Stolní tenis v Praze

Dnes je pondělí 16.07.2018



Petr Barcal - realitní makléř








V Modřanech Grand Prix nejmladšího a staršího žactva

Nejmladší žactvo – sobota 14. 11. 2015

 

Na turnaji se sešlo 34 hráčů, kteří hráli s osmi skupinách o postup mezi nejlepších 16.

 

Dvouhra – osmifinále

Kadlec – Bertho 3:0(4,4,7), Rochowanski – Botková 3:1(6,10,-6,9), Chadima – Luxemburk 0:3(-9,-5,-13), Gräf – Kopecký 0:3(-6,-4,-4), Benák V. - Hofman 3:0(8,4,5), Nádvorník – Šíp 1:3(-7,-13,9,-8), Sochor – Vesecký 3:0(5,10,8), Brada – Černý 0:3(-1,-8,-7)

 

Čtvrtfinále

Kadlec – Rochowanski 3:0(8,4,6), Luxemburk – Kopecký 1:3(-9,5,-6,-6), Benák V. - Šíp 3:1(-7,3,2,9), Sochor – Černý 0:3(-6,-5,-10)

 

Semifinále

Kadlec – Kopecký 0:3(-9,-8,-5), Benák V. - Černý 0:3(-9,-10,-4)

 

Finále

Kopecký – Černý 1:3(7,-8,-4,-9)

 

O 3. místo

Kadlec – Benák V. 0:3(-3,-2,-6)

 

O 5. až 8. místo

Rochowanski – Luxemburk 1:3(-8,10,-9,-8), Šíp – Sochor 2:3(-9,8,7,-9,-5)

 

O 5. místo

Luxemburk – Suchor 3:0(9,12,9)

 

O 7. místo

Rochowanski – Šíp 3:1(-11,7,6,9)

 

O 9. až 16. místo

Bertho – Botková 0:3(-6,-4,-7), Chadima – Gräf 3:1(8,9,-9,8), Hofman – Nádvorník 3:0(4,9,9), Vesecký – Brada 3:1(-11,5,6,8)

 

O 9. 12. místo

Botková – Chadima 3:0(6,3,9), Hofman – Vesecký 3:0(9,7,8)

 

O 9. místo

Botková – Hofman 0:3(-7,-9,-10)

 

O 11. místo

Chadima – Vesecký 3:0(4,5,6)

 

O 13. až 16. místo

Bertho – Gräf 0:3(-6,-6,-5), Nádvorník – Brada 0:3(-11,-12,-11)

 

O 13. místo

Gräf – Brada 2:3(8,-11,-9,11,-10)

 

O 15. místo

Bertho – Nádvorník 0:3(-3,-6,-6)

 

Pořadí dvouher

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 4. Vít Kadlec – TTC Elizza Praha, 5. Filip Luxemburk – Kotlářka, 6. David Sochor – Stadion Žižkov, 7. Jan Rochowanski – TTC Elizza Praha, 8. Martin Šíp – Kotlářka, 9. Jan Hofman – Sparta Praha, 10. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 11. Ondřej Chadima – STC Slaný, 12. David Vesecký – STC Slaný, 13. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 14. Adam Gräf – Slavoj Praha, 15. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 16. Tadeáš Bertho – Kotlářka

 

Soutěž útěchy

1. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 2. Adam Rek – ZŠ Lužiny, 3. až 4. Jiří Řeháček – STC Slaný a Tomáš Garček – TTC Klánovice

 

Pořadí čtyřhry

1. Michael Kopecký a Filip Luxemburk (oba Kotlářka), 2. Vít Kadlec a Jan Rochowanski (oba TTC Elizza Praha), 3. Lukáš Brada a Václav Nádvorník (oba Slavoj Praha) a Jan Hofman a David Larysch (oba Sparta Praha)

 

Starší žactvo – neděle 15. 11. 2015

 

Turnaje se zúčastnilo 43 hráčů

 

Dvouhra - Osmifinále

Přída – Fales 3:0(4,7,3), Beran M. - Pašek 3:1(9,3,-10,7), Marat – Vaněk 3:1(7,-7,14,6), Průša O. - Krameš 2:3(-5,-4,9,10,-10), Kaucký – Jaroň 3:0(10,10,5), Sochor A. - Knobloch 3:1(7,7,-11,7), Beran T. - Šimůnková 3:1(-7,5,6,8), Sedláček – Kulveit 1:3(-6,8,-8,-4)

 

Čtvrtfinále

Přída – Beran M. 3:0(5,9,4), Marat – Krameš 0:3(-9,-7,-5), Kaucký – Sochor A. 1:3(-10,-8,6,-10), Beran T. - Kulveit 3:1(8,7,-11,8)

 

Semifinále

Přída – Krameš 0:3(-9,-7,-7), Sochor A. - Beran T. 0:3(-5,-14,-2)

 

Finále

Krameš – Beran T. 3:0(9,7,5)

 

O 3. místo

Přída – Sochor A. 3:0(3,5,5)

 

O 5. až 8. místo

Beran M. - Marat 3:0(9,9,5), Kaucký – Kulveit 0:3(-7,-9,-13)

 

O 5. místo

Beran M. - Kulveit 3:0(3,7,8)

 

O 7. místo

Marat – Kaucký 1:3(-5,14,-9,-8)

 

O 9. až 16. místo

Fales – Pašek 1:3(-5,-5,9,-6), Vaněk – Průša O. 3:0(7,7,5), Jaroň – Knobloch 2:3(5,-2,8,-6,-3), Šimůnková – Sedláček 0:3(-2,-5,-5)

 

O 9. až 12. místo

Pašek – Vaněk 3:0(7,10,10), Knobloch – Sedláček 1:3(-10,-7,5,-8)

 

O 9. místo

Pašek – Sedláček 3:1(-9,9,10,10)

 

O 11. místo

Vaněk – Knobloch 3:1(8,10,-6,5)

 

O 13. až 16. místo

Fales – Průša O. 3:0(11,9,6), Jaroň – Šimůnková 3:2(-10,6,-4,5,6)

 

O 13. místo

Fales – Jaroň 0:3(-5,-2,-6)

 

O 15. místo

Průša O. - Šimůnková 3:2(10,-4,3,-7,4)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Tomáš Beran – Kotlářka, 3. Kryštof Přída – Kotlářka, 4. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 5. Matěj Beran – Kotlářka, 6. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 7. Jakub Kaucký – Kotlářka, 8. Filip Marat – TTC Elizza Praha, 9. Adam Pašek – Slavoj Praha, 10. Tomáš Sedláček – Kotlářka, 11. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 12. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 13. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 14. Matyáš Fales – Sparta Praha, 15. Ondřej Průša – TTC Elizza Praha, 16. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha

 

Soutěž útěchy

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 3. až 4. Martin Kubelka – Kotlářka a Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Beran a Matěj Beran (oba Kotlářka) 2. Kryštof Přída a Jakub Kaucký (oba Kotlářka), 3. Adam Pašek a Petr Vaněk (oba Slavoj Praha) a Jináš Kulveit a Veronika Šimůnková (oba Slavoj Praha)

 

Příští turnaj Grand Prix mládeže bude o víkendu 5. a 6. 12. 2015 v kategoriích nejmladšího a mladšího žactva a tradičně se bude konat v Braníku.



Přidání komentáře k článku V Modřanech Grand Prix nejmladšího a staršího žactva



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.