Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 14.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Vítězi Zimního turnaje se stali Remunda, Macek a Veselý

Míla Fuček

2015-11-23

Mládež

Přečteno: 1178

Komentářů: 0


Zimní turnaj mládeže, který je v pořadí druhým turnajem Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice se hrál v sobotu ve všech čtyřech věkových kategoriích. Jde o turnaj okresní úrovně, který je vhodný i pro děti hrající rekreaně.


Zimní turnaj začal kategorií nejmladšího žactva, které se zúčastnilo sedm hráčů.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Palička – Kabát 0:3(-9,-7,-4), Remunda – Palička 3:0(7,6,5), Kabát – Remunda 0:3(-7,-9,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Matheos Remunda – Sparta Praha 4, 2. Adam Kabát – SK Vršovice 3, 3. Richard Palička – TTC Praha 2

 

Skupina B

Zahálka - Svoboda 0:3(-2,-1,-3), Burian – Berger 3:1(6,-6,5,6), Svoboda – Berger 3:0(4,8,3), Zahálka – Burian 0:3(-1,-3,-9), Burian – Svoboda 2:3(9,-5,-8,9,-6), Berger – Zahálka 1:3(8,-7,-9,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Patrik Svoboda – TTC Praha, 2. Petr Burian – TTC Praha, 3. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 4. Don Berger – SK Vršovice

 

Semifinále

Remunda – Burian 3:1(6,5,-8,4), Svoboda – Kabát 3:0(4,1,7)

 

Finále

Remunda – Svoboda 3:0(7,4,7)

 

O 3. místo

Burian – Kabát 3:0(4,5,2)

 

Pořadí dvouher

1. Matheos Remunda – Sparta Praha, 2. Patrik Svoboda – TTC Praha, 3. Petr Burian – TTC Praha, 4. Adam Kabát – SK Vršovice

 

Soutěž útěchy

Zahálka – Berger 3:2(8,-11,-5,8,5), Palička – Zahálka 0:3(-7,-8,-10), Berger – Palička 3:2(-8,4,-7,3,7)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 2. Don Berger – SK Vršovice, 3. Richard Palička – TTC Praha

 

Celkové pořadí dvouher

1. Matheos Remunda – Sparta Praha, 2. Patrik Svoboda – TTC Praha, 3. Petr Burian – TTC Praha, 4. Adam Kabát – SK Vršovice, 5. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 6. Don Berger – SK Vršovice, 7. Richard Palička – TTC Praha

 

Čtyřhra

Burian, Svoboda – Berger, Zahálka 3:0(6,4,3), Remunda, Palička – Burian, Svoboda 1:3(8,-9,-2,-7), Berger, Zahálka – Remunda, Palička 3:2(-4,-10,9,8,-13)

 

Pořadí čtyřhry

1. Petr Burian a Patrik Svoboda (oba TTC Praha), 2. Don Berger a Tobiáš Zahálka (oba SK Vršovice), 3. Matheos Remunda (Sparta Praha) a Richard Palička (TTC Praha)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Matheos Remunda – Sparta Praha 4000, 2. Petr Burian – TTC Praha 3600, 3. Tobiáš Zahálka – TTC Praha 3500, 4. Richard Palička – TTC Praha 3100, 5. Patrik Svoboda – TTC Praha 1900, 6. Adam Kabát – SK Vršovice 1700, 7. Lucie Brožková – TTC Praha 1600, 8. - 9. Patrik Pischnot – TTC Praha a Don Berger – SK Vršovice 1500

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Petr Burian – TTC Praha 4000, 2. - 3. Matheos Remunda – Sparta Praha a Tobiáš Zahálka – SK Vršovice oba 3800, 4. Richard Palička – TTC Praha 3600, 5. Patrik Svoboda – TTC Praha 2000, 6. - 7. Patrik Pischnot – TTC Praha a Don Berger – SK Vršovice oba 1900

 

V kategorii mladšího žactva se sešlo devět hráčů, z čehož čtyři přišli z předchozí dopolední kategorie a využilo poloviční startovné.

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

Macek – Vacek 3:0(4,1,4), Burian – Steiner 0:3(-9,-10,-6), Vacek – Steiner 3:1(8,7,-9,8), Macek – Burian 3:0(3,2,4), Burian – Vacek 3:2(-8,-10,6,14,11), Streiner – Macek 0:3(-6,-4,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Macek – SK Vršovice 6, 2. Adam Steiner 4 (4:3), 3. Vojtěch Vacek 4 (5:4), 4. Petr Burian – TTC Praha 4 (3:5)

 

Skupina B

Barták – Svoboda 3:1(-5,4,7,5), Palička – Remunda 0:3(-3,-4,-2), Svoboda – Palička 3:0(3,5,4), Brodský – Barták 3:1(8,-11,6,6), Palička – Brodský 0:3(-2,-6,-1), Remunda – Svoboda 3:2(12,-8,11,-7,6), Brodský – Remunda 0:3(-8,-5,-4), Barták – Palička 3:0(1,2,4), Remunda – Barták 3:1(3,-10,2,11), Svoboda – Brodský 1:3(-9,-8,8,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Matheos Remunda – Sparta Praha 8, 2. Adam Brodský – TTC Praha 7, 3. Michal Barták – Slovan Bohnice 6, 4. Patrik Svoboda – TTC Praha 5, 5. Richard Palička 4

 

Semifinále

Macek – Brodský 3:0(4,3,4), Steiner – Remunda 0:3(-8,-7,-3)

 

Finále

Macek - Remunda 3:0(6,1,2)

 

O 3. místo

Brodský – Steiner 3:1(8,-10,5,1)

 

Pořadí dvouher

1. Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Matheos Remunda – Sparta Praha, 3. Adam Brodský – TTC Praha, 4. Adam Steiner

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Burian – Palička 3:0(5,5,5)

 

Semifinále útěchy

Vacek – Svoboda 3:2(-5,9,5,-8,8), Burian – Barták 3:0(7,7,8)

 

Finále útěchy

Vacek – Burian 3:1(4,7,-9,7)

 

Pořadí útěchy

1. Vojtěch Vacek, 2. Petr Burian – TTC Praha, 3. - 4. Patrik Svoboda – TTC Praha a Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Richard Palička – TTC Praha

 

Celkové pořadí dvouher

1. Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Matheos Remunda – Sparta Praha, 3. Adam Brodský – TTC Praha, 4. Adam Steiner, 5. Vojtěch Vacek, 6. Petr Burian – TTC Praha, 7. - 8. Patrik Svoboda – TTC Praha a Michal Barták – Slovan Bohnice, 9. Richard Palička – TTC Praha

 

Čtyřhra

Steiner, Barták – Burian, Macek 0:23(-5,-6,-10), Palička, Remunda – Brodský, Vacek 0:3(-4,-4,-4), Burian, Macek – Brodský, Vacek 3:0(9,7,9), Steiner, Barták – Palička, Remunda 3:1(9,-9,5,5), Palička, Remunda – Burian, Macek 0:3(-5,-4,-7), Brodský, Vacek – Steiner, Barták 3:0(4,8,9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Petr Burian (TTC Praha) a Lukáš Macek (SK Vršovice), 2. Adam Brodský (TTC Praha) a Vojtěch Vacek, 3. Adam Steiner a Michal Barták (Slovan Bohnice), 4. ?atheos Remunda (Sparta Praha) a Richard Palička (TTC Praha)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Adam Brodský – TTC Praha 3800, 2. Vojtěch Vacek 3500, 3. Petr Burian – TTC Praha 3300, 4. Lukáš Macek – SK Vršovice 2000, 5. Matheos Remunda – Sparta Praha 1900, 6. Adam Steiner 1700, 7. - 8. Patrik Svoboda – TTC Praha a Michal Barták Slovan Bohnice oba 1350, 9. Richard Palička – TTC Praha 1

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Petr Burian – TTC Praha a Lukáš Macek – SK vršovice oba 2000, 3. - 4. Adam Brodský – TTC Praha a Vojtěch Vacek oba 1900, 5. - 6. Adam Steiner a Michal Barták – Slovan Bohnice oba 1800, 7. - 8. Matheos Remunda – Sparta Praha a Richard Palička – TTC Praha oba 1700

 

Ve společném turnaji stašího žactva a dorostu se sešli čtyři hráči, z toho tři starší žáci a jeden dorostenec. Dvouhra se hrály dvoukolově každý s každým.

 

Dorost

 

Dvouhra

Brodský – Veselý 0:3(-6,-5,-4), Petr – Vaca 3:1(2,8,-11,4), Veselý – Vaca 3:0(4,3,3), Brodský – Petr 0:3(-6,-4,-9), Petr – Veselý 0:3(-8,-6,-6), Vaca – Brodský 3:2(8,-6,9,-9,8)

Brodský – Veselý 0:3(-6,-3,-5), Petr – Vaca 3:0(4,8,5), Veselý – Vaca 3:0(1,1,1), Brodský – Petr 0:3(-7,-6,-8), Petr – Veselý 0:3(-8,-4,-7), Vaca – Brodský 3:2(9,-6,-8,11,7)

 

Pořadí dvouher

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 12, 2. Adam Petr – TTC Praha 10, 3. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 8, 4. Adam Brodský – TTC Praha 6

 

Čtyřhra

Petr, Veselý – Brodský, Vaca 3:0(6,5,8)

 

Pořadí čtyřher

1. Adam Petr (TTC Praha) a Filip Veselý (Loko Vršovice), 2. Adam Brodský (TTC Praha) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 4000, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3700, 3. Adam Petr – TTC Praha 1900, 4. Adam Brodský – TTC Praha 1700

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Filip Veselý – Loko Vršovice a Adam Petr TTC Praha oba 2000, 3. - 4. Adam Brodský – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice oba 1900

 

Starší žactvo

 

Pořadí dvouher

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 3. Adam Brodský – TTC Praha

 

Pořadí čtyřher

1. Adam Brodský (TTC Praha) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice)

 

Pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 4000, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3800, 3. Adam Brodský – TTC Praha 1800

 

Pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) a Adam Brodský (TTC Praha) oba 2000

 

Série turnajů Velké ceny CST Ďáblice bude pokračovat třetími turnaji na přelomu roku. na 19. 12. je naplánován Vánoční turnaj v kategoriích nejmladšího žactva, staršího žactva a dorostu a na 3. 1. 2016 je naplánován Novoroční turnaj v kategorii mladšího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.