Stolní tenis v Praze

Dnes je úterý 16.01.2018










Ligový víkend ve výsledcích

Míla Fuček

2015-11-29

Liga

Přečteno: 752

Komentářů: 0


Jak dopadl letos předposlední ligový víkend? V Praze se hrála liga i extraliga.


Extraliga

 

Čtvrtek 26. 11. 2015

 

SK SK Kotlářka EN Praha – DTJ Slavia Hradec Králové 3:3

Kučera – Koblížek 1:3(-5,11,-5,-7), Kaucký – Palkovský 3:0(6,5,3), Němeček – Olejník 0:3(-7,-5,-8), Kaucký – Koblížek 3:0(12,5,1), Kučera – Olejník 0:3(-7,-8,-5), Němeček – Foff 3:1(3,5,-10,8)

Body domácích: Kaucký 2, Němeček 1, Kučera 0

Body hostů: Olejník 12, Koblížek 1, Palkovský 0, Foff 0

 

Pátek 27. 11. 2015

 

SK SKK El Niňo Praha EHW – DTJ Slavia Hradec Králové 4:1

Reitšpies – Olejník 3:0(10,5,8), Bai – Palkovský 3:0(7,10,7), Kobes – Foff 3:2(11,-7,-9,12,8), Bai – Olejník 2:3(7,7,-9,-6,-7), Reitšpies – Foff 3:0(6,3,69)

Body domácích: Reitšpies 2, Bai 1, Kobec 1

Body hostů: Olejník 1, Palkovský 0, Foff 0

 

Sobota 28. 11. 2015

 

SK SKK El Niňo Praha EHW – STEN marketing HB Ostrov 2:4

Bai – Tregler 3:1(6,-10,6,9), Reitšpies – Morizono 1:3(-4,7,-6,-6), Kobes – Širuček 3:0(6,9,10), Reitšpies – Tregler 1:3(-9,8,-3,-15), Bai – Širuček 2:3(11,8,-5,-9,-2)

Body domácích: Bai 1, Kobec 1, Reitšpies 0

Body hostů: Morizono 2, Tregler 1, Širuček 1

 

Neděle 29. 11. 2015

 

SK SK Kotlářka EN Praha - STEN marketing HB Ostrov

Němeček – Korbel 2:3(-9,10,8,2,-4), Turček – Morizono 0:3(-8,-6,-4), Kaucký – Tregler 0:3(-12,-8,-7), Turček – Širuček 0:3(-6,-9,-8)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Korbel 1, Morizono 1, Tregler 1, Širuček 1

 

1. liga

 

Sobota 28. 11. 2015

 

TTC Siko Orlová – SF SKK El Niňo Praha C 1:10

Lokaj, Wawrosz – Obešlo M, Málek 0:3(-1,-4,-4), Obešlo F., Schwarzer 0:3 w.o., Lokaj – Obešlo M. 3:2(8,1,-1,-5,9), Wawrosz – Schwarzer 0:3(-4,-7,-12), Málek 0:3 w.o., Skácelík – Obešlo F. 0:3(-4,-3,-8), Wawrosz – Obešlo M. 0:3(-3,-4,-8), Schwarzer 0:3 w.o., Skácelík – Málek 0:3(-2,-4,-3), Lokaj – Obešlo F. 1:3(-8,-10,12,-12), Obešlo M. 0:3 w.o., Skácelík – Schwarzer 0:3(-6,-1,-1)

Body domácích: Lokaj 1, Wawrosz 0, Skácelík 0

Body hostů: Obešlo F. 2, Obešlo M. 1,5, Málek 1,5, Schwarzer 1, w.o. 4

 

SKST Hodonín – TTC Elizza Praha 10:0

Tymofieviev, Vaculovič – Akopyan, Fausek 3:0(7,4,8), Trunov, Didukh – Holáň, Marat 3:1(8,9,-11,7), Trunov – Holáň 3:2(9,6,-5,-6,5), Didukh – Akopyan 3:0(4,3,4), Vaculovič – Marat 3:2(-10,2,-8,9,6), Tymofieviev – Fausek 3:1(6,-6,9,6), Didukh – Holáň 3:2(2,-10,-9,6,6), Vaculovič – Akopyan 3:0(4,5,5), Tymofieviev – Marat 3:0(8,7,9), Trunov – Fausek 3:0(7,6,9)

Body domácích: Tymofieviev 2,5, Trunov 2,5, Didukh 2,5, Vaculovič 2,5

Body hostů: nikdo

 

SKST Baník Havířov B – KT Praha 3:10

Škopec, Kratiochvíl – Orlowski, Panský 1:3(6,-6,-4,-7), Boháč, Rozínek – Havlík, Javůrek 0:3(-8,-4,-12), Kratochvíl – Panský 0:3(-6,-4,-7), Škopec – Orlowski 1:3(10,-9,-7,-6), Boháč – Havlík 0:3(-8,-6,-7), Rozínek – Javůrek 3:2(-8,7,7,-6,9), Škopec – Panský 0:3(-8,-8,-8), Boháč – Orlowski 3:2(-7,-5,10,10,4), Rozínek – Havlík 1:3(-10,-4,13,-7), Kratochvíl – Javůrek 0:3 w.o., Boháč – Panský 0:3(-5,-5,-3), Rozínek – Orlowski 3:0(8,9,7), Kratochvíl – Havlík 0:3 w.o.

Body domácích: Rozínek 2, Boháč 1, Kratochvíl 0, Škopec 0

Body hostů: Panský 3,5, Havlík 2,5, Orlowski 1,5, Javůrek 0,5, w.o. 2

 

Neděle 29. 11. 2015

 

TTC Siko Orlová – TTC Elizza Praha 2:10

Revay, Sikora – Hlaváček, Průša 0:3(-5,-6,-2), Wawrosz, Lokaj – Šedivý, Holáň 1:3(-4,4,-7,-7), Lokaj – Hlaváček 1:3(-7,7,-9,-2), Wawrosz – Holáň 2:3(-7,8,8,-5,-10), Sikora – Průša 1:3(-10,-4,10,-8), Revay – Šedivý 1:3(-5,-9,8,-4), Wawrosz – Hlaváček 1:3(-6,-7,5,-8), Sikora – Holáň 1:3(-9,8,-4,-6), Revay – Průša 3:2(4,5,-10,-8,10), Lokaj – Šedivý 3:2(-5,-9,9,11,4), Sikora – Hlaváček 1:3(5,-6,-10,-5), Revay – Holáň 0:3(-8,-9,-3)

Body domácích: Revay 1, Lokaj 1, Wawrosz 0, Sikora 0

Body hostů: Hlaváček 3,5, Holáň 3,5, Průša 1,5, Šedivý 1,5

 

SKST Hodonín – SF SKK El NiŇo Praha C 8:10

Tymofieviev, Vaculovič – Obešlo M., Málek 0:3(-8,-8,-7), Didukh, Trunov – Schwarzer, Obešlo F. 0:3(-10,-8,-3), Vaculovič – Obešlo M. 1:3(-9,-7,6,-6), Tymofieviev – Schwarzer 3:0(9,6,9), Trunov – Málek 3:2(9,22,-10,-9,9), Didukh – Obešlo F. 2:3(5,6,-6,-8,-12), Tymofieviev – Obešlo M. 3:2(8,-9,-7,9,5), Trunov – Schwarzer 3:0(10,9,7), Didukh – Málek 3:1(10,8,-9,11), Vaculovič – Obešlo 3:2 F.(-4,6,-11,8,9), Trunov – Obešlo M. 1:3(11,14,-6,-9), Didukh – Schwarzer 3:0(6,8,2), Vaculovič – Málek 2:3(5,-8,-5,5,-2), Tymofieviev – Obešlo F. 3:2(9,-7,5,-10,5), Didukh – Obešlo M. 1:3(-8,-8,3,-4), Vaculovič – Schwarzer 1:3(7,-8,-8,-14), Tymofieviev – Málek 0:3(-7,-4,-5), Trunov – Obešlo F. 2:3(-7,8,14,-7,-9)

Body domácích: Tymofieviev 3, Didukh 2, Trunov 2, Vaculovič 1

Body hostů: Obešlo M. 3,5, Málek 2,5, Obešlo F. 2,5, Schwarzer 1,5

 

TJ Ostrava KST B – KT Praha 3:10

Klimek, Holáň – Panský, Orlowski 1:3(11,-12,-9,-9), Dzida, Tomica – Javůrek, Havlík 1:3(6,-8,-6,-8), Holaň – Panský 0:3(-9,-7,-6), Tomica – Orlowski 3:0(10,8,8), Dzida – Havlík 2:3(-6,-5,12,7,-7), Klimek – Javůrek 1:3(-7,6,-8,-9), Tomica – Panský 0:3(-8,-7,-3), Dzida – Orlowski 2:3(12,-10,-8,8,-10), Klimek – Havlík 3:1(-6,8,9,8), Holaň – Javůrek 3:2(-11,6,-+10,9,9), Dzida – Panský 0:3(-5,-12,-10), Klimek – Orlowski 2:3(6,-12,11,-8,-7), Holaň – Havlík 1:3(9,-1,-9,-6)

Body domácích: Holaň 1, Tomica 1, Klikem 1, Dzida 0

Body hostů: Panský 3,5, Orlowski 2,5, Havlík 2,5, Javůrek 1,5

 

2. liga

 

Sobota 28. 11. 2015

 

TTC Elizza Praha B – AC Sparta Praha 10:5

Body domácích: Hlaváček 4, Šedivý 2, Průša 2, Šmatlák 2

Body hostů: Strejc 2,5, Stibor 1,5, Havlíček 0,5, Černota 0,5

 

SF SKK El Niňo Praha D – SKST Liberec B 10:8

Voříšek, Dusík – Gireth, Kodým 3:0(8,7,8), Turček, Vítovec – Borůvka L., Borůvka J. 3:1(2,-6,5,7), Vítovec – Borůvka L. 0:3(-9,-6,-8), Turček – Borůvka J. 0:3(-12,-6,-11), Dusík – Gireth 3:2(10,5,-9,-8,6), Voříšek – Kodým 1:3(5,-10,-7,-4), Turček – Borůvka L. 2:3(-8,-7,9,7,-3), Dusík – Borůvka J. 1:3(10,-8,-9,-4), Voříšek – Gireth 3:1(10,-6,8,7), Vítovec – Kodým 3:2(-7,-7,8,15,5), Dusík – Borůvka L. 1:3(-5,-4,8,-6), Voříšek – Borůvka J. 0:3(-6,-8,-6), Vítovec – Gireth 3:1(5,8,-6,9), Turček – Kodým 3:0(7,9,11), Voříšek – Borůvka L. 3:1(7,4,-7,9), Vítovec – Gireth 3:1(5,8,-6,9), Turček – Kodým 3:0(7,9,11), Voříšek – Borůvka L. 3:1(7,4,-7,9), Vítovec – Borůvka J. 2:3(-9,10,7,-6,-10), Turček – Gireth 3:0(2,6,6), Dusík – Kodým 3:0(7,6,12)

Body domácích: Voříšek 2,5, Vítovec 2,5, Turček 2,5, Dusík 2,5

Body hostů: Borůvka J. 4, Borůvka L. 3, Kodým 1, Gireth 0

 

Neděle 29. 11. 2015

 

TTC Elizza Praha B – SKST Lioberec B 7:10

Body domácích: Kraml 4,5, Nejedlý 1, Fausek 1, Šmatlák 0,5

Body hostů: Borůvka L. 3,5, Borůvka J. 3,5, Gireth 2, Kodým 1

 

SF SKK El Niňo Praha D – AC Sparta Praha 10:5

Voříšek, Dusík – Strejc, Havlíček 0:3(-6,-6,-6), Turček, Vítovec – Stibor, Černota 3:0(7,10,7), Turček – Stibor 3:2(9,-2,9,-12,6), Vítovec – Strejc 0:3(-9,-5,-5), Dusík – Havlíček 3:0(9,9,9), Voříšek – Černota 3:0(7,8,6), Vítovec – Stibor 1:3(10,-11,-5,-6), Dusík – Strejc 3:2(-8,-3,9,4,8), Voříšek – Havlíček 3:0(8,6,12), Turček – Černota 3:0(4,7,4), Dusík – Stibor 2:3(8,-9,4,-8,-8), Voříšek – Strejc 3:2(9,-8,8,-7,3), Turček – Havlíček 3:0(5,7,5), Vítovec – Černota 2:3(8,9,-6,-8,-8), Voříšek – Stibor 3:2(-9,-4,9,6,12)

Body domácích: Voříšek 4, Turček 3,5, Dusík 2, Vítovec 0,5

Body hostů: Stibor 2, Strejc 1,5, Černota 1, Havlíček 0,5

 

3. liga

 

Sobota 28. 11. 2015

 

TJ Sokol Michle Praha – TJ Tatran Sedlčany 10:6

Body domácích: Vorlíček 4,5, Bucifal 3, Šimeček 2,5, Benák 0

Body hostů: Faktor 2,5, Pejša 2,5, Drechsler 1, Kocura 0

 

TJ Lokomotiva Vršovice – Slovan Lochovice 10:3

Body domácích: Pospíšil 3,5, Kolář 2,5, Kubík 2,5, Kuba 1,5

Body hostů: Růžička 2, Šmejkal 1, Černý 0, Budělovský 0

 

AC Sparta Praha B – TJ ČZ Strakonice 10:0

Body domácích: Kuchař 2,5, Bartošek 2,5, Juklík 2,5, Kocáb 2,5

Body hostů: Krahulec J. 0, Krahulec P. 0, Dunovský 0, Hrazdira 0

 

SF SKK El Niňo Praha F – TJ Sokol Vodňany 10:2

Body domácích: Šálený 2,5, Šablatura 2,5, Krejcar 2,5, Ezr V. 1,5, Půlpán 1

Body hostů: David 1, Hach 1, Borovka 0, Svoboda 0

 

Avia Čakovice – TJ Sokol Roztoky 10:2

Body domácích: Petřík 3,5, Šulc 2,5, Novotný 2,5, Vaňásek 1

Body hostů: Zika 2, Levenec 0, Špaček 0, Jirásek 0

 

Slovan KST Bohnice – TTC Brandýs nad Labem 10:6

Body domácích: Kézr 4,5, Kadavý 3, Brož 1,5, Maršík 1

Body hostů: Papírník 3, Zatřepálek 2, Berger 0,5, Šubrt 0,5, Mifka 0

 

Neděle 29. 11. 2015

 

TJ Sokol Michle – Slovan Lochovice 10:4

Body domácích: Bucifal 2,5, Vorlíček 2, Šimeček 1, Benák 0,5, w.o. 4

Body hostů: Šmejkal 2, Růžička 2, Budělovský 0

 

TJ Lokomotiva Vršovice – TJ Tatran Sedlčany 7:10

Body domácích: Kolář 3,5, Kubík 3,5, Pospíšil 0, Kuba 0

Body hostů: Pejša 3,5, Kocura 3, Faktor 2,5, Drechsler 1

 

AC Sparta Praha B – TJ Sokol Vodňany 10:1

Body domácích: Kocáb 3,5, Kuchař 2,5, Bartošek 2,5, Juklík 1,5

Body hostů: Borovka 1, David 0, Svoboda 0, Hach 0

 

SF SKK El Niňo Praha N – TJ ČZ Strakonice 10:2

Body domácích: Ezr V. 2,5, Šálený 2,5, Šablatura 2,5, Krejcar 1,5, Půlpán 1

Body hostů: Krahulec J. 1, Dunovský 1, Krahulec P. 0, Hrazdira 0

 

Avia Čakovice – TTC Brandýs nad Labem 10:0

Body domácích: Petřík 2,5, Vaňásek 2,5, Hüttl 2,5, Šulc 2,5

Body hostů: Zatřepálek 0, Šubrt 0, Chalupa 0, Mifka 0

 

Slovan KST Bohnice – TJ Sokol Roztoky 10:5

Body domácích: Kézr 4, Kadavý 3, Maršík 2, Brož 1, Růžička 0

Body hostů: Zika 1,5, Špaček 1,5, Levenec 1,5, Jirásek 0,5

 

1. liga žen

 

Sobota 28. 11. 2015

 

SK Frýdlant n. O. B – SK SKK El Niňo Praha 6:4

Body domácích: Hrachová 3, Somrová 2, Rusnáková 1

Body hostů: Tenglová 2,5, Němečková 1,5, Vyvadilová 0,5

 

TTC Elizza Praha – TJ Slavoj Praha 4:6

Body domácích: Vítová 2,5, Včeláková 1,5, Vysocká 0

Body hostů: Kaba 3, Rohlíková 2, Diblíková 1

 

SVS Hradec Králové B – TJ Sokol Nusle Praha 1:9

Body domácích: Sedloňová 1, Sazimová 0, Jirásková 0

Body hostů: Vondráková 3,5, Veselá 3,5, Procházková 2

 

Neděle 29. 11. 2015

 

SKST Dubňany - SK SKK El Niňo Praha 3:7

Body domácích: Ilčíková 3, Koblovská 0, Kůřilová 0

Body hostů: Vyvadilová 2,5, Tenglová 2,5, Němečková 2

 

TTC Elizza Praha – TJ Sokol Nusle Praha 1:9

Body domácích: Luňová 1, Vítková 0, vysocká 0

Body hostů: Veselá 3,5, Vondráková 3,5, Procházková 2

 

SVS Hradec Králové B – TJ Slavoj Praha 6:4

Body domácích: Sedloňová 3, Jirásková 3, Sazimová 0

Body hostů: Kaba 1,5, Diblíková 1,5, Stránská 1

 

2. liga žen

 

Sobota 28. 11. 2015

 

TJ Sokol Plzeň V A – SF SKK El Niňo Praha B 5:5

TJ Sokol Plzeň V B – TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 3:7

TJ Hrádek – TJ Sokol Nusle Praha B 5:5

KST Klatovy – TJ ABC Braník 7:3

Avia Čakovice – TJ Slavoj Praha B 7:3

Slovan KST Bohnice – Slovan Kaplice 4:6

 

Neděle 29. 11. 2015

 

TJ Sokol Plzeň V A – TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 5:5

TJ Sokol Plzeň V B – SF SKK El Niňo Praha B 5:5

TJ Hrádek – TJ ABC Braník 3:7

KST Klatovy – TJ Sokol Nusle Praha B 8:2

Avia Čakovice – Spartak Kaplice 6:4

Slovan KST Bohnice – TJ Slavoj Praha B 7:3

 

Liga bude pokračovat letos posledním dvoukolem o víkendu 12. a 13. 12. 2015.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.