Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 14.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Vítězi Vánočního turnaje se stali Tomáš Kovařík a Jáchym Zacharda

Míla Fuček

2016-12-19

Mládež

Přečteno: 806

Komentářů: 0


Tomáš Kovařík vyhrál v sobotu kategorii nejmladšího žactva a Jáchym Zacharda kraloval zbylým kategoriím - mladšímu a staršímu žactvu a dorostu. Turnaje se ve všech kategoriích zúčastnilo celkem 34 hráčů.


Sobotní Vánoční turnaj, který se konal 17. 12. 2016 v Centru stolního tenisu Ďáblice, začal krátce po deváté hodině ráno kategoriemi nejmladšího žactva a společnou kategorií dorostu a staršího žactva.

 

Nejmladší žactvo

 

Při účasti 11 hráčů se hrál 1. stupeň dvouher ve dvou skupinách s postupem prvních tří do horního pavouka a zbylých hráčů do spodního pavouky. Oba pavouci se dohrávaly do konečného pořadí. Čtyhra se hrály systémem každá s každým.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Kovařík - Jandus 3:1(10,7,-9,8), Juppa - Hejný 3:0(7,7,1), Bednář - Dvořák 1:3(5,-5,-14,-8),

Jandus - Dvořák 2:3(6,-7,-9,7,-4), Hejný - Bednář 0:3(-4,-7,-10), Kovařík - Juppa 3:1(10,-9,13,5),

Juppa - Jandus 1:3(9,-9,-11,-9), Bednář - Kovařík 0:3(-6,-8,-7), Dvořák - Hejný 3:0(5,6,3),

Jandus - Hejný 3:0(2,1,0), Kovařík - Dvořák 3:1(7,-10,6,8), Juppa - Bednář 3:0(4,5,9),

Bednář - Jandus 0:3(-9,-13,-1), Dvořák - Juppa 3:0(9,8,9), Hejný - Kovařík 0:3(-6,-7,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 10, 2. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 9, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice 8, 4. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 7, 5. Matěj Bednář - SK Vršovice 6, 6. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 5

 

Skupina BSvoboda - Vlasák 3:0(2,7,7), Kabát - Zuzáková 0:3(-3,-3,-4),

Vlasák - Kabát 3:1(8,-7,6,4), Čejka - Svoboda 3:0(2,10,4),

Kabát - Čejka 0:3(-4,-7,-2), Zuzáková - Vlasák 3:0(2,7,5),

Čejka - Zuzáková 3:0(7,6,9), Svoboda - Kabát 3:0(6,11,5),

Zuzáková - Svoboda 3:2(5,-10,1,-5,7), Vlasák - Čejka 0:3(-1,-2,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka - Sokolo Lysá n. L. 8, 2. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 7, 3. Patrik Svoboda - TTC Praha 6, 4. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 5, 5. Adam Kabát - SK Vršovice 4

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Kovařík - bye, Zuzáková - Jandus 0:3(-13,-7,-6), Čejka - bye, Dvořák - Svoboda 0:3(-9,-9,-7)

 

Semifinále

Kovařík - Jandus 3:2(-13,7,-11,9,4), Čejka - Svoboda 2:3(5,-9,11,-6,-7)

 

Finále

Kovařík - Svoboda 3:1(10,-9,8,9)

 

O 3. místo

Jandus - Čejka 0:3(-8,-8,-6)

 

O 5. místo

Zuzáková - Dvořák 3:1(9,6,-5,2)

 

O 7. až 11. místo

Juppa - bye, Kabát - Hejný 3:0(9,9,4), Vlasák - bye, Bednář - bye

 

O 7. až 10.místo

Juppa - Kabát 3:0(2,8,3), Vlasák - Bednář 0:3(-10,-4,-7)

 

O 7. místo

Juppa - Bednář 3:1(12,-9,6,7)

 

O 9. místo

Kabát - Vlasák 1:3(-7,-6,9,-6)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 4. Martin Jandus - TTC Klánovice, 5. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice, 6. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice, 7. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice, 8. Matěj Bednář - SK Vršovice, 9. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, 10. Adam Kabát - SK Vršovice, 11. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Kovařík, Čejka - Svoboda, Hejný 3:0(4,6,6), Dvořák, Jandus - Vlasák, Juppa 3:0(8,7,9),

Svoboda, Hejný - Dvořák, Jandus 1:3(9,-7,-5,-3), Kabát, Bednář - Kovařík, Čejka 0:3(-1,-6,-3),

Dvořák, Jandus - Kabát, Bednář 3:0(6,5,0), Vlasák, Juppa - Svoboda, Hejný 3:1(2,-5,2,7),

Kabát, Bednář - Vlasák, Juppa 0:3(-4,-2,-2), Kovařík, Čejka - Dvořák, Jandus 3:1(9,4,-7,4),

Vlasák, Juppa - Kovařík, Čejka 1:3(9,-3,-8,-12), Svoboda, Hejný - Kabát, Bednář 3:1(-8,8,7,6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) a Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.) 8, 2.Zdeněk Dvořák (TJ Neratovice) a Martin Jandus (TTC Klánovice) 7, 3. Viktor Vlasák a Jáchym Juppa (oba Slovan Bohnice) 6, 4. Patrik Svoboda (TTC Praha) a Vojtěch Hejný (TJ Střížkov) 5, 5. Adam Kabát a Matěj Bednář (oba SK vršovice) 4

 

Celkové pořadí dvouher po 3. turnaji

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 4000, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha 3800, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 3700, 4. Martin Jandus - TTC Klánovice 3400, 5. - 6. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice a Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice oba 3100, 7. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice - 3000, 8. Martin Kozák - TJ Střížkov 2600, 9. Jiří Votruba - TTC Praha 2100, 10. - 11. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech a Matěj Bednář - SK Vršovice oba 2000, 12. - 13. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech a Jakub Bíža oba 1800, 14. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 1600, 15. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 16. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 1301, 17. Vojtěch Bíža 1300, 18. Valerie Skoumalová - SK Vršovice a Viktor Vlasák - Slovan Bohnice oba 1200, 20. Adam Kabát - SK Vršovice 1100, 21. - 22. Anna Hánová - SK Vršovice a Patrik Pischnot - TTC Praha oba 950, 23. Antonín Vlasák - TTC Praha 700

 

Celkové pořadí čtyřher po 3. turnaji

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 4000, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3900, 3. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 3800, 4. - 5. Patrik Svoboda - TTC Praha a Martin Jandus - TTC Klánovice oba 3600, 6. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 7. - 8. Tadeáš Auf a Jiří Kuchta - oba SK Viktoria Ořech oba 2000, 9. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1900, 10 Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 1801, 11. - 15. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář - oba SK Vršovice, Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, Jakub Bíža a Vojtěch Bíža všichni 1800, 16. - 17. Martin Kozák a Vojtěch Hejný -oba TJ Střížkov 1701, 18. - 19. Patrik Pischnot a Antonín Vlasák - oba TTC Praha 1700, 20. - 21. Ondřej Šimek a Anežka Zuzáková - oba Slovan Bohnice oba 1

 

Dorost a starší žactvo

 

V této druhé ranní kategorii se sešlo celkem sedm hráčů, z toho dva dorostenci. V kategorii dorostu byli vyhodnoceni všichni hráči, v kategorii staršího žactva pouze pět starších žáků. Dorostenci s eve své kategorii ale příliš neprosadili a všechny medaile jim odnesli starší žáci. Dvouhra i čtyřhra se hrála systémem každý s každým.

 

Dvouhra

 

Zacharda - Rein 3:0(7,4,9), Horský - Macek 0:3(-3,-5,-8), Vaca- Garček 1:3(9,-8,-9,-9),

Macek - Vaca 2:3(3,-4,5,-9,-6), Rein - Horský 3:0(1,5,4), Bátrla - Zacharda 0:3(-3,-7,-4),

Zacharda - Bátrla 0:3(-5,-5,-4), Vaca- Rein 0:3(-8,-6,-6), Garček - Macek 3:1(12,-5,9,10),

Rein - Garček 3:2(-8,-9,4,8,12), Bátrla - Vaca 2:3(7,-9,13,-15,-8), Zacharda- Horský 3:0(8,5,10),

Vaca - Zacharda 0:3(-9,-3,-7), Garček - Bátrla 0:3(-8,-5,-8), Macek - Rein 1:3(7,-10,-10,-8),

Bátrla - Macek 0:3(-3,-9,-6), Zacharda- Garček 3:0(3,4,9), Horský - Vaca 2:3(-7,9,-4,12,-12),

Garček - Horský 3:1(3,-9,9,6), Macek - Zacharda 1:3(-7,9,-8,-10), Rein - Bátrla 3:2(8,-11,-5,5,6)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 12, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 11, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9, 4. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 8, 6. Daniel Bátrla - TJ Střížkov 8, 7. Miroslav Horský - TTC Praha 7

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 12, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 11, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9, 4. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 8

 

Čtyřhra

 

Garček, Vaca - Macek, Horský 2:3(7,-6,-7,9,-8), Zacharda, Rein - Garček, Vaca 3:0(1,9,1), Macek, Horský - Zacharda, Rein 1:3(-5,12,-2,-8)

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny) 4, 2. Lukáš Macek (SK Vršovice) a Miroslav Horský (TTC Praha) 3, 3. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) 3

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny) 2, 2. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) 1

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 3. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5400, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5100, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 3900, 4. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 3700, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 3600, 6. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 7. Adam Steiner - Slovan Bohnice 1700, 8. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1600, 9. - 11. Michal Barták - Slovan Bohnice, Matyáš Kotrbáček a Daniel Bátrla - TJ Střížkov všichni 1500, 12. - 14. Roman Lukáš - SK Vršovice a Dominik Závodný - TJ Střížkov a Miroslav Horský - TTC Praha všichni 1400, 15. Petr Burian - TTC Praha 1300, 16. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1200, 17. Matěj Bláha - Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher dorostu po 3. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5500, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 4000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 3900, 6. Roman Lukáš - SK Vršovice 2000, 7. - 8. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice a Miroslav Horský - TTC Praha oba 1900, 9. - 11. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Dominik Závodný - TJ Střížkov a Matyáš Kotrbáček - všichni 1800, 12. - 13. Michal Barták a Adam Steiner - oba Slovan Bohnice oba 1700, 14. - 15. Petr Burian - TTC Praha a Sugar Ernenebayar - SK Vršovice oba 1

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 3. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5400, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5100, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 3900, 4. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 3700, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 3600, 6. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 7. Adam Steiner - Slovan Bohnice 1700, 8. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1600, 9. - 10. Michal Barták - Slovan Bohnice a Matyáš Kotrbáček oba 1500, 11. - 12. Roman Lukáš - SK Vršovice a Dominik Závodný - TJ Střížkov oba 1400, 13. Petr Burian - TTC Praha 1300, 14. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1200, 15. Matěj Bláha - Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 3. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5500, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 4000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 3900, 6. Roman Lukáš - SK Vršovice 2000, 7. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 8. - 10. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Dominik Závodný - TJ Střížkov a Matyáš Kotrbáček - všichni 1800, 11. - 12. Michal Barták a Adam Steiner - oba Slovan Bohnice oba 1700, 13. - 14. Petr Burian - TTC Praha a Sugar Ernenebayar - SK Vršovice oba 1

 

Mladší žactvo

 

Kategorie mladšího žactva začala krátce po 14. hodině. Při účasti 16 hráčů se hrálo v 1. stupni dvouher ve čtyřech skupinách s postupemn prvních dvou do horního pavouka a zbylých do spodního pavouka. Oba pavouci se dohrávaly do konečného pořadí. Dvoustupňově se hrála i čtyřhra - ze dvou skupin po čtyřech postupovali všichni do jednoho pavouka, který se také dohrával do konečného pořadí.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Zacharda - Erdenebayar 3:0(4,8,7), Slavíček - Havel 3:1(6,-8,6,2), Erdenebayar - Havel 3:2(-2,-6,9,7,10), Zacharda- Slavíček 3:2(2,-3,-11,9,9), Slavíček - Erdenebayar 3:0(5,6,8), Havel - Zacharda 0:3(-4,-2,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Jácham Zacharda - ZŠ Lužiny 6, 2. Jan Slavíček - Slavoj Praha 5, 3. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 3, 4. Petr Havel - Sokol Černošice

 

Skupina B

Rein - Příbramský 3:1(5,2,-7,12), Rzepecki - Košacký 1:3(-5,9,-5,-9), Přébramský - Košacký 2:3(10,9,-9,-10,-10), Rein - Rzepecki 3:0(5,2,14), Rzepecki - Příbramský 2:3(8,9,-6,-6,-8), Košacký - Rein 0:3(-5,-5,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 6, 2. Adam Košacký - Slovan Bohnice 5 , 3. Jan Příbramský - SK Vršovice, 4. Matěj Rzepecki - TTC Praha 3

 

Skupina C

arček - Hánová 3:0(4,4,8), Hejný - Lorenz 1:3(-2,-9,12,-7), Hánová - Lorenz 0:3(-4,-4,-9), Garček - Hejný 3:0(7,4,3), Hejný - Hánová 0:3(-3,-10,-8), Lorenz - Garček 0:3(-10,-8,-2)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 6, 2. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 5, 3. Barbora Hánová - SK Vršovice 4, 4. Matěj Hejný - TJ Střížkov 3

 

Skupina D

Brodský - Čejka 3:2(-11,-6,9,10,9), Kuchta - Berger 3:1(9,-9,9,8), Čejka - Berger 3:0(5,6,3), Brodský - Kuchta 3:0(9,9,6), Kuchta - Čejka 0:3(-4,-3,-3), Berger - Brodský 0:3(-3,-3,-3)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Brodský - TTC Praha 6, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 5, 3. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 4, 4. Don Berger - SK Vršovice 3

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Zacharda - Lorenz 3:0(6,5,7), Košacký - Brodský 2:3(-7,9,11,-9,-10), Garček - Slavíček 3:0(6,7,6), Čejka - Rein 0:3(-10,-5,-5)

 

Semifinále

Zacharda - Brodský 3:0(5,3,5), Garček -Rein 0:3(-11,-7,-8)

 

Finále

Zacharda- Rein 3:0(8,9,9)

 

O 3. místo

Brodský - Garček 1:3(-9,6,-2,-8)

 

O 5. až 8. místo

Lorenz - Košacký 2:3(-4,9,-6,8,-4), Slavíček - Čejka 1:3(-2,11,-3,-9)

 

O 5. místo

Košacký - Čejka 2:3(-9,9,-9,5,-6)

 

O 7. místo

Lorenz - Slavíček 3:0(5,7,6)

 

O 9. až 16. místo

Erdenebayar - Hejný 3:2(-11,7,9,-7,6), Rzepecki - Kuchta 0:3(-9,-7,-8), Hánová - Havel 0:3(-6,-1,-5), Berger - Příbramský 0:3(-1,-1,-1)

 

O 9. až 12. místo

Erdenebayar - Kuchta 1:3(-9,6,-4,-5), Havel - Příbramský 0:3(-7,-8,-2)

 

O 9. místo

Kuchta - Příbramský 2:3(6,-8,-7,8,-8)

 

O 11. místo

Erdenebayar - Havel 0:3(-4,-9,-2)

 

O 13. až 16. místo

Hejný - Rzepecki 0:3(-4,-6,-11), Hánová - Berger 3:1(2,5,-17,9)

 

O 13. místo

Rzepecki - Hánová 3:1(4,4,-7,8)

 

O 15. místo

Hejný - Berger 0:3(-4,-8,-8)

 

Pořadí dvouher

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 1. Adam Brodský - TTC Praha, 5. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 6. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 7. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 8. Jan Slavíček - Slavoj Praha, 9. Jan Příbramský - SK Vršovice, 10. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech, 11. Petr Havel - Sokol Černošice, 12. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice, 13. Matěj Rzepecki - TTC Praha, 14. Barbora Hánová - SK Vršovice, 15. Don Berger - SK Vršovice, 16. Matěj Hejný - TJ Střížkov

 

Čtyřhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Zacharda, Rein - Hánová, Příbramský 3:0(2,8,7), Brodský, Rzepecki - Havel, Kuchta 3:1(7,5,-8,6), Hánová, Příbramský - Havel, Kuchta 1:3(-10,-9,9,-5), Zacharda, Rein - Brodský, Rzepecki 3:2(8,7,-10,-5,4), Brodský, Rzepecki - Hánová, Příbramský 3:0(8,5,9), Havel, Kuchta - Zacharda, Rein 0:3(-5,-6,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein 6, 2. Adam Brodský a Matěj Rzepecki 5, 3. Petr Havel a Jiří Kuchta 4, 4. Barbora Hánová a Jan Příbramský 3

 

Skupina B

Slavíček, Garček - Lorenz, Hejný 3:0(4,5,8), Čejka, Košacký - Berger, Erdenebayar 3:0(6,6,1), Lorenz, Hejný - Berger, Erdenebayar 3:0(8,16,8), Slavíček, Garček - Čejka, Košacký 3:1(9,-10,8,8), Čejka, Košacký - Lorenz, Hejný 3:1(6,7,-9,4), Berger, Erdenebayar - Slavíček, Garček 1:3(-5,-8,9,-0)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Slavíček a Tomáš Garček 6, 2. Marek Čejka a Adam Košacký 5, 3. Matyáš Lorenz a Matěj Hejný 4, 4. Don Berger a Sugar Erdenebayar 3

 

Čtyřhra - 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Zacharda, Rein - Berger, Erdenebayar 3:0(4,2,8), Havel, Kuchta - Čejka, Košacký 1:3(-8,6,-8,-11), Brodský, Rzepecki - Lorenz, Hejný 3:0(7,2,8), Hánová, Příbramský - Slavíček, Garček 1:3(-6,7,-10,-5)

 

Semifinále

Zacharda, Rein - Čejka, Košacký 3:0(2,3,10), Brodský, Rzepecki - Slavíček, Garček 0:3(-8,-9,-8)

 

Finále

Zacharda, Rein - Slavíček, Garček 3:0(3,9,5)

 

O 3. místo

Čejka, Košacký - Brodský, Rzepecki 3:0(10,6,9)

 

O 5. až 8. místo

Berger, Erdenebayar - Havel, Kuchta 0:3(-5,-9,-11), Lorenz, Hejný - Hánová, Příbramský 3:1(-11,7,4,9)

 

O 5. místo

Havel, Kuchta - Lorenz, Hejný 1:3(-4,-9,9,-8)

 

O 7. místo

Berger, Erdenebayar - Hánová, Příbramský 1:3(-8,-4,6,-5)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny), 2. Jan Slavíček (Slavoj Praha) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 3. Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.) a Adam Košacký (Slovan Bohnice), 4. Adam Brodský a Matěj Rzepecki (oba TTC Praha), 5. Matyáš Lorenz a Matěj Hejný (oba TJ Střížkov) 6. Petr Havel (Sokol Černošice) a Jiří Kuchta (SK Viktoria Ořech), 7. Barbora Hánová a Jan Příbramský (oba SK Vršovice), 8. Don Berger a Sugar Erdenebayar (oba SK Vršovice)

 

Celkové pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5500, 2. Adam Brodský - TTC Praha 5300, 3. Jáchym Zacharda- ZŠ Lužiny 4000, 4. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 3800, 5. Sdam Košacký - Slovan Bohnice 3800, 6. Petr Havel - Sokol Černošice 3500, 7. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 3200, 8. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 3000, 9. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 2600, 10. - 11. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha a Don Berger - SK Vršovice oba 1900, 12. - 13. Jan Majer a Matěj Rzepecki - oba TTC Praha oba 1800, 14. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 1600, 15. Matěj Mikula - SK Vršovice 1400, 16 - 18. Barbora Hánová - SK Vršovice, Jan Kroidlo - TJ Neratovice a Jan Slavíček - Slavoj Praha všichni1300, 19.Matěj Hejný - TJ Střížkov 1201, 20 Jan Příbramský - SK Vršovice 1200, 21.- 22. Samuel Žitník - TJ Neratovice a Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech oba 1100, 23. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 24. - 25. Lhavga Erdenebayar a Sugar Erdenebayar - oba SK Vršovice oba 900, 26. - 27. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 800

 

Celkové pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Adam Brodský - TTC Praha 5600, 2. - 3. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 4000, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3800, 5. - 6. Jan Majer - TTC Praha a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. oba 3600, 7 Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 3300, 8. Adam Košacký - Slovan Bohnice 3250, 9. Petr Havel - Sokol Černošice 3201, 10. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 11. Matheos Remunda - TTC Elizza 2000, 12. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1901, 13. Jan Slavíček - Slavoj Praha 1900, 14. - 16. Matěj Mikula a Don Berger - oba SK Vršovice a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice všichni 1800, 17. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1701, 18. Matěj Hejný - TJ Střížkov 1601, 19. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1500, 20. - 21. Samuel Žitník a Jan Kroidlo - oba TJ Neratovice oba 1450, 22. Barbora Hánová - SK Vršovice 2, 23. - 26. Lhavga Erdenebayar, Tobiáš Zahálka a Jan Příbramský - všichni SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice všichni

 

Celá série pokračuje 4. turnajem, kterým bude CZ Cup, už 7. ledna 2017. Propozice tohoto turnaje budou vydány co nejdříve a najdete je na http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.