Stolní tenis v Praze

Dnes je úterý 11.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








BTM mladšího žactva ve výsledcích

Turnaj se hrál třístupňovým systémem. Prvním stupněm, byla kvalifikace, která s ehrála skupinovým sytsémem. Z ní spostoupili vítězové skupin: Lukáš Heinzl – TJ Libín Prachatice, Martin Ostárek – KST Slezan Opava, Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, Petr Korp – Jiskra Kamenický Šenov, Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, Jan Pisár – KST Rakovník, Denis Kuncl – TJ Sokol Plzeň, Miroslav Šíd – TTC Říčany, Michael Sedláček – SK Frýdlant nad Ostravicí, Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov, Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, Matěj Krušberský – KST Slezan Opava, Asdam Stárek – SKST Děčín, Lukáš Dzida – KST Slezan Opava, Štěpán Brhel – SKST Hodonín, Antonín Baroš – TJ Sokol Horní Bečva.

 

Šestnáct hráčů podle žebříčku postoupilo do 2. stupně přímo a byli do turnaje nasazeni.

 

Nepostupující hráči hráli dva stupně útěchy. Hráči z 2. místa postoupili do finále B, kde bylo toto pořadí: 1. Vojtěch Levatoa – TJ Strunal Ruby, 2. Vojrěch Podrazil – Sparta Praha, 3. David Bistřický – TJ Union Plzeň a David Smažík – SK Pedagog České Budějovice. Ostatní hráči hráli o finále C, kde bylo toto pořadí: 1. Pavel Sláčal – TJ Lokomotiva Nymburk, 2. Michael Kopecký – Kotlářka Praha. 3. Adam Komárek – TJ Sokol Chrudim a Kryštof Mencl – TJ Sokol Turnov.

 

2. stupeň

 

Skupina A: 1. Šimon Bělík – TJ Ostrava – KST, 2. Adam Stárek – SKST Děčín, 3. Petr Korp – Jiskra Kamenický Šenov, 4. Viktor Skokan – TTC Litoměřice

Skupina B: 1. Matěj Stach – Kotlářka Praha, 2. Riccardo Tesolín - TJ Sokol Hradec Králové, 3. Matěj Krušberský – KST Slezan Opava, 4. Miroslav Šmíd – TTC Říčany

Skupina C: 1. Ondřej Květon – SK Jiskra Domažlice, 2. Štěpán Brhel – SKST Hodonín, 3. Martin Ostárek – KST Slezan Opava, 4. Martin Skotnica – SK Frýdlant nad Ostravicí

Skupina D: 1. Ondřej Opešek – TJ Jiskra Třeboň, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka Praha, 3. Lukáš Heinzl – TJ Libín Prachatice, 4. Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové

Skupina E: 1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jan Pachner – TJ Union Plzeň, 3. Jan Dufek – KST Zlín, 4. Antonín Baroš – TJ Sokol Horní Bečva

Skupina F: 1. Adam Štalzer – SK Frýdlant nad Ostravicí, 2. Dan Janovský – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 4. Lukáš Slavík – TJ Siokol Děhylov

Skupina G: 1. Filip Karel - TJ SB Světlá nad Sázavou, 2. Michael Sedláček – SK Fdrýdlant nad Ostravicí, 3. Jakub Slapnička – TJ Sokol Strakonice, 4. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec

Skupina H: 1. Radim Morávek - TJ Jiskra Strážnice, 2. Rudolf Slezák – KST Zlín, 3. Denis Kuncl – TJ Sokol Plzeň, 4. Lukáš Dzida – KST Slezan Opava

 

3. stupeň

 

Osmifinále

Bělík – Pachner 3:0(9,4,3), Tesolín – Karel 2:3(11,-5,7,-8,-16), Morávek – Brhel 3:0(6,7,9), Janovský – Pešek 1:3(6,-10,-6,-7), Květon – Kaucký 3:2(10,-9,9,-6,11), Slezák – Štalzer 3:1(5,-5,8,9), Pisár – Stárek 3:0(3,9,6), Sedláček – Stach 0:3(-5,-7,-5)

 

Čtvrtfinále

Bělík – Karel 3:1(8,7,-13,8), Morávek – Pešek 2:3(11,-10,5,-6,-5), Květon – Slezák 3:2(-11,-10,8,4,2), Pisár – Stach 1:3(-4,-7,8,-4)

 

Semifinále

Bělík – Pešek 3:0(8,5,6), Květon – Stach 3:2(12,-11,4,-9,8)

 

Finále

Bělík – Květon 2:3(-9,-6,6,8,-4)

 

Pořadí dvouher mladších žáků

1. Ondřej Květon SK Jiskra Domažlice, 2. Šimon Bělík - TJ Ostrava KST, 3. Ondřej Pešek – TJ Jiskra Třeboň a Matěj Stach – Kotlářka Praha, 5. až 8. Filip Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou, Radim Morávek – TJ Jiskra Strážnice, Rudolf Slezák – KST Zlín a Jan Pisár – KST Rakovník

 

Čtyřhra mladších žáků

 

Osmifinále

Květon, Pešek – Levora, Špalek 3:0(5,9,5), Waldhauser, Pisár – Slezák, Štalzer 0:3(-9,-8,-7), Morávek, Kuncl – Sedláček, Baroš 0:3(-12,-3,-5), Skokan, Stárek – Stach, Kaucký 0:3(-8,-8,-2), Dufek, Pachner – Šmíd, Sláčal 3:0(6,2,7), Korp, Jindrák – Slapnička, Heinzl 0:3(-2,-5,-7), Janovský, Tesolín – Skotnica, Černohorský 2:3(8,-7,-5,9,-7), Ostárek, Kušberský – Bělík, Karel 0:3(-10,-3,-10)

 

Čtvrtfinále

Květon, Pešek – Slezák, Štalzer 3:2(2,8,-7,-6,6), Sedláček, Baroš – Stach, Kaucký 0:3(-7,-7,-13), Dufek, Pachner – Slapnička, Heinzl 3:2(6,-7,8,-8,8), Skotnica, Černohorský – Bělík, Karel 0:3(-7,-5,-2)

 

Semifinále

Květon, Pešek – Stach, Kaucký 3:1(12,-6,4,5), Dufek, Pachner – Bělík, Karel 2:3(8,8,-4,-11,-11)

 

Finále

Květon, Pešek – Bělík, Karel 3:0(6,11,10)

 

Pořadí čtyřher mladších žáků

1. Ondřej Květon a Ondřej Pešek, 2. Šimon Bělík a Filip Karel, 3. Rudolf Slezák a Adam Štalzer a Jan Dufek a Jan Pachner

 

Dvouhra mladších žákyň

 

Čtvrtfinále

Záděrová – Nečasová 3:2(4,5,-8,-9,6), Švábová – Sommerová 0:3(-7,-4,-1), Hnojská – Kacálková 3:0(6,5,3), Růžičková – Witoszová 0:3(-6,-4,-8)

 

Semifinále

Záděrová – Sommerová 3:2(-7,4,-11,4,6), Hnojská – Witoszová 0:3(-7,-6,-10)

 

Finále

Záděrová – Witoszová 3:1(-7,4,10,4)

 

Pořadí dvouher mladších žákyň

1. Linda Záděrová – TTC MS Brno, 2. Klára Witoszová – SKST Baník Havířov, 3. Helena Sommerová – Kotlářka Praha a Andrea Hnojská – KST Klatovy

 

Čtyřhra mladších žákyň

 

Semifinále

Witoszová, Hnojská – Vašendová, Hnátková 3:0(8,10,6), Švábová, Koďousková – Záděrová, Sommerová 0:3(-12,-3,-6)

 

Finále

Witoszová, Hnojská - Záděrová, Sommerová 3:0(9,4,9)

 

Pořadí čtyřher mladších žákyň

1. Klára Witoszová a Andrea Hnojská, 2. Linda Záděrová a Helena Sommerová, 3. Jana Vašendová a Kateřina Hnátková a Ráchel Magdaléna Švábová a Eliška Koďousková

 

BTM Praha pokračuje dnes na OAZE kategorií staršího žactva a na Jižním Městě se hraje kategorie nejmladšího žactva. Začátky obou turnajů jsou od 9 hodin.



Přidání komentáře k článku BTM mladšího žactva ve výsledcích



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.