Stolní tenis v Praze

Dnes je středa 19.09.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Finálový turnaj TOP 16 dnes zakončil 2. ročník Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice

Míla Fuček

2016-05-07

Mládež

Přečteno: 929

Komentářů: 0


Dnešního finálového turnaje TOP 16 se v každé kategorii zúčastnilo po sedmi hráčích, takže se hrálo systémem každý s každým. Účast bohužel poznamenala nemocnost, několik hráčů se z důvodu nemoci omluvilo ještě včera v pozdních večerních hodinách.


Kategorii nejmladšího žactva ovládl Matheos Remunda, který ztratil pouze dva sety s Hánovou. Celkově tak vybojoval druhé místo. K udržení vedoucí pozice stačilo Petru Burianovi čtvrté místo, které Burian vybojoval. Tobiáš Zahálka, který se také na poslední chvíli omluvil, udržel díky velkému náskoku 3. místo ve dvouhrách u čtyřhrách.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

Hánová – Burian 1:3(-9,-6,9,-7), Mikula – Svoboda 0:3(-4,-8,-8), Kabát – Berger 0:3(-2,-7,-8), Svoboda – Kabát 3:0(2,3,4), Burian – Mikula 1:3(4,-8,-8,-7), Remunda – Hánová 3:2(-7,-5,7,9,4), Mikula – Remunda 0:3(-4,-8,-5), Kabát – Burian 0:3(-2,-4,-5), Berger – Svoboda 1:3(-8,-7,10,-10), Burian – Berger 3:0(10,4,8), Remunda – Kabát 3:0(2,5,4), Hánová – Mikula 1:3(9,-12,-9,-9), Kabát – Hánová 0:3(-8,-7,-4), Berger – Remunda 0:3(-10,-8,-5), Svoboda – Burian 3:0(8,9,9), Remunda – Svoboda 3:0(9,8,1), Hánová – Berger 0:3(-10,-10,-9), Mikula – Kabát 3:0(7,3,0), Berger – Mikula 0:3(8,-9,-8,-6), Svoboda – Hánová 3:0(12,4,5), Burian – Remunda 0:3(-6,-5,-1)

 

Konečné pořadí dvouher po 6 turnajích + TOP 16

1. Petr Burian – TTC Praha 10 700, 2. Matheos Remunda – Sparta Praha 10 500, 3. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 6 600, 4. Don Berger – SK Vršovice 6 500, 5. Patrik Svoboda – TTC Praha 6 000, 6. Adam Kabát – SK Vršovice 5 800, 7. Barbora Hánová – SK Vršovice 4 900, 8. Matěj Mikula – SK Vršovice 4 000, 9. Tomáš Garček – TTC Klánovice 3 900, 10. Patrik Pischnoth – TTC Praha 3 200, 11. Richard Palička – TTC Praha 3 100, 12. Patrik Vosátka – SKST Vlašim 2000, 13. Martin Kozák – TJ Střížkov 1900, 14. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice 1800, 15. Lucie Brožková – TTC Praha 1600, 16. Vojtěch Hejný – TJ Střížkov 1

 

Konečné pořadí čtyřher

1. Petr Burian – TTC Praha 9 800, 2. Matheos Remunda – TTC Praha 7 800, 3. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 7 500, 4. Don Berger – SK Vršovice 5 500, 5. Patrik Svoboda – TTC Praha 3 900, 6. Patrik Pischnoth – TTC Praha 3 800, 7. Barbora Hánová – SK Vršovice 3 700, 8. Richard Palička – TTC Praha 3 600, 9. Adam Kabát – SK Vršovice 3 500, 10. - 11. Patrik Vosátka – SKSK Vlašim a Tomáš Garček – TTC Klánovice oba 2 000, 12. Matěj Mikula – SK Vršovice 1 900, 13. Lucie Brožková – TTC Praha 1800

 

Starší žactvo se hrálo opět společně s dorostem, žádný dorostenec se nezúčastnil. I zde hrálo sedm účastníků systémem každý s každým. Této dvojkategorii kraloval opět Filip Veselý, který při núčasti nemocného Martina Bruka, neměl konkurenci a ztratil jediný set s Grisou, který skončil druhý před třetím Mackem.

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

Mužík – Macek 2:3(-5,11,6,-4,-6), Vaca – Brodský 0:3(-6,-4,-6), Erdenbayar – Grisa 0:3(-5,-3,-6), Brodský – Erdenbayar 3:0(11,9,5), Macek – Vaca 3:0(4,4,4), Veselý – Mužík 3:0(6,5,1), Vaca – Veselý 0:3(-1,-3,-2), Erdenbayar – Macek 0:3(-3,-5,-2), Grisa – Brodský 3:0(12,8,9), Macek – Grisa 0:3(-7,-8,-9), Veselý – Erdenbayar 3:0(3,0,4), Mužík – Vaca 1:3(-5,-4,7,-7), Erdenbayar – Mužík 0:3(-10,-4,-4), Grisa – Veselý 1:3(-9,11,-7,-9), Brodský – Macek 0:3(-7,-9,-4), Veselý – Brodský 3:0(4,5,8), Mužík – Grisa 0:3(-7,-4,-7), Vaca – Erdenbayar 3:1(2,-6,9,9), Grisa – Vaca 3:0(7,10,3), Brodský – Mužík 3:0(3,3,1), Macek – Veselý 0:3(-5,-6,-7)

 

Konečné pořadí dvouher staršího žactva po 6 turnajích + TOP 16

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 12 500, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 9 100, 3. Adam Brodský – TTC Praha 6 900, 4. Daniel Grisa – TTC Klánovice 6 000, 5. Lukáš Macek – SK Vršovice 5 700, 6. Martin Mužík – SK Vršovice 3 300, 7. Riči Erdenbayar – SK Vršovice 2 500, 8. Martin Bruk – SK Hamr 2 000, 9. Dorian Kratochvíl – TTC Praha 1 900, 10. - 11. František Novotný – nereg. a Filip Šíma – TTC Praha oba 1 700, 12. - 13. Michal Barták – Slovan Bohnice a Roman Lukáš – SK Vršovice oba 1 500, 14. - 15. Adam Steiner – Slovan Bohnice a Jan Příbramský – SK Vršovice oba 1400, 16. - 17. Zuzana Kozáková – TJ Střížkov a Jan Ivanco – Slovan Bohnice oba 1 300, 18 Tobiáš Molitoris – Slovan Bohnice 1

 

Konečné pořadí čtyřher staršího žactva

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 5 902, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 5 901, 3. Adam Brodský – TTC Praha 5 700, 4. Daniel Grisa – TTC Klánovice 3 900, 5. - 6. Martin Bruk – SK Hamr a Dorian Kratochvíl – TTC Praha oba 2 000, 7. - 8. František Novotný – nereg. a Zuzana Kozáková – TJ Střížkov 1 900, 9. Lukáš Macek – SK Vršovice 1 801, 10. - 11. Filip Šíma – TTC Praha a Jan Příbramský – SK Vršovice oba 1 800, 12. - 15. Adam Steiner, Michal Barták, Jan Ivanco a Tobiáš Molitoris – všichni Slovan Bohnice bšichni 1 700, 16. - 17. Riči Erdenbayar a Roman Lukáš – oba SK Vršovice oba 1 600, 18. Martin Mužík – SK Vršovice 1

 

Konečné pořadí dvouher dorostu po 6 turnajích + TOP 16

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 12 500, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 7 200, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice 5 700 , 4. Adam Brodský – TTC Praha 5 200, 5. Daniel Grisa – TTC Klánovice 4 100, 6. Martin Mužík – SK Vršovice 3 300, 7. Riči Erdenbayar – SK Vršovice 2 500, 8. Martin Bruk – SK Hamr 2 000, 9. Dorian Kratochvíl a Adam Petr – oba TTC Praha a Tomáš Runštuk – TJ Střížkov všichni 1 900, 12. Petr Kušta – TJ Střížkov 1 800, 13. - 14. František Novotný – nereg. a Dan Bátrla – TJ Střížkov oba 1 700, 15. Roman Lukáš – SK Vršovice 1 500, 16. Jan Příbramský – SK Vršovice 1400, 17. Jan Ivanco – Slovan Bohnice 1 300, 18. Tobiáš Molitoris – Slovan Bohnice 1

 

Konečné pořadí čtyřher dorostu

1. Filip Veselý – Loko Vršovice 7 901, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3 801, 3. Adam Brodský – TTC Praha 3 000, 4. - 8. Adam Petr a Dorian Kratochvíl – oba TTC Praha, Dan Bátrla – TJ Střížkov, Daniel Grisa – TTC Klánovice a Martin Bruk – SK Hamr všichni 2 000, 9. - 11. František Novotný – nereg., Petr Kušta a Tomáš Runštuk – oba TJ Střížkov všichni 1 900, 12. Lukáš Macek – AJ Vršovice 1 801, 13. Jan Příbramský – SK Vršovice 1 800, 14. - 15. Jan Ivanco a Tobiáš Molitoris – oba Slovan Bohnice 1 700, 16. - 17. Riči Erdenbayar a Roman Lukáš – oba SK Vršovice 1 600, 18. Martin Mužík – SK Vršovice 1

 

Přestávka mezi dopoledním a odpoledním turnajem byla tentokrát dlouhá dvě hodiny. Díky omluvám na poslední chvíli, bylo hráčů méně, než se čekalo a proto byl začátek odpolení kategorie mladšího žactva dán až na 15. hodinu. Z důvodu nemoci byli omluveni Tobiáš Zahálka, Filip Šíma, Patrik Pischnot, Martin Bruk a Adam Steiner a na poslední chvíli onemocněli ještě Tomáš Garček a Adam Petr.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

Barták – Macek 0:3(-4,-8,-4), Burian – Brodský 0:3(-9,-7,-6), Svoboda - Erdenbayar 1:3(-11,4,-12,-5), Brodský – Svoboda 3:1(-2,4,4,7), Macek – Burian 3:0(5,6,5), Grisa – Barták 3:0(4,6,4), Burian – Grisa 1:3(7,-2,-1,-5), Svoboda – Macek 0:3(-2,-6,-3), Erdenbayar – Brodský 0:3(-5,-5,-4), Macek - Erdenbayar 3:0(5,5,3), Grisa – Svoboda 3:0(3,7,5), Barták – Burian 1:3(-4,-9,3,-8), Svoboda – Barták 3:0(7,7,4), Erdenbayar – Grisa 0:3(-5,-2,-2), Brodský – Macek 1:3(-2,6,-10,-7), Grisa – Brodský 3:2(6,-6,3,-6,10), Barták - Erdenbayar 2:3(-10,-7,6,7,-13), Burian – Svoboda 3:0(5,9,9), Erdenbayar – Burian 0:3(-6,-5,-6), Brodský – Barták 3:0(8,2,4), Macek – Grisa 1:3(9,-9,-7,-6)

 

Konečné pořadí dvouher po 6 turnajích + TOP 16

1. Adam Brodský – TTC Praha 11 400, 2. Daniel Grisa – TTC Klánovice 8 400, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice 8 200, 4. Petr Burian – TTC Praha 7 000, 5. Matheos Remunda – Sparta Praha 5 500, 6. Michal Barták – Slovan Bohnice 4 350, 7. Tomáš Garček – TTC Klánovice 3 700, 8. Vojtěch Vacek – nereg. 3 500, 9. Adam Steiner – Slovan Bohnice 3 300, 10. Riči Erdenbayar – SK Vršovice 3 000, 11. Patrik Svoboda – TTC Praha 2 850, 12. Martin Mužík – SK Vršovice 1 800, 13. - 14. Martin Kozák – TJ Střížkov a Jan Příbramský – SK Vršovice oba 1 500, 15. - 16. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice a Matěj Hejný – TJ Střížkov oba 1 400, 17. - 18. Richard Palička a Jindřich Skokan oba TTC Praha oba 1.

 

Konečné pořadí čtyřher

1. Adam Brodský – TTC Praha 7 500, 2. Daniel Grisa – TTC Klánovice 5 900, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice 5 800, 4. Tomáš Garček – TTC Klánovice 4 000, 5. - 6. Adam Steiner a Michal Barták – oba Slovan Bohnice oba 3 700, 7. Matheos Remunda – Sparta Praha 3 600, 8. - 9. Petr Burian – TTC Praha a Martin Mužík – SK Vršovice oba 2 000, 10. Vojtěch Vacek – nereg. 1 900, 11. - 12. Martin Kozák – TJ Střížkov a Riči Erdenbayar – SK Vršovice oba 1 800, 13. - 15. Jan Příbramský – SK Vršovice, Richard Palička a Jindřich Skokan – oba TTC Praha všichni 1 700.

 

Všech 12 pohárů je rozdáno. Mimo nich si hráči odnesli ceny v hodnotě zhruba 3.500,-- Kč. Tečko se sezonou mládeže udělá v Centru stolního tenisu Ďáblice ještě zítřejší Rodinný turnaj, o kterém najdete podrobnosti na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukakce.php?id=621.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.