Stolní tenis v Praze

Dnes je středa 19.09.2018



Petr Barcal - realitní makléř








O dvou uplynulých víkendech zahájila série pražských Grand Prix mládeže

Dorostenců se sešlo na Kotlářce v sobotu 19. 9. celkem 38. Hrálo se v osmi skupinách.

 

Dorost

 

Skupina A

1. Petr Marat – TTC Elizza Praha, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 4. Patrik Brož – Kotlářka

Skupina B

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Filip Němec – Kotlářka Praha, 3. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 4. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

Skupina C

1. Petr Truc – TTC Elizza Praha, 2. Tomáš Beran – Kotlářka Praha, 3. Adam Pašek – Slavoj Praha, 4. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 5. Monika Seidlová – Kotlářka Praha

Skupina D

1. Petr Dvořák – TTC Elizza Praha, 2. Adam Khalaila – Kotlářka Praha, 3. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 4. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 5. Natálie Chourová – Sokol Nusle

Skupina E

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 3. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 4. Tereza Buchtová – Kotlářka, 5. Martin Filípek – Kotlářka

Skupina F

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Filiop Veselý – Loko Vršovice, 4. Martin Kubelka – Kotlářka, 5. Kryštof Bárta – Roztoky

Skupina G

1. Matěj Beran – Kotlářka, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. Filip Marat – TTC Elizza Praha, 4. Robin Kalousek – Kotlářka, 5. Jana Maršíková – Slovan Bohnice

Skupina H

1. Adam Daníček – TTC Elizza Praha, 2. Petr Kubát – Kotlářka Praha, 3. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 4. Martin Zítek – Sparta Praha, 5. Jan Dunder – Sokol Nusle

 

Osmifinále

Marat P. - Němec 3:0, Kubát – Šimůnek 3:2(10,-8,7,-10,4), Kulveit – Beran T. 3:1(-5,6,8,4), Šebl – Dvořák P. 2:3(9,7,-5,-7,-2), Truc – Přída 0:3, Cihlář – Beran M. 0:3(-12,-6,-8), Daníček – Kaucký 3:0, Khalaila – Pašek D. 0:3

 

Čtvrtfinále

Marat P. - Kubát 3:2(-8,1,-9,9,6), Kulveit – Dvořák P. 1:3(-7,7,-7,-8), Přída – Beran M. 3:2(-5,-8,6,11,7), Daníček – Pašek D. 0:3(-9,-9,-9)

 

Semifinále

Marat P. - Dvořák P. 3:0(12,-11,6,-9,7), Přída – Pašek D. 3:1(-7,5,9,8)

 

Finále

Marat P. - Přída 3:0(5,5,9)

 

Pořadí dvouher

1. Petr Marat – TTC Elizza Praha, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 4. Petr Dvořák – TTC Elizza Praha, 5. Matěj Beran – Kotlářka, 6. Petr Kubát – Kotlářka, 7. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 8. Adam Daníček – TTC Elizza Praha, 9. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 10. Jakub Kaucký – Kotlářka, 11. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 12. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 13. Petr Truc – TTC Elizza Praha, 14. Filip Němec – Kotlářka, 15. Tomáš Beran – Kotlářka, 16. Adam Khalaila – Kotlářka

 

Pořadí útěchy

1. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 2. Filip Marat – TTC Elizza Praha, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha a Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Pořadí čtřyhry

1. Petr a Filip Maratovi (oba TTC Elizza Praha), 2. Petr Kubát a Patrik Brož (oba Kotlářka), 3. Dominik Pašek a Ondřej Šimůnek (Slavoj Praha) a Matěj a Tomáš Beranovi (Kotlářka)

 

V mladčím žactvu se v neděli 20. 9. sešlo 31 hráčů, kteří hráli v osmi skupinách.

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 3. Milan mašek – Slavoj Praha

Skupina B

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jonáš Gajda – Kotlářka, 3. Adam Hruška – Kotlářka, 4. Anna Koutecká – SK Vršovice

Skupina C

1. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 2. Jiří Knop – Kotlářka, 3. Aneta Karásková – Kotlářka, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice

Skupina D

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice, 4. Martin Juřík – Kotlářka

Skupina E

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 3. Barbora Hánová – SK Vršovice, 4. Matěj Kromka – Kotlářka

Skupina F

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Lucie Vydrová – TJ Sadská, 3. Martin Mužík – SK Vršovice, 4. Lucie Kudrnová – Kotlářka

Skupina G

1. Richard Sloup – TTC Elizza Praha, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 3. Tomáš Hudák – ZŠ Lužiny, 4. Štěpán Kukla – Kotlářka

Skupina H

1. Martin Šíp – Kotlářka, 2. Petr Šusta – Sparta Praha, 3. Robin Ruis – Loko Vršovice, 4. Vojtěch Cziviš – Kotlářka

 

Osmifinále

Kaucký – Šusta 3:0(4,6,7), Pisárová – Sloup 2:3(3,7,-13,-9,-7), Koběrský – Lanžhotský 3:0(7,1,2), Gajda – Bartoňová 2:3(8,8,-11,-7,-6), Kopecký – Knop 3:1(6,1,-3,4), Vydrová – Sláčal 1:3(-4,9,-5,-10), Šíp – Klokočníková 3:0(9,7,10), Melíšek – Pisár 0:3(-2,-3,-3)

 

Čtvrtfinále

Kaucký – Sloup 3:0(6,3,3), Koběrský – Bartoňová 3:1(-9,8,9,6), Kopecký – Sláčal 3:1(8,-9,7,10), Šíp – Pisár 0:3(-4,-4,-5)

 

Semifinále

Kaucký – Koběrský 3:0(6,8,8), Kopecký – Pisár 0:3(-4,-4,-5)

 

Finále

Kaucký – Pisár 2:3(-9,-9,5,8,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka, 4. Michael Kopecký – Kotlářka, 5. Richard Sloup – TTC Elizza Praha, 6. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 7. Tereza bartoňová – Slovan Bohnice, 8. Martin Šíp - Kotlářka, 9. Jonáš Gajda – Kotlářka, 10. Lucie Vydrová – TJ Sadská, 11. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 12. Petr Šusta – Sparta Praha, 13. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 14. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 15. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 16. Jiří Knop – Kotlářka

 

Pořadí útěchy

1. Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Tomáš Hudák – ZŠ Lužiny, 3. Milan Mašek – Slavoj Praha a Martin Mužík – SK Vršovice

 

Pořadí čtyřher

1. Jakub Kaucký a Michael Kopecký (oba Kotlářka), 2. Matěj Koběrský a Martin Šíp (oba Kotlářka), 3. Vojtěch Lanžhotský a Jonáš Gajda (oba Kotlářka) a Tereza Bartoňová (Slovan Bohnice) a Pavel Sláčal (Loko Nymburk)

 

V sobotu 26. 9. 2015 se v kategorii staršíhomžactva sešlo v Modřanech pouze 16 hráčů, což bylo patrně způsopbeno souběhem s kvalifikací pražského přeboru družstev dorostu. Takže se celý turnaj hrál skupinovým systémem.

 

Starší žactvo

 

Skupina A

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Daniel jaroň – Sokol Krchleby, 3. Matouš Suk – Sparta Praha, 4. Martina Kalinová – TTC Elizza Praha

Skupina B

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Jakub Bendzák – TTC Elizza Praha, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 4.Tomáš Bartoň – Sparta Praha

Skupina C

1. Aneta Kohlmannová – Sparta Praha, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Karel Poncar – ZŠ Lužiny, 4. Šárka Pražáková – TTC Elizza Praha

Skupina D

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Matyáš Fales – Sparta Praha, 3. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 4. David Kratochvíl – TTC Elizza Praha

 

Skupina E (o 1. až 8. místo)

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Matyáš Fales – Sparta Praha, 3. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 4. Filip Veselý – Loko Vršovice

Skupina F (o 1. až 8. místo)

1. Miroslav knobloch – Loko Vršovice, 2. Aneta Kohmannová – Sparta Praha, 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 4. Jakub bendzák – TTC Elizza Praha

Skupina G (o 9. až 16. místo)

1. Matouš Suk – Sparta Praha, 2. Aneta Blažková – Loko Vršovice, 3. David Kratochvíl – TTC Elizza Praha, 4. Martina kalinová – TTC Elizza Praha

Skupina H (o 9. až 16. místo)

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Tomáš Bartoň – Sparta Praha, 3. Karel Poncar – ZŠ Lužiny, 4. Šárka Pražáková – TTC Elizza Praha

Skupina o 1. až 4. místo

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 3. Aneta kohlmannová – Sparta Praha, 4. Matyáš Fales – Sparta Praha

Skupina o 5. až 8. místo

5. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 6. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 7. Filip Veselý – Loko Vršovice, 8. Jakub Bendzák – TTC Elizza Praha

Skupina o 9. až 12. místo

9. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 10. Matouš Suk – Sparta Praha, 11. Aneta Blažková – Loko Vršovice, 12. Tomáš Bartoň – Sparta Praha

Skupina o 13. až 16. místo

13. Karel Poncar – ZŠ Lužiny, 14. David Kratochvíl – TTC Elizza Praha, 15. Martina Kalinová – TTC Elizza Praha, 16. Šárja Pražáková – TTC Elizza Praha

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Krameš a Jakub Havránek (oba Loko Vršovice), 2. Miroslav Knobloch a Filip Veselý (oba Loko Vršovice), 3. Adam Sochor (Stadion Žižkov) a Daniel Jaroň (Sokol Krchleby) a Karel Poncar (ZŠ Lužiny) a Anežka Blažková (Loko Vršovice)

 

V nejmladším žactvu se sešlo v neděli 27. 9. 2015 sedmadvacet hráčů, kteří hráli v osmi skupinách.

 

Nejmladší žactvo

 

Skupina A

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 3. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby, 4. Ondřej Sládek – Slavoj Praha

Skupina B

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, 3. Matheos Remunda – Sparta Praha, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice

Skupina C

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 3. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 4. Andrea Jungwirthová – Sparta Praha

Skupina D

1. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav, 2. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 3. Antonín Mlejnek – Sparta Praha, 4. Ondřej Šedivý – TTC Elizza Praha

Skupina E

1. Vít Kadlec – TTC Elizza Praha, 2. Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Adam Hruška – Kotlářka, 4. Matěj Kokoška – Loko Vršovice

Skupina F

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Jan Jedlička – Slavoj Praha, 4. Radim Votava – SK Hamr

Skupina G

1. David Sochor – Stadion Žižkov, 2. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 3. David Veselý – STC Slaný

Skupina H

1. Antonie Kelnárová – Kotlářka, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Osmifinále

Kopecký – Botková 3:0(6,10,6), Gräf – Kadlec 0:3(-4,-6,-0), Chadima – Benák J. 3:0(3,7,3), Pisárová – Oplt 2:3(7,-9,-8,8,-9), Černý – Šíp 3:2(-7,-5,5,7,3), Hofman – Kelnárová 2:3(-4,-6,4,9,-5), Sochor – Nádvorník 3:0(7,3,8), Benák V. - Luxemburk 1:3(-5,-9,-5)

 

Čtvrtfinále

Kopecký – Kadlec 3:0(-10,6,9,-10,9), Chadima – Oplt 3:1(4,-15,5,4), Černý – Kelnárová 3:0(7,9,4), Sochor – Luxemburk 2:3(-6,10,8,-9,-10)

 

Semifinále

Kopecký – Chadima 3:0(9,6,8), Černý – Luxemburk 2:3(5,10,-10,-7,-11)

 

Finále

Kopecký – Luxemburk 3:0(1,6,6)

 

Pořadí dvouher

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka, 3. Martin Černý – STC Slaný, 4. Ondřej Chadima – STC Slaný, 5. Vít Kadlec – TTC Elizza Praha, 6. David Sochor – Stadion Žižkov, 7. Antonie Kelnárová – Kotlářka, 8. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav, 9. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 10. Jan Hofman – Sparta Praha, 11. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 12. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 13. Martin Šíp – Kotlářka, 14. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 15. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 16. Adam Gräf – Slavoj Praha

 

Pořadí útěchy

1. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 2. Andrea Jungwirthová – Sparta Praha, 3. Matheos Remunda – Sparta Praha a David Vesecký – STC Slaný

 

Pořadí čtyřher

1. Martin Černý a Ondřej Chadima (oba STC Slaný), 2. Jan a Vát Benákovi (oba TTC Elizza Praha), 3. Michael Kopecký a Martin Šíp (oba Kotlářka) a Michaela Botková (TJ AŠ Mladá Boleslav) a Kateřina Pisárová (KST Rakovník)



Přidání komentáře k článku O dvou uplynulých víkendech zahájila série pražských Grand Prix mládeže



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.