Stolní tenis v Praze

Dnes je středa 17.01.2018










O tomto víkendu zahájila liga

1. liga mužů

sobota 3. 10. 2015

TJ Sokol PP Hradec Králové 2N Lunatour.cz – SK SKK El Niňo Praha C 4:10

SK US Steinerová Choceň – TTC Elizza Praha 10:5

TTC Moravská Slavia Brno – KT Praha – odloženo na 11. 10. 2015

neděle 4. 10. 2015

TJ Sokol PP Hradec Králové 2N Lunatour.cz – TTC Elizza Praha 6:10

SK US Steinerová Choceň - SK SKK El Niňo Praha C 7:10

TJ Sokol Borová – KT Praha – odloženo na 10. 10. 2015

Utkání KT Praha byly odloženy z důvodu povinnostní reprezentačního trenera Jindřich Panského, který je jako trenér s reprezentačním týmem mužů na Mistrovství Evropy.

 

2. liga mužů

sobota 3. 10. 2015

TTC Elizza Praha B – TJ Libín 1096 Prachatice 10:5

SF SKK El Niňo Praha D – SK Pedagog České Budějovice 10:8

AC Sparta Praha – TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. B 10:7

neděle 4. 10. 2015

TTC Elizza Praha B - SK Pedagog České Budějovice 2:10

SF SKK El Niňo Praha D - TJ Libín 1096 Prachatice 10:1

AC Sparta Praha – TTC Litoměřice 8:10

 

3. liga mužů skupina A

sobota 3. 10. 2015

TJ Sokol Michle Praha – TJ Sokol Plzeň V B 10:2

TJ Lokomotiva Vršovice – TJ Sokol Bor B 10:7

AC Sparta Praha B – SK Tenis Polesí 10:3

SK SKK El Niňo Praha E – SKC Zruč nad Sázavou TENNISLIME 6:10

neděle 4. 10. 2015

TJ Sokol Michle Praha – TJ Sokol Bor B 10:8

TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Plzeň V B 10:1

AC Sparta Praha B - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLIME 10:8

SK SKK El Niňo Praha E - SK Tenis Polesí 10:7

 

3. liga mužů skupina A

sobota 3. 10. 2015

Avia Čakovice – TJ Šanov 10:4

Slovan KST Bohnice – TTC Kladno 10:8

neděle 4. 10. 2015

Avia Čakovice – TTC Kladno 10:2

Slovan KST Bohnice – TJ Šanov 7:10

 

1. liga žen

sobota 3. 10. 2015

TTC Elizza Praha – SF SKK El Niňo Praha 2:8

TJ Slavoj Praha – KST GMC Blansko 3:7

TJ Sokol Nusle Praha – TJ Sokol Líšeň 10:0

neděle 4. 10. 2015

TTC Elizza Praha – SKP Sever Ústí nad Labem 7:3

SVS Hradec Králové B – SK SKK El Niňo Praha 4:6

TJ Slavoj Praha – TJ Sokol Líšeň 9:1

TJ Sokol Nusle Praha - KST GMC Blansko 7:3

 

2. liga žen skupina A

sobota 3. 10. 2015

Avia Čakovice – SK SKK El Niňo Praha B 4:6

Slovan KST Bohnice – TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 7:3

TJ Slavoj Praha B – TJ Sokol Nusle Praha B 1:9

Spartak Kaplice – TJ ABC Braník 3:7

neděle 4. 10. 2015

Avia Čakovice - TJ Sokol Praha 5 Stodůlky 4:6

Slovan KST Bohnice - SK SKK El Niňo Praha B 5:5

TJ Slavoj Praha B – TJ ABC Braník 3:7

Spartak Kaplice - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6



Přidání komentáře k článku O tomto víkendu zahájila liga



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.