Stolní tenis v Praze

Dnes je středa 19.09.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Výsledky víkendových BTM v Praze

Míla Fuček

2015-09-14

Mládež

Přečteno: 1354

Komentářů: 0


Přinášíme slíbené výsledky bodovacích turnajů mládeže v Praze v kategoriích staršího a mladšího žactva a dorostu z tohoto víkendu.


OÁZA – starší žactvo – neděle

 

Prezentováno 142 žáků a 54 žákyň

 

Starší žáci – dvouhry

 

Skupina A: 1. Matěj Siwiec – Baník Havířov, 2. Filip Vybíral – TJ Lanškroun, 3. Aleš Rusnák – Sokol Ropice, 4. Martin Dzida – KST Slezan Opava

Skupina B: 1. Tomáš Martinko – TJ Ostava KST, 2. Matěj Stach – Kotlářka Praha, 3. Matěj Záboj – FK Kolín, 4. Jakub Bohdanecký – TJ Sokol Hradec Králové

Skupina C: 1. Filip Hromek – SKST Hodonín, 2. Miloslav Vaculík – TTC MS Brno, 3. Jan Dufek – KST Zlín, 4. Kryštof Přída – Kotlářka Praha

Skupina D: 1. Filip Černota – Sparta Praha, 2. David Podrazil – SKST Hodonín, 3. Adam Končal – TJ Sokol Plzeň, 4. Jakub Slapnička – TJ Sokol Strakonice

Skupina E: 1. Jan Mokrejš – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Šimon Bělík – TJ Ostrava KST, 3. Adam Soukup – SK Přerov, 4. Lukáš Červinka – TJ Slavia Kroměříž

Skupina F: 1. Michal Nedbálek – KST Zlín, 2. Ondřej Květon – TJ Jiskra Domažlice, 3. Adam Hušek – TJ Sokol Hradec Králové, 4. Dalibor Skupal – SK Přerov

Skupina G: 1. František Onderka – TJ Ostrava KST, 2. Petr Olejník – SK Přerov, 3. Šimon Jadrný STEN marketing HB Ostrov, 4. Ondřej Kučera – KST Dolní Němčí

Skupina H: 1. Radim Bako – TJ Lanškroun, 2. Michal Blinka – SKST Liberec, 3. Michal Mít – SKST Teplice, 4. Lukáš Koudelník – KST Zlín

 

Osmifinále

Siwiec – Blinka 3:1(-4,7,4,5), Bělík – Onderka 3:2(9,-11,5,-10,6), Nedbálek – Stach 0:3(-1,-4,-7), Podrazil D. - Hromek 3:0(9,8,4), Černota – Vaculík 3:0(3,7,8), Květon O. – Mokrejš 1:3(-10,-6,9,-11), Bako – Olejník 2:3(4,-8,-6,6,-9), Vybíral – Martinko T. 2:3(8,-8,-9,8,-7)

 

Čtvrtfinále

Siwiec – Bělík 0:3(-8,-10,-6), Stach – Hromek 0:3(-6,-7,-10), Černota – Mokrejš 3:1(-10,3,8,8), Olejník – Martinko T. 0:3(-14,-3,-8)

 

Semifinále

Siwiec – Hromek 3:0(6,6,9), Černota – Martinko T. 1:3(-4,7,-9,-5)

 

Finále

Siwiec – Martinko T. 3:2(-13,-10,4,10,4)

 

Pořadí dvouher starčích žáků

1. Matěj Siwiec – SKST Baník Havířov, 2. Tomáš Martinko – TJ Ostrava KST, 3. Filip Černota – Sparta Praha a Filip Hromek – SKST Hodonín

 

Pořadí útěchy B

1. Ondřej Pešek – TJ Jiskra Třeboň, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka Praha, 3. Adam Štalzer – SK Frýdlant nad Ostravicí a Tomáš Braný – SKST Baník Havířov

 

Pořadí útěchy C

1. Vojtěch Mynář – TJ Lanškroun, 2. Richard Šikl – SK Přerov, 3. Petr Svoboda TJ Sokol Klobouky u Brna a Filip Jakubský – TJ Sokol Hradec Králové

 

Starší žáci čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Martinko T. - Siwiec, Branný 3:2(-9,9,9,-6,11), Vaculík, Podrazil D. - Bako, Olejník 3:1(-5,9,6,4), Blinka, Vybíral – Skopal, Soukup 3:0(3,12,10), Černota, Stach – Mokrejš, Jakubský 3:0(7,1,8)

 

Semifinále

MartinkoT., Bělík – Bako, Olejník 3:0(8,12,8), Blinka, Vybíral – Černota, Stach 0:3(-4,-12,-10)

 

Finále

Martinko T., Bělík – Černota, Stach 3:2(7,8,-7,-7,4)

 

Pořadí čtyřher

1. Tomáš Martinko a Šimon Bělík (oba TJ Ostrava KST), 2. Filip Černota (Sparta Praha) a Matěj Stach (Kotlářka Praha), 3. Radim Bako (TJ Lanškroun) a Petr Olejník (SK Přerov) a Michal Blinka (SKST Liberec) a Filip Vybíral (TJ Lanškroun)

 

Starší žákyně – dvouhra

 

Skupina A: 1. Gabriela Štěpánová – SKST Baník Havířov, 2. Tereza Jirásková – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Karolína Lajdová – SKST Vlašim, 4. Kristýna Šebková – TJ Union Plzeň

Skupina B: 1. Linda Záděrová – TTC MS Brno, 2. Niam Štricová – STC Slaný, 3. Kristýna Pěnkavocá – STC Slaný, 4. Markéta Synková – TJ Sokol Děhylov

Skupina C: 1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Klára Witoszová – SKST Baník Havířov, 3. Aneta Bošinová – SKST Vlašim, 4. Pavla bačinová – SK Dobré

Skupina D: 1. Tereza Pytlíková – SKST Vlašim, 2. Eliška Šedová – TTC Ústí n. Orlicí, 3. Andrea Hnojská – KST Klatovy, 4. Anneta Kohlmannová – Sparta Praha

 

Čtvrtfinále

Štěpánová – Štricová 3:0(3,4,10), Šedová – Stránská 0:3(-4,-6,-11), Pytlíková – Jirásková 3:0(4,6,6), Witoszová – Záděrová 0:3(-5,-4,-5)

 

Semifinále

Štěpánová – Stránská 3:0(3,5,4), Pytlíková – Záděrová 3:0(9,11,9)

 

Finále

Štěpánová – Pytlíková 3:0(9,4,8)

 

Pořadí dvouher starších žákyň

1. Gabriela Štěpánová – SKST Baník Havířov, 2. Tereza Pytlíková – SKST Vlašim, 3. Anna Stránská - Viktorie Radim a Linda Záděrová – TTC MS Brno

 

Pořadí útěchy B

1. Martina Nováková – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Klára Malíková – KST Hluk, 3. Aneta Matoušová – TJ Hrádek a Šárka Procházková – KST ZŠ Vyšší Brod

 

Pořadí útěchy C

1. Eliška Rozkydalová – SK Frýdlant nad Ostravicí, 2. Eliška Cimrmanová – TSM Kladno) 3. Sabina Foronová – TJ Sokol Děhylov a Anna Klempererová – DTJ Hradec Králové

 

Starší žákyně – čtyřhra

 

Semifinále

Štěpánová, Pytlíková – Bošinová, Lajdová 1:3(-9,-7,6,-9), Witoszová, Hnojská – Štricová, Pěnkavová 0:3(-9,-9,-3)

 

Finále

Bošinová, Lajdová - Štricová, Pěnkavová 3:1(7,9,-8,6)

 

Pořadí čtyřher

1. Aneta Bošinová a Karolína Lajdová (obě SKST Vlašim), 2. Niamh Štricová (STC Slaný) a Kristýna Pěnkavová (SKSK Vlašim), 3. Klára Witoszová (SKST Baník Havířov) a Andrea Hnojská (KST Klatovy) a Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov) a Tereza Pytlíková (SKST Vlašim)

 

Jižní Město – nejmladší žactvo – neděle

 

Prezentováno 65 žáků a 26 žákyň

 

Nejmladší žáci – dvouhra

 

Skupina A: 1. Štěpán Brhel – SKST Hodonín, 2. Jindřich Morávek – TJ Jiskra Strážnice, 3. Jiří Řeháček – STC Slaný

Skupina B: 1. Luboš Šorm – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Martin Starka – TJ Sokol Chrudim, 3. Ondřej Klenovec – MSK Břeclav, 3. Ondřej Šedivý – TTC Elizza Praha

Skupina C: 1. Vít Kadlec – TTC Elizza Praha, 2. Ondřej Chadima – STC Slaný, 3. Marek Losos – TJ Vodní stavby Tábor, 4. Filip Stein – TJ Sokol Jaroměř – Josefov

Skupina D: 1. Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Vít Sixta - TJ Tatran Hostinné, 3. Lukáš Svoboda – SK Telč, 4. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha

Skupina E: 1. Lukáš Dzida – KST Slezan Opava, 2. Jan Rochowanski – TTC Elizza Praha, 3. Josef Mihulka – TTC Úctí n. Orlicí, 4. Jakub Krása – TJ Sokol Stěžery

Skupina F: 1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, 3. Matyáš Stránský – TJ Sokol Mnichovo Hradiště, 4. Adam Roušar – TJ Sokol Chrudim

Skupina G: 1. Lukáš Schuster – KST Hluk, 2. Martin Šíp – Kotlářka Praha, 3. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 4. Viktor Vejvoda – KMST Liberec

Skupina H: 1. Daniel Košťál – SKST Baník Havířov, 2. Jakub Svojanovský – TTC Ústí n. Orlicí, 3. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 4. Matheos Fremunda – Sparta Praha

Skupina I: 1. Antonín Baroš – TJ Sokol Horní Bečva, 2. Pavel Káš – TJ Sokol Dřínov, 3. Šimon Vožický – TTC Elizza Praha, 4. Prokop Kamarád – TJ Sokol Přibyslav

Skupina J: 1. Antonín Mlejnek – TJ Loko Nymburk, 2. Radek Hendrich – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Štěpán Kukla – Kotlářka Praha, 4. Peter Tegza – TJ Sokol Turnov

Skupina K: 1. Marek Jakub – TJ Jiskra Strážnice, 2. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav, 3. Oliver Jančar – TJ Lanškroun, 4. Vojtěch Přikryl – KST Blansko

Skupina L: 1. Michael Kopecký – Kotlářka Praha, 2. Petr Beneš – TJ Spartak Kaplice, 3. Jan Gabriel – TJ Loko Česká Lípa, 4. Jan Slavíček – Slavoj Praha

Skupina M: 1. Filip Luxemburk – Kotlářka Praha, 2. David Hájek – TJ Sokol Přibyslav, 3. Matyáš Bobčík – KST Dolní Němčí, 4. Jan Šimek – TJ Loko Česká Lípa

Skupina N: 1. Václav Podrazil – Sparta Praha, 2. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 3. Jakub Vogel – KMST Liberec, 4. Jakub Sivák – SK Dobré

Skupina O: 1. Ivan Sivák – SK Dobré, 2. David Sochor – Stadion Žižkov Praha, 3. David Veselý – STC Slaný, 4. Jakub Bříza – TJ Sokol Turnov

Skupina P: 1. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 2. Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 4. Patrik Joneš – TJ Sokol Jaroměř – Josefov

 

Šestnáctifinále

Brhel – Hendich 3:0(5,3,4), Svojanovský – Chaloupka 1:3(-8,-3,10,-6), Marek – Beneš 0:3(-9,-4,-3), Gräf – Baroš 1:3(9,-0,-8,-8), Schuster – Sixta 3:1(-8,4,7,8), Hájek – Sivák 1:3(-8,7,-7,-7), Kadlec V. - Nádvorník 3:0(3,8,7), Starka – Dzida 0:3(-6,-12,-4), Lebeda M. - Káš 3:0(4,4,4), Šíp – Podrazil 0:3(-9,-10,-10), Luxemburk – Oplt 3:0(2,4,6), Hofman – Mlejnek 2:3(-9,9,5,-9,-8), Černý – Sochor 3:0(4,9,4), Chadima – Kopecký 0:3(-7,-9,-9), Košťál – Morávek 3:0(6,6,6), Rochowanski – Šorm 0:3(-6,-9,-9)

 

Osmifinále

Brhel – Chaloupka 3:0(7,8,10), Beneš – Baroš 0:3(-7,-6,-11), Schuster – Sivák 3:0(5,3,8), Kadlec V. – Dzida 0:3(-10,-6,-4), Lebeda M. - Podrazil 3:0(4,9,9), Luxemburk – Mlejnek 3:1(6,8,-9,8), Černý – Kopecký 1:3(-7,-10,8,-13), Košťál – Šorm 3:0(10,7,8)

 

Čtvrtfinále

Brhel – Baroš 3:1(1,-10,6,9), Schuster – Dzida 3:2(8,-9,9,-7,10), Lebeda M. - Luxemburk 3:0(6,6,5), Kopecký – Košťál 0:3(-6,-3,-4)

 

Semifinále

Brhel – Schuster 3:0(9,10,8), Lebeda M. - Košťál 3:1(6,3,4)

 

Finále

Brhel – Lebeda M. 3:0(8,6,7)

 

Pořadí dvouher

1. Štěpán Brhel – SKST Hodonín, 2. Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Lukáš Schuster – KST Hluk a Daniel Košťál – SKST Baník Havířov

 

Pořadí útěchy

1. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 2. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 3. Jan Benák – TTC Elizza Praha a Matyáš Stránský – TJ Sokol Mnichovo Hradiště

 

Nejmladší žáci – čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Šorm, Lebeda M. - Kopecký, Luxemburk 3:2(-9,-9,4,7,7), Brada, Nádvorník – Schuster, Baroš 0:3(-5,-5,-9), Brhel, Marek – Dzida, Košťál 3:0(7,10,8), Chaloupka, Stárka – Chadima, Černý 2:3(-10,-5,8,8,-7)

 

Semifinále

Šorm, Lebeda – Schuster, Baroš 2:3(7,-8,-9,14,-6), Brhel, Marek – Chadima, Černý 3:1(-8,1,9,10)

 

Finále

Schuster, Baroš – Brhel, Marek 1:3(-4,8,-10,-9)

 

Pořadí čtyřher

1. Štěpán Brhel (SKST Hodonín) a Jakub Marek (TJ Jiskra Strážnice), 2. Lukáš Schuster (KST Hluk) a Antonín Baroš (TJ Sokol Horní Bečva), 3. Luboš Šorm a Matyáš Lebeda (oba TJ Sokol Hradec Králové) a Ondřej Chadima a Martin Černý (oba STC Slaný)

 

Nejmladší žákyně – dvouhra

 

Skupina A: 1. Helena Sommerová – Kotlářka Praha, 2. Michaela Dosedělová – TJ Baník Březeněcká, 3. Lucie Šilarová – TJ Lanškroun, 4. Rozálie Ferinová – TJ Sokol Dřínov

Skupina B: 1. Monika Pařízková – SKST Liberec, 2. Tereza Bártová – DTJ Hradec Králové, 3. Eliška Grusová – TJ Union Plzeň, 4. Klára Sankotová – TJ Lomnice, 5. Leona Vlachová – MSK Břeclav

Skupina C: 1. Bára Straková – TTC Bolatice, 2. Karolína Novohradská – KST Blansko, 3. Nela Horká – TJ Loko Vršovice, 4. Lucie Masopustová – TJ Sokol Stěžery

Skupina D: 1. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 2. Tereza Lošťáková – TJ Jiskra Aš, 3. Nikola Janoušková – MSK Břeclav, 4. Lucie Hošková – SK Dobré

Skupina E: 1. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 2. Zuzana Furchová – TJ Lomnice, 3. Lucie Kylarová – TJ Lanškroun, 4. Adéla Zoubková – TJ Sdokol Stěžery, 5. Karolína Jaroňová – TJ Sokol Krchleby

Skupina F: 1. Magdaléna Kalvarová – KST Darkovice, 2. Lucie Látalová – SKST Dubňany, 3. Adéla Sazimová – SK Dobré, 4. Andrea Jungwirtová – Sparta Praha

 

Osmifinále

Sommerová – bye, Bártová – Lošťáková 3:0(5,9,9), Pisárová – Látalová 3:2(-8,-9,7,6,6), Straková – bye, Botková – bye, Dosedělová – Kalvarová 3:0(12,4,7), Furchová – Novohradská 2:3(-4,-8,5,8,-9), Pařízková – bye

 

Čtvrtfinále

Sommerová – Bártová 3:0(3,4,8), Pisárová – Starková 2:3(-5,11,9,9,-8), Botková – Dosedělová 1:3(-13,-12,9,-9), Novohradská – Pařízková 0:3(-4,-6,-0)

 

Semifinále

Sommerová – Straková 3:1(3,7,-6,4), Dosedělová – Pařízková 0:3(-3,-7,-5)

 

Finále

Sommerová – Pařízková 3:0(6,7,2)

 

Pořadí dvouher

1. Helena Sommerová – Kotlářka Praha, 2. Monika Pařízková – SKST Liberec, 3. Michaela Dosedělová – TJ Baník Březeněcká a Bára Straková – TTC Bolatice

 

Pořadí útěchy

1. Adéla sazimová – SK Dobré, 2. Lucie Kylarová – TJ Lanškroun, 3. Nela Horká – TJ Loko Vršovice a Nikola Janoušková – MSK Břeclav

 

Nejmladší žákyně – čtyřhra

 

Pořadí čtyřher

1. Helena Sommerová (Kotlářka Praha) a Monika Pařízková (SKST Liberec), 2. Michaela Botková (TJ AŠ Mladá Boleslav) a Kateřina Pisárová (KST Rakovník), 3. Tereza Bártová (DTJ Hradec Králové) a Eliška Grusová (TJ Union Plzeň) a Bára Straková (TTC Bolatice) a Magdaléna Kalvarová (KST Darkovice)

 

Jižní Město – dorost – neděle

 

Prezentováno 135 dorostenců 66 dorostenek

 

Dvouhra dorostenců

Osmifinále

Buben – Strejc 1:3(-10,6,-7,-4), Koubek – Žaloudík 1:3(7,-6,-2,-9), Valenta – Martinko T. 3:2(4,4,-9,-8,4), Hromek – Mikolášik 2:3(7,7,-3,-7,-9), Lapčík – Hobl 3:2(-6,9,9,-7,9), Koldas – Vašíček 2:3(-13,3,9,-7,-8), Dusík – Průša D. 3:2(11,-8,-6,8,4), Krejcar – Rozínek 0:3(-16,-8,-6)

 

Čtvrtfinále

Strejc – Žaloudík 3:0(10,5,5), Valenta – Mikolášik 1:3(14,10,-9,10), Lapčík – Vašíček 0:3(-8,-12,-8), Dusík – Rozínek 2:3(-7,-11,8,9,-11)

 

Semifinále

Strejc – Mikolášik 1:3(7,-8,-7,-9), Vašíček – Rozínek 1:3(-8,10,-7,-6)

 

Finále

Mikolášik – Rozínek 0:3(-6,-6,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Vojtěch Rozínek – SKST Baník Havířov, 2. Michal Mikolášik – SKST Baník Havířov, 3. Filip Strejc – Sparta Praha a Jan Vašíček – TJ Ostarva KST

 

Pořadí útěchy B

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Miloslav Vaculík – TTC MS Brno, 3. Jakub Dufek – KST Zlín a Filip Šefr – TTC MS Brno

 

Pořadí útěchy C

1. Martin Pařízek – SKST Liberec, 2. Adam Vitásek – KST Slezan Opava, 3. Vojtěch Mynář – TJ Lanškroun a Petr Olejník – SK Přerov

 

Čtyřhra dorostenců

 

Pořadí

1. Vlastimil Buben a Stanislav Dusík, 2. Ondřej Lapčík a Filip Strejc, 3. Jakub Plachta a Tomáš Martinko a Filip Kortus a David Šálený

 

Dvouhra dorostenek

Pořadí

1. Zdena Blašková – TJ Libín Prachatice, 2. Markéta Ševčíková – KST Hluk, 3. Denysa Pyskatá – SKST Hodonín a Nikita Petrovová – SKSK Baník Havířov

 

Vítězka útěchy: Sára Beranová – SKST Vlašim

 

Čtyřhra dorostenek

Pořadí

1. Denisa Pyskatá a Veronika Tušlová, 2. Zdena Blašková a Markéta Ševčíková, 3. Anna Matějovská a Barbora Polívková a Gabriela Štěpániová a Tereza Pytlíková


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.