1. liga mužů
sobota 3. 10. 2015
TJ Sokol PP Hradec Králové 2N Lunatour.cz – SK SKK El Niňo Praha C 4:10
SK US Steinerová Choceň – TTC Elizza Praha 10:5
TTC Moravská Slavia Brno – KT Praha – odloženo na 11. 10. 2015
neděle 4. 10. 2015
TJ Sokol PP Hradec Králové 2N Lunatour.cz – TTC Elizza Praha 6:10
SK US Steinerová Choceň - SK SKK El Niňo Praha C 7:10
TJ Sokol Borová – KT Praha – odloženo na 10. 10. 2015
Utkání KT Praha byly odloženy z důvodu povinnostní reprezentačního trenera Jindřich Panského, který je jako trenér s reprezentačním týmem mužů na Mistrovství Evropy.
2. liga mužů
sobota 3. 10. 2015
TTC Elizza Praha B – TJ Libín 1096 Prachatice 10:5
SF SKK El Niňo Praha D – SK Pedagog České Budějovice 10:8
AC Sparta Praha – TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. B 10:7
neděle 4. 10. 2015
TTC Elizza Praha B - SK Pedagog České Budějovice 2:10
SF SKK El Niňo Praha D - TJ Libín 1096 Prachatice 10:1
AC Sparta Praha – TTC Litoměřice 8:10
3. liga mužů skupina A
sobota 3. 10. 2015
TJ Sokol Michle Praha – TJ Sokol Plzeň V B 10:2
TJ Lokomotiva Vršovice – TJ Sokol Bor B 10:7
AC Sparta Praha B – SK Tenis Polesí 10:3
SK SKK El Niňo Praha E – SKC Zruč nad Sázavou TENNISLIME 6:10
neděle 4. 10. 2015
TJ Sokol Michle Praha – TJ Sokol Bor B 10:8
TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Plzeň V B 10:1
AC Sparta Praha B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLIME 10:8
SK SKK El Niňo Praha E - SK Tenis Polesí 10:7
3. liga mužů skupina A
sobota 3. 10. 2015
Avia Čakovice – TJ Šanov 10:4
Slovan KST Bohnice – TTC Kladno 10:8
neděle 4. 10. 2015
Avia Čakovice – TTC Kladno 10:2
Slovan KST Bohnice – TJ Šanov 7:10
1. liga žen
sobota 3. 10. 2015
TTC Elizza Praha – SF SKK El Niňo Praha 2:8
TJ Slavoj Praha – KST GMC Blansko 3:7
TJ Sokol Nusle Praha – TJ Sokol Líšeň 10:0
neděle 4. 10. 2015
TTC Elizza Praha – SKP Sever Ústí nad Labem 7:3
SVS Hradec Králové B – SK SKK El Niňo Praha 4:6
TJ Slavoj Praha – TJ Sokol Líšeň 9:1
TJ Sokol Nusle Praha - KST GMC Blansko 7:3
2. liga žen skupina A
sobota 3. 10. 2015
Avia Čakovice – SK SKK El Niňo Praha B 4:6
Slovan KST Bohnice – TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 7:3
TJ Slavoj Praha B – TJ Sokol Nusle Praha B 1:9
Spartak Kaplice – TJ ABC Braník 3:7
neděle 4. 10. 2015
Avia Čakovice - TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 4:6
Slovan KST Bohnice - SK SKK El Niňo Praha B 5:5
TJ Slavoj Praha B – TJ ABC Braník 3:7
Spartak Kaplice - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6