Stolní tenis v Praze

Dnes je neděle 23.09.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Tradiční Memoriál Jana Kalibery v Braníku

V sobotu se v kategorii nejmladšího žactva sešlo 38 hráčů, kteří hráli v 1. stupni dvouher v osmi skupinách.

 

Nejmladší žactvo

 

Osmifinále

Černý – Brada 3:1, Rochowanski – Šíp 3:2, Hofman – Pisárová 2:3, Gräf – Luxemburk 0:3, Kopecký – Sochor 1:3, Benák J. - Botková 0:3, Chadima – Benák V. 3:0, Zacharda – Kadlec 0:3

 

Čtvrtfinále

Černý – Šíp 3:1, Pisárová – Luxemburk 3:1, Sochor – Botková 3:1, Chadima – Kadlec 0:3

 

Semifinále

Černý – Pisárová 3:0(2,3,9), Sochor – Kadlec 3:2(6,8,-8,-1,9)

 

Finále

Černý – Sochor 3:0(6,6,6)

 

Pořadí dvouher

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Vít Kadlec – TTC Elizza Praha, 4. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 5. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 6. Filip Luxemburk – Kotlářka, 7. Martin Šíp – Kotlářka, 8. Ondřej Chadima – STC Slaný, 9. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 10. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 11. Jan Hofman – Sparta Praha, 12. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 13. Jan Rochowanski – TTC Elizza Praha, 14. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 15. Sadam Gräf – Slavoj Praha, 16. Michael Kopecký – Kotlářka

 

Pořadí útěchy

1. David Veselý – STC Slaný, 2. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha, 3. Adam Rek – ZŠ Lužiny a Tomáš Garček – TTC Klánovice

 

Pořadí čtyřher

1. Martin Černý a Ondřej Chadima (oba STC Slaný), 2. Vít Kadlec a Jan Rochowanski (oba TTC Elizza Praha), 3. Michaela Botková (TJ AŠ Mladá Boleslav) a Kateřina Pisárová (KST Rakovník) a Martin Šíp (Kotlářka) a David Sochor (Stadion Žižkov)

 

V neděli v kategorii mladšího žactva dorazilo 32 hráčů, kteří hráli v 1. stupni dvouher opět v osmi skupinách.

 

Mladší žactvo

 

Osmifinále

Kaucký – Podrazil Vojtěch 3:0(5,9,9), Šíp – Pfleger 3:1(-8,16,7,6), Sloup – Kelnárová 1:3(8,-4,-4,-6), Gajda – Podrazil Václav 0:3(-7,-8,-9), Koběrský – Handlová 3:1(8,8,-10,10), Kromka – Cmírálová 2:3(1,-6,10,-4,-10), Bendzák – Lanžhotský 3:1(7,8,-7,9), Šusta – Kopecký 1:3(8,-3,-5,-5)

 

Čtvrtfinále

Kaucký – Pfleger 3:0(4,5,5), Kelnárová – Podrazil Václav 3:0(10,10,17), Koběrský – Cmírálová 3:2(-10,10,-11,10,8), Bendzák – Kopecký 3:2(-4,9,-7,4,3)

 

Semifinále

Kaucký – Kelnárová 3:0(5,9,8), Koběrský – Bendzák 3:2(7,7,-12,-9,4)

 

Finále

Kaucký – Koběrský 3:0(5,5,8)

 

Pořadí dvouher

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka, 3. Antonie Kelnárová – Kotlářka, 4. Jakub Bendzák – TTC Elizza Praha, 5. Michael Kopecký – Kotlářka, 6. Václav Podrazil – Sparta Praha, 7. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 8. Natálie Cmírálová – Sokol Mníšek pod Brdy, 9. Vojtěch Podrazil – Sparta Praha, 10. Matěj Kromka – Kotlářka, 11. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 12. Richard Sloup – TTC Elizza Praha, 13. Petr Šusta – Sparta Praha, 14. Martin Šíp – Kotlářka, 15. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 16. Jonáš Gajda – Kotlářka

 

Pořadí útěchy

1. Lukáš Macek – SK Vršovice, 2. Milan Mašek – Slavoj Praha, 3. Jiří Knop – Kotlářka a Ondřej Melíšek – Sparta Praha

 

Pořadí čtyřhry

1. Jakub Kaucký a Matěj Koběrský (oba Kotlářka), 2. Václav a Vojtěch Podrazilovi (oba Sparta Praha), 3. Natálie Cmírálová (Sokol Mníšek pod Brdy) a Antonie Kelnárová (Kotlářka) a Richard Sloup (TTC Elizza Praha) a Ondřej Melíšek (Sparta Praha)



Přidání komentáře k článku Tradiční Memoriál Jana Kalibery v Braníku



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.