Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 14.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Ligové dvojkolokolo o tomto víkendu v Praze

Míla Fuček

2016-01-10

Liga

Přečteno: 998

Komentářů: 0


Přinášíme vám souhrn výsledků pražských týmů z ligového dvoukola hraného o tomto víkendu.


1. liga

 

Sobota 9. 1. 2016

 

SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol PP Hradec Králové B 10:0

Body domácích: Obešlo M. 2,5, Obešlo F. 2, Málek 1,5, Turček 1, w.o. 3

Body hostů: Boben 0, Brát 0, Brož 0

 

TTC Elizza Praha - SK US Steinerová Choceň 3:10

Body domácích: Holáň 2,5, Rochowanski 0,5, Nejedlý 0, Šmatlák 0

Body hostů: Štrof 3,5, Čopián 2,5, Přistál 2, Gregořica 2

 

KT Praha - TTC Moravská Slavia Brno 10:4

Body domácích: Panský 3, Havlík 2,5, Javůrek 2,5, Orlowski 2

Body hostů: Handl 3,5, Žoldoš 0,5, Šmerda 0, Štofka 0

 

Neděle 10. 1. 2016

 

TTC Elizza Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové B 6:10

 

SF SKK El Niňo Praha C - SK US Steinerová Choceň 9:9

Body domácích: Málek 3,5, Obešlo F. 2, Turček 2, Obešlo M. 1,5

Body hostů: Štrof 4,5, Přistál 3, Gregořica 1, Čopián 0,5

 

KT Praha - TJ Sokol Borová 10:5

Body domácích: Panský 3,5, Havlík 3, Javůrek 2, Orlowski 1,5

Body hostů: Marek 2,5, Koval 1, Vrba 1, Kadlček 0,5

 

2. liga

 

Sobota 9. 1. 2016

TJ Libín 1096 Prachatice - TTC Elizza Praha B 8:10

SK Pedagog České Budějovice - SF SKK El Niňo Praha D 10:3

TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. B - AC Sparta Praha 10:4

 

Neděle 10. 1. 2016

SK Pedagog České Budějovice - TTC Elizza Praha B 10:6

TJ Libín 1096 Prachatice - SF SKK El Niňo Praha D 10:5

TTC Litoměřice - AC Sparta Praha 10:4

 

3. liga

 

Sobota 9. 1. 2016

TJ Sokol Plzeň V B - TJ Sokol Michle Praha 5:10

TJ Sokol Bor B - TJ Loko Vršovice 9:9

SK Tenis Polesí - AC Sparta Praha B 9:9

SK Zruč nad Sázavou - SF SKK El Niňo Praha E 7:10

TJ Šanov - Avia Čakovice 10:2

TTC Kladno - Slovan KST Bohnice 10:7

 

Neděle 10. 1. 2016

TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Michle 8:10

TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Loko Vršovice 5:10

SK Zruč nad Sázavou - AC Sparta Praha B 5:10

SK Tenis Polesí - SF SKK El Niňo Praha E 10:3

TTC Kladno - Avia Čakovice 2:10

TJ Šanov - Slovan KST Bohnice 10:6

 

1. liga žen

 

Sobota 9. 1. 2016

SF SKK El NIňo Praha - TTC Elizza Praha 6:4

KST GMC Blansko - TJ Slavoj Praha 6:4

TJ Sokol Líšeň - TJ Sokol Nusle Praha 2:8

 

Neděle 10. 1. 2016

SKP Sever Ústí nad Labem - TTC Elizza Praha 3:7

SF SKK El NIňo Praha - SVS Hradec Králové B 9:1

TJ Sokol Líšeň - TJ Slavoj Praha 4:6

KST GMC Blansko - TJ Sokol Nusle Praha 2:8

 

2. liga žen

 

SF SKK El Niňo Praha B - Avia Čakovice 3:7

TJ Sokol Praha Stodůlky - Slovan KST Bohnice 3:7

TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha B 9:1

TJ ABC Braník - Spartak Kaplice 6:4

TJ Sokol Praha Stodůlky - Avia Čakovice 2:8

SF SKK El Niňo Praha B - Slovan KST Bohnice 6:4

TJ ABC Braník - TJ Slavoj Praha B 5:5

TJ Sokol Nusle Praha B - Spartak Kaplice 5:5


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.