Stolní tenis v Praze

Dnes je neděle 16.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Ligová sezóna dnes skončila

Míla Fuček

2016-03-13

Liga

Přečteno: 1026

Komentářů: 0


Dnes se hrálo poslední ligové kolo. Liga i extraliga jsou již dohrány. Nyní budou následovat soutěže play off a play out. Jejich termíny zatím neznáme.


Extraliga

 

Sobota 12. 3. 2016

 

SF SKK El NIňo Praha EHW - TJ Ostrava KST 4:2

Málek - Klos 3:2(-9,13,-7,9,9), Bai He - Klimek 3:0(11,4,7), Reitšpies - Bindač 2:3(4,-8,11,-7,-11), Bai He - Klos 3:0(12,4,-8,5), Málek - Bindač 1:3(7,-7,-9,-10), Reitšpies - Klimek 3:0(7,2,7)

Body domácích: Bai He 2, Málek 1, Reitšpies 1

Body hostů: Bindač 2, Klos 0, Klimek 0

 

SF SKK Kotlářka EN Praha - SKST Charvát Baník Havířov 0:4

Němeček - Beneš 0:3(-3,-5,-9), Kučera - Rezetka 1:3(-1,8,-6,-4), Kaucký - Čihák 1:3(-3,8,-5,-9), Kučera - Beneš 1:3(-3,8,-6,-8)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Beneš 2, Rezetka 1, Čihák 1

 

1. liga

 

Sobota 12. 3. 2016

 

TJ Sokol PP Hradec Králové - KT Praha 1:10

Buben, Hort - Panský, Orlowski 2:3(-8,2,-7,9,-4), Mokrejš, Brož - Havlík, Javůrek 0:3(-10,-3,-6), Hort - Panský 2:3(-5,10,-7,9,-7), Mokrejš - Orlowski 0:23(-10,-10,-5), Brát - Havlík 1:3(-5,7,-4,-4), Buben - Javůrek 3:1(-14,8,6,8), Mokrejš - Panský 0:3(-5,-10,-8), Brát - Orlowski 0:3(-6,-4,-4), Buben - Havlík 2:3(3,9,-7,-8,-7), Hort - Javůrek 0:3(-6,-6,-7), Brát - Panský 0:3(-6,-5,-7)

Body domácích: Buben 1, ostatní 0

Body hostů: Panský 3,5, Orlowski 2,5, Havlík 2,5, Javůrek 1,5

 

SKST Baník Havířov B - SK SKK El NIňo Praha C 8:10

Rozínek, Kratochvíl 3:0 w.o., Karabec, Mikolášík - Turček, Schwarzer 3:1(9,-4,9,6), Kratochvíl - Schwarzer 1:3(-8,7,-8,-6), Rozínek - Turček 0:3(-4,-8,-11), Karabec - Šablatura 3:2(8,-7,-8,6,5), Mikolášík 3:0 w.o., Rozínek - Schwarzer 0:3(-7,-8,-4), Karabec - Turček 3:1(4,-3,3,5), Mikolášík - Šablatura 0:3 w.o., Kratochvíl 3:0 w.o., Karabec - Schwarzer 0:3 w.o., Mikolášík - Turček 0:3 w.o., Kratochvíl - Šablatura 3:2(-9,4,6,-7,5), Rozínek 3:0 w.o., Mikolášík - Schwarzer 0:23 w.o., Kratochvíl - Turček 0:3(-5,-8,-1), Rozínek - Šablatura 3:0(8,9,6), Karabec 3:0 w.o.

Body domácích: Karabec 2,5, Kratochvíl 1, Rozínek 1, Mikolášik 0,5, w.o. 5

Body hostů: Schwarzer 2, Turček 2, Šablatura 0, w.o. 4

 

TJ Ostrava KST B - TTC Elizza Praha 10:3

Plachta, Koldas - Holáň, Marat 2:3(7,-5,4,-6,-9), Holaň, Dzida - Průša M., Slobodzian 3:0(6,4,2), Holaň - Holáň 3:1(4,-12,8,69), Koldas - Marat 3:0(11,3,7), Plachta - Slobodzian 23:0(8,6,8), Dzida - Průša M. 3:0(1,3,3), Koldas - Holáň 0:3(-6,-14,-7), Plachta - Marat 3:0(9,7,8), Dzida - Slobodzian 3:0(5,7,8), Holaň - Průša M. 3:0(6,3,8), Plachta - Holáň 0:3(-7,-10,-10), Dzida - Marat 3:0(4,7,4), Holaň - Slobodzian 3:0(5,7,8)

Body domácích: Dzida 3,5, Holaň 3,5, Plachta 2, Koldas 1

Body hostů: Holáň 2,5, Marat 0,5, Průša M. 0, Slobodzian 0

 

Neděle 13. 3. 2016

 

SK US Steinerová Choceň - KT Praha 10:5

Přistál, Bělohlávek - Orlowski, Panský 1:3(-3,6,-8,-9), Čopián, Štrof - Javůrek, Havlík 3:1(-9,10,5,7), Přistál - Panský 2:3(7,8,-44,-5,-10), Čopián - Orlowski 3:0(4,4,3), Bělohlávek - Havlík 3:1(-9,9,9,12), Štrof - Javůrek 3:2(7,-9,-5,2,10), Čopián - Panský 2:3(2,-10,-6,9,-8), Bělohlávek - Orlowski 1:3(-6,-8,7,-8), Štrof - Havlík 3:0(9,8,7), Přistál - Javůrek 3:0(7,6,11), Bělohlávek - Panský 0:3(-5,-12,-7), Štrof - Orlowski 3:1(9,-6,4,6), Přistál - Havlík 3:1(2,5,-6,3), Čopián - Javůrek 3:1(9,-5,10,6), Štrof - Panský 3:0(8,7,6)

Body domácích: Štrof 4,5, Čopián 2,5, Přistál 2, Bělohlávek 1

Body hostů: Panský 3,5, Orlowski 1,5, Havlík 0, Javůrek 0

 

TJ Ostrava KST B - SF SKK El NIňo Praha C 6:10

Klimek, Holáň - Málek, Turček 0:3(-8,-10,-7), Plachta, Koldas 3:0 w.o., Plachta - Turček 0:3(-6,-6,-9), Holaň - Málek 0:3(-7,-8,-12), Klimek - Schwarzer 3:1(-5,7,8,12), Koldas 23:0 w.o., Holaň - Turček 2:3(4,-8,-5,7,-6), Klimek - Málek 2:3(6,6,-4,-11,-10), Koldas - Schwarzer 0:3(-5,-5,-7), Plachta 3:0 w.o., Klimek - Turček 3:2(7,-9,17,-6,3), Koldas - Málek 0:3(-10,-10,-2), Plachta - Schwarzer 0:3(-7,-5,-6), Holaň 3:0 w.o., Koldas - Turček 1:3(-7,-8,7,-8), Plachta - Málek 1:3(8,-6,-6,-10)

Body domácích: Klimek 2, ostatní 0, w.o. 4

Body hostů: Málek 4,5, Turček 3,5, Schwarzer 2

 

SKST Baník Havířov B - TTC Elizza Praha 10:3 (hráno 11. 3. 2016)

Karabec, Siwiec - Průša D., Slobodziam 3:1(12,7,-7,8), Rozínek, Kratochvíl - Holáň, Marat 3:2(-9,12,11,-10,9), Siwiec - Holáň 2:3(-5,5,-9,10,-6), Kratochvíl - Slobodzian 3:1(5,4,-10,7), Rozínek .- Marat 3:1(7,8,-10,7), Karabec - Průša D. 3:0(9,6,9), Kratochvíl - Holáň 1:3(-9,8,-8,-9), Rozínek - Slobdzian 3:1(5,-8,3,8), Karabec - Marat 3:1(7,-4,1,3), Siwiec - Průša D. 3:0(9,8,8), Rozínek - Holáň 1:3(6,-4,-9,-6), Karabec - Slobodzian 3:0(3,7,3), Siwiec - Marat 3:2(-8,8,-10,2,9)

Body domácích: Karabec 3,5, Siwiec 2,5, Rozínek 2,5, Kratochvíl 1,5

Body hostů: Holaň 3, ostatní 0

 

2. liga

 

Sobota 12. 3. 2016

 

TJ Sokol Plzeň - AC Sparta Praha 5:10

Podrobný výsledek dosud nezadán.

 

TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem 10:0 (hráno 10. 3. 2016)

Body domácích: Hlaváček 2,5, Šedivý 2,5, Novotný 2,5, Marat 2,5

Body hostů: Karásek 0, Votava 0, Kroupa 0, Budinský 0

 

SF SKK El Niňo Praha D - TTC Litoměřice 10:7

Body domácích: Obešlo F. 3,5, Dusík 3, Vítovec 2, Voříšek 1,5

Body hostů: Pinka 3, Hruška 1,5, Woznicki 1,5, Tschakert 1

 

Neděle 13. 3. 2016

 

TJ Sokol Bor Eissmann - AC Sparta Praha 8:10

Body domácích: Dráždil 3, Kirchman 3, Klier 2

Body hostů: Strejc 2,5, Kubát 1,5, Stibor 1, Panský L. 0, w.o. 5

 

SF SKK El Niňo Praha D - TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem 10:1

Podrobný výsledek dosud nezadán.

 

TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice 5:10

Body domácích: Hlaváček 2, Průša D. 1, Šedivý 1, Novotný 1

Body hostů: Pinka 4,5, Tschakert 3,5, Hruška 1,5, Woznicki 0,5

 

3. liga

 

Sobota 12. 3. 2016

 

AC Sparta Praha B - TJ Tatran Sedlčany 10:5

SF SKK El Niňo Praha E - Slovan Lochovice 10:6

TJ Sokol Michle Praha - SK Tenis Polesí 10:7

TJ Lokomotiva Vršovice - SKC Zruč nad Sázavou 7:10

Avia Čakovice - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. C 10:4

Slovan KST Bohnice - KST Jirkov 4:10

 

Neděle 13. 3. 2016

 

SF SKK El Niňo Praha E - TJ Tatran Sedlčany 7:10

AC Sparta Praha B .- Slovan Lochovice 10:5

TJ Lokomotiva Vršovice - SK Tenis Polesí 10:8

TJ Sokol Michle Praha - SKC Zruč nad Sázavou 10:5

Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. C 6:10

Avia Čakovice - KST Jirkov 10:4

 

1. liga žen

 

Sobota 12. 3. 2016

 

SK Frýdlant n. O. B - TJ Slavoj Praha 3:7

Body domácích: Daňová A. 2, Rusnáková 1, Daňová B. 0

Body hostů: Diblíková 3,5, Kaba 2,5, Stránská 1

 

SKST Dubňany - TJ Sokol Nusle Praha 0:10

Body domácích: Ševčíková 0, Příkaská 0, Kotásková 0

Body hostů: Radnicová 3,5, Vondráková 3,5, Veselá 3

 

TTC Elizza Praha - KST GMC Blansko 4:6

Body domácích: Včeláková 2,5, Vítková 1,5, Klímková 0

Body hostů: Pavlicová 2, Chajda 2, Ševčíková 2

 

SKST Vlašim B - SF SKK El Niňo Praha 9:1 (hráno 4. 3. 2016)

Body domácích: Jírová 3, Stará 3, Rozínková 2, w.o. 1

Body hostů: Tenglová 0,5, Němečková 0,5, Vyvadilová 0

 

Neděle 13. 3. 2016

 

SKST Dubňany - TJ Slavoj Praha 4:6

Body domácích: Ševčíková 2,5, Kotásková 1,5, Lungová 0

Body hostů: Kaba 3, Diblíková 2, Stránská 1

 

SK Frýdlant n. O. B - TJ Sokol Nusle Praha 1:9

Body domácích: Rusnáková 1, Daňová A. 0, Daňová B. 0

Body hostů: Radnicová 3,5, Vondráková 3,5, Veselá 2

 

TTC Elizza Praha - TJ Sokol Líšeň 7:3

Body domácích: Vítová 3, Luňová V. 2, Včeláková 2

Body hostů: Hortová 2,5, Babáková R. 0,5, Babáková K. 0

 

SKST Vlašim C - SF SKK El Niňo Praha 4:6 (hráno 4. 3. 2016)

Body domácích: Matějovská 3, Polívková 1, Beranová 0

Body hostů: Tenglová 2,5, Němečková 2, Vyvadilová 1,5

 

2. liga žen

 

Sobota 12. 3. 2016

 

TJ Sokol Plzeň A - TJ Slavoj Praha B 9:1

Avia Čakovice - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6

Slovan KST Bohnice - TJ ABC Braník 7:3 (hráno 4. 3. 2016)

TJ Hrádek - SF SKK El Niňo Praha B 6:4

KST Klatovy - TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 3:7

TJ Sokol Plzeň B - TJ Slavoj Praha B 8:2

Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Nusle Praha B 7:3 (23. 2. 2016)

Avia Čakovice - TJ ABC Braník 6:4

KST Klatovy - SF SKK El Niňo Praha B 4:6

TJ Hrádek - TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 7:3


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.