda - Kořének 3:1(7,7,-13,7), Jungwirthová - Rein 1:3(-8,-4,13,-9)

 

Semifinále - o 17. až 20. místo

Kratochvíl - Handlová 0:3(-6,-7,-10), Remunda - Rein 3:0(3,5,5)

 

Finále - o 17. místo

Handlová - Remunda3:0(8,9,4)

 

Celkové pořadí dvouhry

1. Jan Krameš - Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída - Kotlářka, 3. Adam Khalaila - Kotlářka, 4. Martin Šíp - Kotlářka, 5. Michael Kopecký - Kotlářka, 6. Filip Marat - TTC Elizza, 7. Vít Kadlec - TTC Elizza, 8. Miroslav Knobloch - Loko Vršovice, 9. Daniel Jaroň - Sokol Krchleby, 10. Adam Sochor - Stadion Žižkov, 11. Martin Bruk - SK Hamr, 12. Petr Šusta - Sparta Praha, 13. Veronika Šimůnková - Slavoj Praha, 14. Jonáš Gajda - Kotlářka, 15. Lukáš Rulc - Sparta Praha, 16. Pavol Náhlik - Kotlářka, 17. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 18. Matheos Remunda - TTC Elizza, 19. až 20. David Kratochvíl - TTC Elizza a Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 21. až 24. Viet Trinh - Kotlářka, Tmáš Havlík - Loko Vršovice, František Kořének - Kotlářka a Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 25. až 32. Taťána Kadlecová - TTC Elizza, Tomáš Lazoš - Sparta Praha, Adam Brodský - TTC Praha, Tadeáš Bertho - Kotlářka, Jan Fišer - TTC Klánovice, Samuel Říha - Sparta Praha, Jan Halouzka - Sparta Praha a Tomáš Garček - TTC Klánovice

 

Pořadí čtyřhry

1. Kryštof Přída - Kotlářka a Jan Krameš - Loko Vršovice, 2. Veronika Šimůnková - Slavoj Praha a Adam Sochor - Stadion Žižkov, 3. Miroslav Knobloch - Loko Vršovice a Filip Marat - TTC Elizza a Vojtěch Lanžhotský a František Kořének - oba Kotlářka

 

Za dva týdny v sobotu 4. 3. 2017 se koná v Centru stolního tenisu Ďáblice Velká cena Ďáblic v kategorii mladšího žactva - turnaj Grand Prix pořádaný Pražským svazem stolního tenisu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.