Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 22.06.2018



Petr Barcal - realitní makléř








BTM mladšího žactva ve výsledcích

Míla Fuček

2015-09-13

Mládež

Přečteno: 1116

Komentářů: 0


S předstihem zveřejňujeme výsledky včerejšího BTM mladšího žactva na OAZE, jehož výsledky zveřejnili pořadatelé na webu ČAST necelou hodinu po skončení turnaje.


Turnaj se hrál třístupňovým systémem. Prvním stupněm, byla kvalifikace, která s ehrála skupinovým sytsémem. Z ní spostoupili vítězové skupin: Lukáš Heinzl – TJ Libín Prachatice, Martin Ostárek – KST Slezan Opava, Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, Petr Korp – Jiskra Kamenický Šenov, Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, Jan Pisár – KST Rakovník, Denis Kuncl – TJ Sokol Plzeň, Miroslav Šíd – TTC Říčany, Michael Sedláček – SK Frýdlant nad Ostravicí, Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov, Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, Matěj Krušberský – KST Slezan Opava, Asdam Stárek – SKST Děčín, Lukáš Dzida – KST Slezan Opava, Štěpán Brhel – SKST Hodonín, Antonín Baroš – TJ Sokol Horní Bečva.

 

Šestnáct hráčů podle žebříčku postoupilo do 2. stupně přímo a byli do turnaje nasazeni.

 

Nepostupující hráči hráli dva stupně útěchy. Hráči z 2. místa postoupili do finále B, kde bylo toto pořadí: 1. Vojtěch Levatoa – TJ Strunal Ruby, 2. Vojrěch Podrazil – Sparta Praha, 3. David Bistřický – TJ Union Plzeň a David Smažík – SK Pedagog České Budějovice. Ostatní hráči hráli o finále C, kde bylo toto pořadí: 1. Pavel Sláčal – TJ Lokomotiva Nymburk, 2. Michael Kopecký – Kotlářka Praha. 3. Adam Komárek – TJ Sokol Chrudim a Kryštof Mencl – TJ Sokol Turnov.

 

2. stupeň

 

Skupina A: 1. Šimon Bělík – TJ Ostrava – KST, 2. Adam Stárek – SKST Děčín, 3. Petr Korp – Jiskra Kamenický Šenov, 4. Viktor Skokan – TTC Litoměřice

Skupina B: 1. Matěj Stach – Kotlářka Praha, 2. Riccardo Tesolín - TJ Sokol Hradec Králové, 3. Matěj Krušberský – KST Slezan Opava, 4. Miroslav Šmíd – TTC Říčany

Skupina C: 1. Ondřej Květon – SK Jiskra Domažlice, 2. Štěpán Brhel – SKST Hodonín, 3. Martin Ostárek – KST Slezan Opava, 4. Martin Skotnica – SK Frýdlant nad Ostravicí

Skupina D: 1. Ondřej Opešek – TJ Jiskra Třeboň, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka Praha, 3. Lukáš Heinzl – TJ Libín Prachatice, 4. Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové

Skupina E: 1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jan Pachner – TJ Union Plzeň, 3. Jan Dufek – KST Zlín, 4. Antonín Baroš – TJ Sokol Horní Bečva

Skupina F: 1. Adam Štalzer – SK Frýdlant nad Ostravicí, 2. Dan Janovský – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 4. Lukáš Slavík – TJ Siokol Děhylov

Skupina G: 1. Filip Karel - TJ SB Světlá nad Sázavou, 2. Michael Sedláček – SK Fdrýdlant nad Ostravicí, 3. Jakub Slapnička – TJ Sokol Strakonice, 4. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec

Skupina H: 1. Radim Morávek - TJ Jiskra Strážnice, 2. Rudolf Slezák – KST Zlín, 3. Denis Kuncl – TJ Sokol Plzeň, 4. Lukáš Dzida – KST Slezan Opava

 

3. stupeň

 

Osmifinále

Bělík – Pachner 3:0(9,4,3), Tesolín – Karel 2:3(11,-5,7,-8,-16), Morávek – Brhel 3:0(6,7,9), Janovský – Pešek 1:3(6,-10,-6,-7), Květon – Kaucký 3:2(10,-9,9,-6,11), Slezák – Štalzer 3:1(5,-5,8,9), Pisár – Stárek 3:0(3,9,6), Sedláček – Stach 0:3(-5,-7,-5)

 

Čtvrtfinále

Bělík – Karel 3:1(8,7,-13,8), Morávek – Pešek 2:3(11,-10,5,-6,-5), Květon – Slezák 3:2(-11,-10,8,4,2), Pisár – Stach 1:3(-4,-7,8,-4)

 

Semifinále

Bělík – Pešek 3:0(8,5,6), Květon – Stach 3:2(12,-11,4,-9,8)

 

Finále

Bělík – Květon 2:3(-9,-6,6,8,-4)

 

Pořadí dvouher mladších žáků

1. Ondřej Květon SK Jiskra Domažlice, 2. Šimon Bělík - TJ Ostrava KST, 3. Ondřej Pešek – TJ Jiskra Třeboň a Matěj Stach – Kotlářka Praha, 5. až 8. Filip Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou, Radim Morávek – TJ Jiskra Strážnice, Rudolf Slezák – KST Zlín a Jan Pisár – KST Rakovník

 

Čtyřhra mladších žáků

 

Osmifinále

Květon, Pešek – Levora, Špalek 3:0(5,9,5), Waldhauser, Pisár – Slezák, Štalzer 0:3(-9,-8,-7), Morávek, Kuncl – Sedláček, Baroš 0:3(-12,-3,-5), Skokan, Stárek – Stach, Kaucký 0:3(-8,-8,-2), Dufek, Pachner – Šmíd, Sláčal 3:0(6,2,7), Korp, Jindrák – Slapnička, Heinzl 0:3(-2,-5,-7), Janovský, Tesolín – Skotnica, Černohorský 2:3(8,-7,-5,9,-7), Ostárek, Kušberský – Bělík, Karel 0:3(-10,-3,-10)

 

Čtvrtfinále

Květon, Pešek – Slezák, Štalzer 3:2(2,8,-7,-6,6), Sedláček, Baroš – Stach, Kaucký 0:3(-7,-7,-13), Dufek, Pachner – Slapnička, Heinzl 3:2(6,-7,8,-8,8), Skotnica, Černohorský – Bělík, Karel 0:3(-7,-5,-2)

 

Semifinále

Květon, Pešek – Stach, Kaucký 3:1(12,-6,4,5), Dufek, Pachner – Bělík, Karel 2:3(8,8,-4,-11,-11)

 

Finále

Květon, Pešek – Bělík, Karel 3:0(6,11,10)

 

Pořadí čtyřher mladších žáků

1. Ondřej Květon a Ondřej Pešek, 2. Šimon Bělík a Filip Karel, 3. Rudolf Slezák a Adam Štalzer a Jan Dufek a Jan Pachner

 

Dvouhra mladších žákyň

 

Čtvrtfinále

Záděrová – Nečasová 3:2(4,5,-8,-9,6), Švábová – Sommerová 0:3(-7,-4,-1), Hnojská – Kacálková 3:0(6,5,3), Růžičková – Witoszová 0:3(-6,-4,-8)

 

Semifinále

Záděrová – Sommerová 3:2(-7,4,-11,4,6), Hnojská – Witoszová 0:3(-7,-6,-10)

 

Finále

Záděrová – Witoszová 3:1(-7,4,10,4)

 

Pořadí dvouher mladších žákyň

1. Linda Záděrová – TTC MS Brno, 2. Klára Witoszová – SKST Baník Havířov, 3. Helena Sommerová – Kotlářka Praha a Andrea Hnojská – KST Klatovy

 

Čtyřhra mladších žákyň

 

Semifinále

Witoszová, Hnojská – Vašendová, Hnátková 3:0(8,10,6), Švábová, Koďousková – Záděrová, Sommerová 0:3(-12,-3,-6)

 

Finále

Witoszová, Hnojská - Záděrová, Sommerová 3:0(9,4,9)

 

Pořadí čtyřher mladších žákyň

1. Klára Witoszová a Andrea Hnojská, 2. Linda Záděrová a Helena Sommerová, 3. Jana Vašendová a Kateřina Hnátková a Ráchel Magdaléna Švábová a Eliška Koďousková

 

BTM Praha pokračuje dnes na OAZE kategorií staršího žactva a na Jižním Městě se hraje kategorie nejmladšího žactva. Začátky obou turnajů jsou od 9 hodin.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.