Stolní tenis v Praze

Dnes je sobota 20.01.2018










Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Kovařík, Zacharda a Bruk

Míla Fuček

2016-11-21

Mládež

Přečteno: 421

Komentářů: 0


Třicet hráčů bojovalo v sobotu 19. 11. 2016 v Centru stolního tenisu Ďáblice v Grand Prix TTC Praha ve třech věkových kategoriích, jejichý vítězi se stali Tomáš Kovařík (TJ Neratovice), Jácham Zacharda (ZŠ Lužiny) a Martin Bruk (SK Hamr). Dorostenec nebyl opět žádný, takže ceny za tuto kategorii si odnesli starší žáci.


Dopoledne se sešlo patnáct hráčů v kategoriích nejmladšího a staršího žactva. Starší žactvo se hrálo společně s dorostem. Při účasti osmi hráčů v nejmladším žactvu a sedmi hráčů ve starším žactvu se hrály dvouhry i čtyřhry systémem každý s každým.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

Kovařík - Dvořák 3:0(6,8,9), Čejka - Votruba 3:0(2,4,2), Jandus - Kozák 3:1(5,9,-10,5), Víža V. - Bíža J. 0:3(-5,-7,-8),

Dvořák - Bíža J. 1:3(5,-5,-4,-10), Kozák - Bíža V. 3:1(8,8,-10,6), Votruba - Jandus 0:3(-3,-2,-3), Kovařík - Čejka 3:1(6,17,-8,7),

Čejka - Dvořák 3:0(3,6,9), Jandus - Kovařík 0:3(-7,-7,-5), Bíža V. - Votruba 0:3(-5,-9,-6), Bíža J. - Kozák 3:0(8,3,3),

Dvořák - Kozák 3:0(4,2,5), Votruba - Bíža J. 0:3(-1,-4,-7), Čejka - Jandus 3:0(8,3,3),

Jandus - Dvořák 3:0(2,0,3), Bíža V. - Čejka 0:3(-3,-1,-2), Bíža J. - Kovařík 0:3(-6,-5,-7), Kozák - Votruba 3:2(9,4,-9,-7,9),

Dvořák - Votruba 3:0(2,3,7), Kovařík - Kozák 3:0(4,4,5), Čejka - Bíža J. 3:1(10,4,-10,2), Jandus - Bíža V. 3:0(7,2,4),

Bíža V. - Dvořák 0:3(-5,-5,-5), Bíža J. - Jandus 3:2(-5,7,-9,9,9), Kozák - Čejka 0:3(-2,-4,-2), Votruba - Kovařík 0:3(-6,-1,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 14, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 13, 3. Jakub Bíža 12, 4. Martin Jandus - TTC Klánovice 11, 5. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 10, 6. Martin Kozák - TJ Střížkov 9, 7. Jiří Votruba - TTC Praha 8, 8. Vojtěch Bíža 7

 

Čtyřhra

Kovařík, Dvořák - Jandus, Kozák 3:2(-6,8,9,-9,8), Bíža, Bíža - Čejka, Votruba 2:3(9,9,-7,-8,-9), Jandus, Kozák - Čejka, Votruba 1:3(-10,-5,4,-2), Kovařík, Dvořák - Bíža, Bíža 3:2, Bíža, Bíža - Jandus, Kozák 3:2(-6,-8,7,11,1), Čejka, Votruba - Kovařík, Dvořák 3:1(-7,9,5,7)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.) a Jiří Votruba (TTC Praha)6, 2. Tomáš Kovařík a Zdeněk Dvořák (oba TJ Neratovice) 5, 3. Vojtěch Bíža a Jakub Bíža 4, 4. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Martin Kozák (TJ Střížkov) 3

 

Celkové pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Martin Kozák - TJ Střížkov 2600, 2. Jiří Votruba - TTC Praha 2100, 3. - 4. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice oba 2000, 5. - 6. Patrik Svoboda - TTC Praha a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. oba 1900, 7. - 8. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech a Jakub Bíža oba 1800, 9. - 10. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice a Martin Jandus - TTC Klánovice oba 1700, 11. - 12. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice a Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice oba 1600, 13. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 14. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 1400, 15. - 16. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov a Vojtěch Bíža oba 1300, 17. Valerie Skoumalová - SK Vršovice 1200, 18. - 19. Anna Hánová - SK Vršovice a Patrik Pischnot - TTC Praha oba 950, 20. - 21. Antonín Vlasák - TTC Praha a Matěj Bednář - SK Vršovice oba 700

 

Celkové pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 2. - 4. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech, Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech a Marej Čejka - Sokol Lysá n. L. všichni 2000, 5. - 8. Patrik Svoboda - TTC Praha, Matyáš Carvan - Slovan Bohnice, Tomáš Kovařík - TJ Neratovice a Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice všichni 1900, 9. - 12. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář (oba SK Vršovice), Jakub Bíža a Vojtěch Bíža všichni 1800, 13. Martin Kozák - TJ Střížkov 1701, 14. - 16. Patrik Pischnot a Antonín Vlasák - oba TTC Praha a Martin Jandus - TTC Klánovice všichni 1700

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

Zacharda - Garček 3:0(5,5,7), Rein - Kotrbáček 1:3(7,-9,-10,-7), Vaca - Závodný 3:0(2,10,8),

Kotrbáček - Vaca 1:3(-6,7,-6,-10), Garček - Rein 1:3(-9,-2,7,-8), Bruk - Zacharda 3:2(9,4,-8,-9,3),

Rein - Bruk 0:3(-9,-3,-6), Vaca - Garček 1:3(8,-7,-9,-9), Závodný - Kotrbáček 0:3(-8,-6,-7),

Garček - Závodný 3:1(-9,5,8,10), Bruk - Vaca 3:0(4,4,8), Zacharda - Rein 3:0(5,8,14),

Vaca - Zacharda0:3(-9,-4,-5), Závodný - Bruk 0:3(-2,-7,-4), Kotrbáček - Garček 1:3(10,-6,-9,-7),

Bruk - Kotrbáček 3:0(8,3,7), Zacharda - Závodný 3:0(7,3,2), Rein - Vaca 3:1(5,4,-7,8),

Závodný - Rein 0:3(-3,-5,-4), Kotrbáček - Zacharda 1:3(-6,-6,9,-9), Garček - Bruk 0:3(-3,-6,-8)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Bruk - SK Hamr 12, 2. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 11, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 9, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9, 5. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8, 6. Matyáš Kotrbáček 8, 7. Dominik Závodný - TJ Střížkov 6

 

Čtyřhra

Garček, Vaca - Závodný, Kotrbáček 3:1(11,-8,8,10), Zacharda, Rein - Garček, Vaca 3:1(-9,5,12,7), Závodný, Kotrbáček - Zacharda, Rein 0:3(-3,-5,-7

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny) 4, 2. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) 3, 3. Dominik Závodný a Matyáš Kotrbáček (TJ Střížkov) 2

 

Celkové pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3400, 3. - 4. Lukáš Macek - SK Vršovice a Martin Bruk - SK Hamr oba 2000, 5. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 1900, 6. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 1800, 7. Adam Steiner - Slovan Bohnice 1700, 8. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1600, 9. - 10. Michal Barták - Slovan Bohnice a Matyáš Kotrbáček oba 1500, 11. - 12. Roman Lukáš - SK Vršovice a Dominik Závodný - TJ Střížkov oba 1400, 13. Petr Burian - TTC Praha 1300, 14. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1200, Matěj Bláha - Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3800, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3700, 3. - 6. Lukáš Macek a Roman Lukáš - oba SK Vršovice a Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny všichni 2000, 7. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 8. - 10. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Dominik Závodný - TJ Střížkov a Matyáš Kotrbáček - všichni 1800, 11. - 12. Michal Barták a Adam Steiner - oba Slovan Bohnice oba 1700, Petr Burian - TTC Praha a Sugar Ernenebayar - SK Vršovice oba 1

 

Odpoledne se sešlo také patnáct hráčů v kategorii nejmladšího žactva. Zde se hrály dvouhry i čtyřhry dvoustupňově. Ve dvouhrách ze třech skupin postupovali první tři a poražený z předkola byl zařazen do spodního pavouka o 9. až 15. místo. Ve čtyřhrách ze dvou skupin postoupili sice všichni, ale skupiny rozřadily, kdo bude mít jak těžkoho soupeře. Ve dvouhrách všichni dohrávali o konečné pořadí ve čtyřhrách byl systém vyřazovací, pouze se dohrávalo o 3. místo.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Rein - Majer 3:0(3,4,6), Garček - Žitník 3:0(8,5,6), Majer - Garček 1:3(9,-5,-3,-10), Kovařík - Rein 1:3(-3,-8,12,-7), Garček - Kovařík 3:1(-11,7,7,5), Žitník - Majer 3:2(-1,-10,5,9,5), Kovařík - Žitník 3:0(2,5,3), Rein - Garček 3:1(9,-7,8,12), Žitník - Rein 0:3(-1,-1,-0), Majer - Kovařík 1:3(-8,6,-5,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 8, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 6, 4. Samuel Žitník - TJ Neratovice, 5. Jan Majer - TTC Praha 4

 

Skupina B

Kroidlo - Špírek 3:1(7,5,-9,7), Pavlíček - Lorenz 3:0(9,9,10), Špírek - Pavlíček 0:3(-5,-3,-5), Čejka - Kroidlo 3:0(3,6,7), Pavlíček - Čejka 0:3(-8,-7,-3), Lorenz - Špírek 3:0(2,6,8), Čejka - Lorenz 3:1(-8,7,6,7), Kroidlo - Pavlíček 3:0(9,8,4), Lorenz - Kroidlo 3:2(10,-8,-10,4,7), Špírek - Čejka 0:3(-4,-3,-2)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem 8, 2. Jan Kroidlo - TJ Neratovice 6 (5:3), 3. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 6 (3:3), 4. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 6 (3:5), 5. Šimon Špírek - TTC Praha 4

 

Skupina C

Zacharda - Košacký 3:0(7,5,5), Lhotka - Havel 1:3(-6,-7,19,-2), Košacký - Lhotka 3:0(6,3,3), Brodský - Zacharda 0:3(-3,-8,-9), Lhotka - Brodský 0:3(-3,-1,-7), Havel - Košacký 0:3(-9,-3,-2), Brodský - Havel 3:1(6,4,-5,8), Zacharda - Lhotka 3:0(4,1,6), Havel - Zacharda 0:3(-5,-1,-2), Košacký - Brodský 0:3(-5,-6,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 8, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 6, 4. Petr Havel - Sokol Černošice 4, 5. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 4

 

Předkolo

Pavlíček - Košacký 3:1(-8,11,13,10)

 

Čtvrtfinále

Rein - Pavlíček 3:0(6,6,9), Kroidlo - Brodský 0:3(-7,-7,-9), Čejka - Garček 0:3(-15,-8,-7), Kovařík - Zacharda 0:3(-1,-7,-9)

 

Semifinále

Rein - Brodský 3:0(7,8,6), Garček - Zacharda 0:3(-8,-7,-2)

 

Finále

Rein - Zacharda 0:3(-8,-4,-5)

 

O 3. místo

Brodský - Garček 3:1(-6,8,4,9)

 

O 5. až 8. místo

Pavlíček - Kroidlo 3:0(5,7,9), Čejka - Kovařík 2:3(5,-8,10,-11,-8)

 

O 5. místo

Pavlíček - Kovařík 0:3(-8,-8,-8)

 

O 7. místo

Kroidlo - Čejka 0:3(-7,-8,-7)

 

O 9. až 15. místo

Žitník - Košacký 3:0 w.o., Špírek - Lhotka 3:2, Lorenz - Majer 3:2(-9,-9,8,8,6), Havel - bye

 

O 9. až 12. místo

Žitník - Špírek 3:2(6,-9,3,-5,6), Lorenz - Havel 3:2(2,-7,-12,6,9)

 

O 9. místo

Žitník - Lorenz 0:3(-12,-9,-7)

 

O 11. místo

Špírek - Havel 0:3(-6,-8,-3)

 

O 13. až 15. místo

Košacký - Lhotka 0:3 w.o., Majer bye

 

O 13. místo

Lhotka - Majer 3:1(9,7,-5,4)

 

Pořadí dvouher

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 5. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 6. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 7. Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem, 8. Jan Kroidlo - TJ Neratovice, 9. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov, 10. Samuel Žitník - TJ Neratovice, 11. Petr Havel - Sokol Černošice, 12. Šimon Špírek - TTC Praha, 13. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice, 14. Jan Majer - TTC Praha, 15. Adam Košacký - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Skupina A

Zacharda, Rein - Lorenz, Havel 3:0(7,6,7), Špírek, Košacký - Majer, Brodský 0:3(-5,-9,-5), Lorenz, Havel - Majer, Brodský 3:2(10,-11,-9,1,11), Zacharda, Rein - Špírek, Košacký 3:0(3,7,5), Špírek, Košacký - Lorenz, Havel 3:2(-7,9,-11,9,8), Majer, Brodský - Zacharda, Rein 0:3(-5,-6,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Zachardaa Tomáš Rein 6, 2. Jan Majer a Adam Brodský 4 (5:3), 3. Matyáš Lorenz a Petr Havel 4 (5:5), 4. Šimon Špírek a Adam Košacký 4 (3:5)

 

Skupina B

Pavlíček, Lhotka - Žitník, Kroidlo 2:3(9,9,-8,-6,-7), Kovařík, Čejka - Pavlíček, Lhotka 3:0(4,13,5), Žitník, Kroidlo - Kovařík, Čejka 1:3(-7,-5,1,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Kovařík a Marek Čejka 4, 2. Samuel Žitník a Jan Kroidlo 3, 3. Matyáš Pavlíček a Ondřej Lhotka 2

 

Čtvrtfinále

Zacharda, Rein - bye, Lorenz, Havel - Žitník, Kroidlo 3:0(10,5,3), Majer, Brodský - Pavlíček, Lhotka 3:0(8,6,1), Špírek, Košacký - Kovařík, Čejka 0:3(-12,-6,-12)

 

Semifinále

Zacharda, Rein - Lorenz, Havel 3:0(6,5,4), Majer, Brodský - Kovařík, Čejka 3:1(-8,5,8,7)

 

Finále

Zacharda, Rein - Majer, Brodský 3:0(9,7,9)

 

O 3. místo

Lorenz, Havel - Kovařík, Čejka 0:3(-7,-7,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny), 2. Jan Majer a Adam Brodský (oba TTC Praha), 3. Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) a Marek Čejka (Sokol Lysá n. Labem), 4. Matyáš Lorenz (TJ Střížkov) a Petr Havel (Sokol Černošice), 5. - 7. Samuel Žitník a Jan Kroidlo (oba TJ Neratovice), Matyáš Pavlíček a Ondřej Lhotka (oba TTC Klánovice) a Šimon Špírek (TTC Praha) a Adam Košacký (Slovan Bohnice)

 

Celkové pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3700, 2. Adam Brodský - TTC Praha 3600, 3. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 3200, 4. Petr Havel - Sokol Černošice 2500, 5. Adam Košacký - Slovan Bohnice 2200, 6. Jáchym Zacharda- ZŠ Lužiny 2000, 7. - 8. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha a Tomáš Rein - ZŠ Lužiny oba 1900, 9. Jan Majer - TTC Praha 1800, 10. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 1600, 11. - 12. Matěj Mikula - SK Vršovice a Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem oba 1400, 13 - 14. Don Berger - SK Vršovice a Jan Kroidlo - TJ Neratovice 1300, 15. - 16. Matěj Hejný - TJ Střížkov a Matyáš Lorenz TJ Střížkov oba 1200, 17. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 18. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1000, 19. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 20. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 900, 21. - 22. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 800, 23. Barbora Hánová - SK Vršovice 600

 

Celkové pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Adam Brodský - TTC Praha 3900, 2. Jan Majer - TTC Praha - 3600, 3. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 4. - 6. Matheos Remunda - TTC Elizza, Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny a Tomáš Rein - ZŠ Lužiny všichni 2000, 7. Matyáš Pavlíče - TTC Klánovice 1901, 8. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 9. - 12. Matěj Mikula a Don Berger - oba SK Vršovice, Tomáš Kovařík - TJ Neratovice a Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem všichni 1800, 13.Petr Havel - Sokol Černošice 1701, 14. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 1700, 15. - 17. Samuel Žitník - TJ Neratovice, Jan Kroidlo - TJ Neratovice a Adam Košacký - Slovam Bohnice všichni 1450, 18. - 23. Barbora Hánová - SK Vršovice, Matěj Rzepecki - TTC Praha, Lhavga Erdenebayar a Tobiáš Zahálka -oba SK Vršovice, Matěj Hejný - TJ Střížkov) a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice všichni 1

 

Turnaj se hrál na sedmi stolech. V záloze byl osmý stůl na podiu. O hladký průběh turnaj se starali dva rozhodčí a v provozu byl i bar s občerstvením. To samé bude připraveno na v pořadí již třetí turnaj, kterým bude 17. 12. 2016 Vánoční turnaj. Ten bude mít stejnou strukturu i stejné časové rozložení věkových kategorií. Pozvánky na něj již najdete v kalendáři akcí.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.