Stolní tenis v Praze

Dnes je středa 17.01.2018










Vítězem Velké ceny Ďáblic mlašího žactva se stal Martin Šíp

Míla Fuček

2017-03-05

Mládež

Přečteno: 433

Komentářů: 0


Včera se hrál v Centru stolního tenisu Ďáblice v této sezóně již třetí turnaj Grand Prix mládeže, pořádaný Pražským svazem stolního tenisu. O poháry zde bojovali mladší žáci a žákyně.


Třicet osm hráčů bojovalo v devíti skupinách o postup do hlavní soutěže dvouher. Bohužel domácí hráči z TTC Praha zde tentokrát neměli zastoupení.

 

Skupina A

Gräf - Obrhel 3:0(6,9,8), Jandus - Rein 0:3(-6,-4,-6), Oberhel - Jandus 0:3(-8,-10,-5), Kopecký - Gräf 3:0(2,6,5), Jandus - Kopecký 0:3(-2,-6,-3), Rein - Obrhel 3:0(6,9,7), Kopecký - Rein 3:1(5,3,-13,8), Gräf - Jandus 3:2(9,-10,-9,9,3), Rein - Gräf 3:0(8,6,6), Obrhel - Kopecký 0:3(-7,-5,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Michael Kopecký - Kotlářka, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 3. Adam Gräf - Slavoj Praha, 4. Martin Jandus - TTC Klánovice, 5. Adam Obrhel - Slovan Bohnice

 

Skupina B

Bareš - Carvan 3:0(6,9,8), Bezděk - Hudák 0:3(-3,-3,-1), Carvan - Bezděk 0:3(-3,-8,-9), Chadima - Bareš 3:0(2,4,3), Bezděk - Chadima 0:3(-3,-4,-7), Hudák - Carvan 3:0(1,1,2), Chadima - Hudák 3:0(8,9,4), Bareš - Bezděk 3:0(3,6,5), Hudák - Bareš 3:0(4,5,2), Carvan - Chadima 0:3(-4,-2,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Chadima - STC Slaný, 2. Tomáš Hudák - ZŠ Lužiny, 3. Patrik Bareš - Avia Čakovice, 4. Matěj Bezděk - Stadion Žižkov, 5. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice

 

Skupina C

Botková - Bendová 3:1(8,-13,8,3), Višňa - Postránecká 3:0(1,3,1), Bendová - Postránecká 3:0(1,4,3), Botková - Višňa 3:2(-10,10,-10,8,8), Višňa - Bendová 3:1(6,7,-8,7), Postránecká - Botková 0:3(-0,-2,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Michaela Botková - TJ AŠ Mladá Boleslav, 2. Johan Višna - Kotlářka, 3. Amálie Bendová - Sokol Nusle, 4. Andrea Postránceká - ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Vojna - Schonbauer 3:0(8,6,12), Remunda - Macek 3:0(7,4,10), Schonbauer - Macek 3:1(7,-7,8,9), Vojna - Remunda 3:2(7,-7,-9,9,7), Remunda - Schonbauer 3:0(9,10,11), Macek - Vojna 0:3(-19-,-8,-3)

 

Pořadí skupiny D

1. Daniel Vojna - TSM Kladno, 2. Matheos Remunda - TTC Elizza, 3. Jakub Schonbauer - Kotlářka, 4. Lukáš Macek - Stadion Žižkov

 

Skupina E

Gajda - Hánová 3:0(8,1,1), Rek - Kašpárek 3:0(4,2,5), Hánová - Kašpárek 3:0(9,5,9), Gajda - Rek 3:0(4,8,6), Rek - Hánová 3:0(5,3,9), Kašpárek - Gajda 0:3(-4,-3,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Gajda - Kotlářka, 2. Adam Rek - ZŠ Lužiny, 3. Barbora Hánová - SK Vršovice, 4. Vít Kašpárek - Avia Čakovice

Skupina F

Sláčal - Slavíček 3:1(-8,3,7,5), Benák J. - Juppa 3:0(4,2,3), Slavíček - Juppa 2:3(4,-5,-6,7,-5), Sláčal - Benák J. 3:0(5,10,8), Benák J. - Slavíček 3:0(3,13,2), Juppa - Sláčal 0:3(-4,-6,-6)

 

Pořadí skupiny F

1. Pavel Sláčal - Loko Nymburk, 2. Jan Benák - TTC Elizza, 3. Jan Slavíček - Slavoj Praha, 4. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice

 

Skupina G

Handlová - Garček 3:0(9,4,1), Jungwirthová - Kačenka 3:0(6,4,7), Garček - Kačenka 3:0(2,6,8), Handlová - Jungwirthová 3:1(-10,9,9,4), Jungwirthová - Garček 3:0(2,7,11), Kačenka - Handlová 0:3(-4,-1,-2)

 

Pořadí skupiny G

1. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 2. Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Dominik Kačenka - ABC Braník

 

Skupina H

Luxemburk - Bláha 3:0(10,6,2), Vesecký - Příbramský 3:0(3,8,6), Bláha - Příbramský 0:3(-8,-7,-9), Luxemburk - Vesecký 3:1(6,-7,4,8), Vesecký - Bláha 3:0(6,5,4), Příbramský - Luxemburk 0:3(-6,-9,-5)

 

Pořadí skupiny H

1. Filip Luxemburk - Kotlářka, 2. David Vesecký - STC Slaný, 3. Jan Příbramský - SK Vršovice, 4. Tomáš Bláha - ABC Braník

 

Skupina I

Šíp - Titěra 3:0(2,6,1), Benák V. - Čejka 3:0(6,5,3), Titěra - Čejka 0:3(-4,-0,-0), Šíp - Benák V. 3:0(11,17,7), Benák V. - Titěra 3:0(1,2,3), Čejka - Šíp 0:3(-5,-8,-7)

 

Pořadí skupiny I

1. Martin Šíp - Kotlářka, 2. Vít Benák - TTC Elizza, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 4. Marek Titěra - Avia Čakovice

 

Předkolo

Hudák - Višna 3:1(-8,6,11,4), Remunda - Rein 2:3(-10,6,9,-12,-15)

 

Osmifinále

Kopecký - Hudák 3:0(3,6,4), Benák V. - Handlová 3:2(-8,5,10,-6,9), Gajda - Vesecký 3:0(4,6,4), Benák J. - Vojna 2:3(-8,8,-9,9,-10), Botková - Rek 3:0(8,11,4), Jungwirthová - Luxemburk 2:3(-4,-8,8,9,-6), Sláčal - Šíp 0:3(-6,-7,-8), Rein - Chadima 0:3(-9,-8,-2)

 

Čtvrtfinále

Kopecký - Benák V. 3:0(7,5,6), Gajda- Vojna 3:0(9,4,8), Botková - Luxemburk 3:0(7,10,8), Šíp - Chadima 3:1(8,-10,5,8)

 

Semifinále

Kopecký - Gajda 1:3(8,-8,-10,-5), Botková - Šíp 0:3(-7,-7,-6)

 

Finále

Gajda - Šíp 0:3(-7,-7,-9)

 

O 3. místo

Kopecký - Botková 3:1(6,3,-9,6)

 

O 5. až 8. místo

Benák V. - Vojna 3:2(7,10,-7,-1,6), Luxemburk - Chadima 0:3(-12,-7,-10)

 

O 5. místo

Benák V. - Chadima 3:2(10,-2,-9,5,5)

 

O 7. místo

Vojna - Luxemburk 3:2(-8,9,-9,10,6)

 

O 9. až 16. místo

Hudák - Handlová 1:3(-5,9,-2,-4), Vesecký - Benák J. 1:3(-5,12,8,-3), Rek - Jungwirthová 3:2(7,-9,9,-10,5), Sláčal - Rein 3:0(3,7,13)

 

O 9. až 12. místo

Handlová - Benák J. 3:0(8,4,5), Rek - Sláčal 0:3(-3,-6,-6)

 

O 9. místo

Handlová - Sláčal 3:0(5,7,7)

 

O 11. místo

Benák J. - Rek 3:1(9,9,-10,8)

 

O 13. až 16. místo

Hudák - Vesecký 3:2(8,-5,9,-9,9), Jungwirthová - Rein 0:3(-7,-8,-6)

 

O 13. místo

Hudák - Rein 1:3(6,-5,-3,-7)

 

O 15. místo

Vesecký - Jungwirthová 2:3(-4,7,-10,7,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Martin Šíp - Kotlářka, 2. Jonáš Gajda - Kotlářka, 3. Michael Kopecký - Kotlářka, 4. Michaela Botková - TJ AŠ Mladá Boleslav, 5. Vít Benák - TTC Elizza, 6. Ondřej Chadima - STC Slaný, 7. Daniel Vojna - TSM Kladno, 8. Filip Luxemburk - Kotlářka, 9. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 10. Pavel Sláčal - Loko Nymburk, 11. Jan Benák - TTC Elizza, 12. Adam Rek - ZŠ Lužiny, 13. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 14. Tomáš Hudák - ZŠ Lužiny, 15. Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 16. David Vesecký - STC Slaný, 17. Matheos Remunda - TTC Elizza, 18. Johan Višna - Kotlářka

 

Útěcha

 

Předkolo

Carvan - Kačenka 3:1(9,6,-6,10), Juppa - Bláha 3:1(6,-9,9,2), Tintěra - Jandus 1:3(3,-8,-4,-10), Kašpárek - Obrhel 0:3(-9,-7,-6)

 

Osmifinále

Gräf - Carvan 3:1(-9,3,7,2), Bezděk - Hánová 3:0(4,7,3), Čejka - Macek 3:0(3,6,0), Juppa - Bendová 0:3(-9,-8,-8), Schonbauer - Jandus 3:0(4,9,6), Postránecká - Garček 0:3(-3,-3,-1), Slavíček - Příbramský 3:2(-8,-12,9,12,7), Obrhel - Bareš 3:2(-5,12,8,-11,10)

Čtvrtfinále

Gräf - Bezděk 3:0(11,2,5), Čejka - Bendová 3:0(4,8,9), Schonbauer - Garček 2:3(-7,-3,9,10,-8), Slavíček - Obrhel 3:1(-9,11,4,6)

 

Semifinále

Gräf - Čejka 3:0(5,4,7), Garček - Slavíček 3:0(7,10,8)

 

Finále

Gräf - Garček 3:0(9,6,8)

 

Pořadí útěchy

1. Adam Gräf - Slavoj Praha, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. a Jan Slavíček - Slavoj Praha

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Šíp, Vesecký - Handlová, Jungwirthová 3:0(4,7,9), Kopecký, Luxemburk - Gajda, Rein 3:0(6,9,6)

 

Finále

Šíp, Vesecký - Kopecký, Luxemburk 3:2(6,-7,10,-9,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Šíp (Kotlářka) a David Vesecký (STC Slaný), 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk (oba Kotlářka), 3. Natálie Handlová (Slovan Bohnice) a Andrea Jungwirthová (Sparta Praha) a Jináš Gajda (Kotlářka) a Tomáš Rein (ZŠ Lužiny)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.