Stolní tenis v Praze

Dnes je středa 19.09.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Ligové dvojkolo posledního únorového víkendu

Míla Fuček

2016-02-23

Pozvánky

Přečteno: 837

Komentářů: 0


O tomto víkendu se hraje 19. a 20. kolo ligových soutěží stolního tenisu.


1. liga

 

Sobota 27. 2. 2016 od 15.00 hodin

 

SF SKK El Niňo Praha C - TTC Siko Orlová

TTC Elizza Praha - SKST Hodonín

 

KT Praha - SKST Baník Havířov - předehráno 20. 2. 2016

 

Neděle 28. 2. 2016 od 10.00 hodin

 

TTC Elizza Praha - TTC Siko Orlová

SF SKK El NIňo Praha C - SKST Hodonín

 

KT Praha - TJ Ostrava KST B - předehráno 21. 2. 2016

 

2. liga

 

Sobota 27. 2. 2016 od 15.00 hodin

 

AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha B

 

venku: SKST Liberec - SF SKK El Niňo Praha D od 16.00 hod

 

Neděle 28. 2. 2016 od 10.00 hodin

 

AC Sparta Praha - SF SKK El Niňo Praha D

 

venku: SKST Liberec - AC Sparta Praha

 

3. liga

 

Sobota 27. 2. 2016 od 15.00 hodin

 

Všechny pražské týmy hrají venku.

TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Michle Praha

Slovan Lochovice - TJ Lokomotiva Vršovice

TJ ČZ Strakonice - AC Sparta Praha B

TJ Sokol Vodňany - SF SKK El Niňo Praha E

TJ Sokol Roztoky - Avia Čakovice - od 16.00 hod

TTC Brandýs nad Labem - Slovan KST Bohnice - od 14.00 hod

 

Neděle 28. 2. 2016 od 10.00 hodin

 

Všechny pražské týmy hrají venku.

Slovan Lochovice - TJ Sokol Michle Praha

TJ Tatran Sedlčany - TJ Lokomotiva Vršovice

TJ Sokol Vodňany - AC Sparta Praha B

TJ ČZ Strakonice - SF SKK El Niňo Praha E

TTC Brandýs nad Labem - Avia Čakovice

TJ Sokol Roztoky - Slovan KST Bohnice

 

1. liga žen

 

Sobota 27. 2. 2016

 

SF SKK El Niňo Praha - SK Frýdlant n. O. B od 16.00 hod

TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha od 13.30 hod

TJ Sokol Nusle Praha - SVS Hradec Králové B od 15.00 hod

 

Neděle 28. 2. 2016 od 10.00 hodin

 

SF SKK El Niňo Praha - SKST Dubňany

TJ Sokol Nusle Praha - TTC Elizza Praha

TJ Slavoj Praha - SVS Hradec Králové B

 

2. liga žen

 

Sobota 27. 2. 2016

 

SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň A od 10.00 hod

TJ Sokol Praha Stodůlky - TJ Sokol Plzeň B od 10.00 hod

TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Hrádek od 10.30 hod

TJ ABC Braník - KST Klatovy od 10.30 hod

TJ Slavoj Praha B - Avia Čakovice - od 9.30 hod

venku: Spartak kaplice - Slovan KST Bohnice od 9.30 hod

TJ Sokol Praha Stodůlky - TJ Sokol Plzeň A od 13.30 hod

SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol Plzeň B od 13.30 hod

TJ ABC Braník - TJ Hrádek od 14.00 hod

TJ Sokol Nusle Praha B - KST Klatovy od 14.00 hod

Spartak Kaplice - Avia Čakovice od 16.00 hod

TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice od 16.00 hod


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.