Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 14.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Druhý ligový víkend – 3. a 4. kolo

Míla Fuček

2015-10-18

Liga

Přečteno: 1219

Komentářů: 0


O tomto víkendu nás čekalo 3. a 4. kolo ligových soutěží. Několik ligových utkání se hrálo v Praze, některé pražské týmy hrály venku.


Začněme extraligou, přestože ta se o tomto víkendu v Praze nehrála. Oba pražské týmy hrály venku.

 

Extraliga

 

Pátek 16. 10.

TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. - SF SK Kotlářka EN Praha 3:3

Polanský – Kučera 3:0(3,5,7), Seibert – Němeček 3:1(-10,11,5,9), Štěpánek – Kaucký 2:3(-2,-7,8,9,-6), Seibert – Kučera 3:0(8,8,11), Polanský – Kaucký 1:3(8,-8,-10,-9), Štěpánek – Němeček 0:3(-6,-9,-5)

 

Sobota 17. 10.

TJ Slavoj Severrotuk Ústí n. L. - SK SKK El Niňo Praha EHW 0:4

Seibert – Kobes 0:3(-5,-10,-5), Polanský – Reitšpies 1:3(11,-10,-3,-8), Štěpánek – Bai 1:3(-8,8,-8,-7), Polanský – Kobes 2:3(-5,-4,5,3,-9)

 

SKST Svijany Liberec – SF SKK Kotlářka EN Praha 3:3

Košťál – Kaucký 3:1(6,5,-11,5), Jahoda – Kučera 0:3(-5,-6,-8), Medek – Němeček 1:3(8,-8,-7,-6), Jahoda – Kaucký 3:1(8,6,-6,4), Košťál – Němeček 3:0(6,7,1), Medek – Kučera 1:3(-6,-10,4,-4)

 

Neděle 18. 10.

SKST Svijany Liberec - SK SKK El Niňo Praha EHW 2:4

Jahoda – Kobes 0:3(-8,-8,-5), Košťál – Bai 3:0(4,9,5), Medek - Reitšpies 0:3(-4,-4,-5), Košťál – Kobes 3:0(4,11,6), Jahoda - Reitšpies 0:3(-9,-2,-6), Medek -Bai 0:3(-7,-4,-8)

 

1. liga

 

Sobota 17. 10.

 

SK SKK El Niňo Praha C – TTC Moravská Slavia Brno 10:0

Domácí: Obešlo Marek 2,5, Schwarzer Antonín 2,5, Málek Tomáš 2,5, Turček Peter 2,5

Hosté: Šmerda Marek 0, Handl Petr 0, Žoldoš Petr 0, Vybíral Marek 0

 

TTC Elizza Praha – TJ Sokol Borová 3:10

Domácí: Holáň Jan 2, Průša David 1, Šedivý Zdeněk 0, Hlaváček Tomáš 0

Hosté: Kowal René 3,5, Marek David 2,5, Kadlček Michal 2,5, Vrba Jan 0,5, w.o. 1

 

TTC Siko Orlová – KT Praha 5:10

Domácí: Lokaj Roman 2, Sikora Filip 1,5, Revay Radomír 1,5, Wawrosz 0

Hosté: Panský Jindřich 4,5, Havlík Tomáš 2, Javůrek Petr 2, Orlowski Milan 1,5

 

Neděle 18. 10.

 

SK SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Borová 10:4

Domácí: Obešlo Marek 3,5, Schwarzer Antonín 3,5, Málek Tomáš 1,5, Turček Peter 1,5

Hosté: Marek David 2, Kadlček Michal 2, Kowal René 0, Vrba Jan 0

 

TTC Elizza Praha - TTC Moravská Slavia Brno 5:10

Domácí: Holáň Jan 2,5, Hlaváček Tomáš 1,5, Šedivý Zdeněk 0,5, Průša David 0,5

Hosté: Handl Petr 4, Žoldoš Petr 3, Vybíral Marek 2, Šmerda Marek 1

 

2. liga A

 

Sobota 17. 10.

 

TJ Libín 1096 Prachatice – AC Sparta Praha 7:10

Domácí: Zaundműller Milan 3,5, Kaštánek Petr 2,5, Bauer Miroslav 1, Šimek Marek 0

Hosté: Stibor Michal 4,5, Strejc Filip 2, Černota Filip 2, Juklík Tomáš 1,5

 

Tatran KRPA Hostinné – TTC Elizza Praha B 6:10

Domácí: Šváb Richard 3,5, Kalenský Jaroslav 1,5, Voňka Jakub 1, Štrobl Rudolf 0

Hosté: Kraml Václav 4,5, Rochowanski Pavel 2,5, Marat Petr 2, Nejedlý Petr 1

 

TJ AŠ Mladá Boleslav – Spoilercentrum - SK SKK El Niňo Praha D 10:6

Domácí: Vilímek Miroslav 3,5, Sedláček Jan ml. 2,5, Macela Petr 2,5, Postelt Tomáš 1,5

Hosté: Voříšek Tomáš 3, Vítovec Martin 2, Dusík Stanislav 1, Šablatura Michal 0

 

Neděle 18. 10.

 

SK Pedagog České Budějovice – AC Sparta Praha 10:6

Domácí: Kortus Pavel ml. 4,5, Vondra Miroslav 3,5, Janda Jan 1,5, Kaucký Roman 0,5

Hosté: Strejc Filip 3, Stibor Michal 1, Černota Filip 1, Juklík Tomáš 1

 

Tatran KRPA Hostinné - SK SKK El Niňo Praha D 10:6

Domácí: Šváb Richard 4,5, Kalenský Jaroslav 3,5, Štrobl Rudolf 1,5, Voňka Jakub 0,5

Hosté: Voříšek Tomáš 2, Šablatura Michal 2, Vítovec Martin 1, Dusík Stanislav 1

 

TJ AŠ Mladá Boleslav – Spoilercentrum - TTC Elizza Praha B 10:2

Domácí: Macela Petr 3,5, Vilímek Miroslav 2,5, Sedláček Jan ml. 1,5, Postelt Tomáš 1,5, Nešněra Jiří 1

Hosté: Slobodzian Adam 1, Fausek Matěj 1, Marat Petr 0, Juhasz Martin 0

 

3. liga A

 

Sobota 17. 10.

 

TJ Sokol Michle Praha – AC Sparta Praha B 8:10

Domácí: Vorlíček Luboš 3,5, Šimeček Jan 2,5, Benák Libor 1, Bucifal Aleš 1

Hosté: Kuchař Jan 4, Kocáb Jan 3,5, Cholínský Jan 1,5, Bartošek Vít 1

 

TJ Lokomotiva Vršovice – SK SKK El Niňo Praha E 7:10

Domácí: Kolář Vlastimil 3, Kubík Jiří 1,5, Pospíšil Milan 1, Kuba Josef 1,5

Hosté: Šálený David 3,5, Půlpán David 3,5, Ezr Václav 3, Krejcar Vilém 0

 

Neděle 18. 10.

 

TJ Sokol Michle Praha - SK SKK El Niňo Praha E 10:6

Domácí: Vorlíček Luboš 4,5, Bucifal Aleš 3, Šimeček Jan 2,5, Benák Libor 0

Hosté: Šálený David 2, Ezr Václav 1,5, Krejcar Vilém 1,5, Půlpán David 1

 

TJ Lokomotiva Vršovice - AC Sparta Praha B 0:10

Domácí: Kolář Vlastimil 0, Kuba Josef 0, Hrbáček Milan 0, Pospíšil Milan 0

Hosté: Kuchař Jan 2,5, Kocáb Jan 2,5, Bartošek Vít 2,5, Cholínský Jan 2,5

 

3. liga B

 

Sobota 17. 10.

 

TTC Litoměřice B – Avia Čakovice 4:10

Domácí: Hrnčíř Jan 3, Chrvala Radovan 1, Hervert Josef 0, Pospíšil Václav 0

Hosté: Petřík Aleš 3,5, Šulc Martin 2,5, Vaňásek Jiří 2,5, Hűttl Michal 1,5

 

SKST Baník Most – Slovan KST Bohnice 10:4

Domácí: Lukaščuk Josef 3,5, Macháček Jan 3,5, Matuška Dominik 2, Bencs Ladislav 1

Hosté: Kézr Aleš 2,5, Maršík Richard 1, Brož Pavel 0,5, Kadavý Vladimír 0

 

Neděle 18. 10.

 

TTC Litoměřice B - Slovan KST Bohnice 10:2

Domácí: Hrnčíř Jan 3,5, Chrvala Radovan 3,5, Hervert Josef 1,5, Březovský Petr 1,5

Hosté: Maršík Richard 2, Kadavý Vladimír 0, Růžička Filip 0, Pašek Dominik 0

 

SKST Baník Most – Avia Čakovice 4:10

Domácí: Macháček Jan 2, Lukaščuk Josef 2, Bencs Ladislav 0, Matuška Dominik 0

Hosté: Petřík Aleš 3,5, Šulc Martin 2,5, Vaňásek Jiří 2,5, Hűttl Michal 1,5

 

1. liga žen

 

Sobota 17. 10.

 

SF SKK El Niňo Praha – TJ Slavoj Praha 4:6

Domácí: Tenglová Vendula 3, Němečková Monika 1, Vyvadilová Jitka 0

Hosté: Kaba Radka 2,5, Diblíková Klára 2,5, Rohlíková Michaela 1

 

SKP Sever Ústí n. L. - TJ Sokol Nusle Praha 0:10

Domácí: Smíšková Martina 0, Allertová Sára ml. 0, Hauznerová Michaela 0, Nováková Martina 0

Hosté: Vondráková Markéta 3,5, Radnicová Lenka 3,5, Veselá Jaroslava 3

 

SKST Vlašim B – TTC Elizza Praha 6:4

Domácí: Stará Kateřina 2, Jírová Monika 2, Rozínková Kateřina 2

Hosté: Včeláková Jiřina 3,5, Vítková Hana 0,5, Luňová Veronika 0

 

Neděle 18. 10.

 

SF SKK El Niňo Praha - TJ Sokol Nusle Praha 3:7

Domácí: Tenglová Vendula 2, Vyvadilová Jitka 0, Němečková Monika 0, w.o. 1

Hosté: Radnicová Lenka 3,5, Vondráková Markéta 2, Veselá Jaroslava 1,5

 

SKP Sever Ústí n. L. - TJ Slavoj Praha 3:7

Domácí: Allertová Sára ml. 2, Hauznerová Michaela 1, Smíšková Martina 0, Nováková Martina 0

Hosté: Kaba Radka 3,5, Diblíková Klára 2,5, Stránská Anna 1

 

SKST Vlašim C – TTC Elizza Praha 6:4

Domácí: Polívková Barbora 2,5, Beranová Sára 2, Matějovská Anna 1,5

Hosté: Vítková Hana 2, Včeláková Jiřina 2, Luňová Veronika 0

 

2. liga žen A

 

Sobota 17. 10.

 

TJ Sokol Plzeň V. A – TJ Sokol Nusle Praha B 1:9, TJ Sokol Plzeň V. B – TJ ABC Braník 4:6, SK SKK El Niňo Praha B – TJ Slavoj Praha B 8:2, TJ Sokol Praha 5 Stodůlky – Spartak Kaplice 7:3, TJ Hrádek – Avia Čakovice 6:4, KST Klatovy – Slovan KST Bohnice 3:7

 

TJ Sokol Plzeň V.A – TJ ABC Braník 4:6, TJ Sokol Plzeň V. B – TJ Sokol Nusle Praha B 5:5, SK SKK El Niňo Praha B – Spartak Kaplice 6:4, TJ Sokol Praha 5 Stodůlky - TJ Slavoj Praha B 8:2, TJ Hrádek – Slovan KST Bohnice 3:7, KST Klatovy – Avia Čakovice 6:4

 

Další ligový víkend bude 31. 10. a 1. 11. 2015. O tomto víkendu budou zajímavé zejména utkání 1. ligy KT Praha, které bude hrát doma poprvé. KT Praha bude v sobotu 31. 10. hostit El Niňo Praha B od 15.00 hodin a v neděli 1. 11. tým TTC Elizza Praha od 10.00 hodin. Obě utkání se budou hrát v hale TJ Loko Vršovice, Sportovní 1380, Praha 10. Po čtyřech kolej je KT Praha v tabulce 1. ligy na 4. místě za 1. SF SKK El Niňo Praha C, 2. SK US Steinerová Choceň a 3. SKST Hodonín. KT Praha je do letošní sezóny posílena o Tomáše Havlíka, který sem přestoupil z TTC Elizza Praha a nahradil Vlastimila Koláře, který letos hraje 3. ligu za Loko Vršovice. KT Praha patří v této sestavě s Jindřichem Panským, Tomášem Havlíkem, Milanem Orlowskim a Petrem Javůrkem mezi favority 1. ligy.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.