Stolní tenis v Praze

Dnes je pátek 17.08.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Přebory družstev mladších a starších žáků

V sobotu 9. 1. 2016 se hrály soutěže mladšího žactva.

 

Mladší žactvo

 

1. třída

 

SK Kotlářka A - SK Kotlářka B 3:0

Kaucký J. - Kelnárová 3:0, Stach - Luxemburk 3:0, Lebeda - Šíp 3:2, Stach - Kelnárová 3:0

SK Kotlářka C - Elizza Praha A 1:3

Gajda - Bendzák 2:3, Lanžhotský - Sloup 3:2, Knop - Kadlec 0:3, Lanžhotský - Bendzák 1:3

Sparta Praha B - Sparta Praha A 1:3

Melíšek - Šmíd 0:3, Šusta - Podrazil Václav 3:1, Josef - Podrazil Vojtěch 0:3, Šusta - Šmíd 0:3

SK Kotlářka B - Sparta Praha A 1:3

Cmíralová - Šmíd 0:3, Kelnárová - Podrazil Vojtěch 2:3, Šíp - Podrazil Václav 3:2, Kelnmárová - Šmíd 0:3

Elizza Praha A - Sparta Praha B 3:0

Sloup - Šusta 3:2, Kadlec - Melíšek 3:0, Bendzák - Josef 3:0

SK Kotlářka A - SK Kotlářka C 3:0

Kaucký J. - Gajda 3:1, Stach - Lanžhotský 3:0, Kopecký - Knop 3:0

SK Kotlářka C - SK Kotlářka B 2:3

Gajda - Kelnárová 2:3, Lanžhotský - Šíp 3:2, Knop - Luxemburk 0:3, Lanžhotský - Klenárová 3:2, Gajda - Cmíralová 0:3

Sparta Praha B - SK Kotlářka A 0:3

Josef - Stach 0:3, Šusta - Kaucký J. 0:3, Melíšek - Kopecký 0:3

Sparta Praha A - Elizza Praha A 3:2

Podrazil Václav - Kadlec 2:3, Šmíd - Bendzák 3:0, Podrazil Vojtěch - Sloup 1:3, Šmiíd - Kadlec 3:0, Podrazil Václav - Bendzák 3:1

SK Kotlářka B - Elizza Praha A 2:3

Kelnárová - Sloup 3:2, Cmíralová - Kadlec 0:3, Šíp - Bendzák 3:1, Cmíralová - Sloup 0:3, Kelnárová - Kadlec 1:3

SK Kolářka A - Sparta Praha A 3:0

Stach - Šmíd 3:0, Kaucký - Podrazil Vojtěch 3:0, Kopecký - Podrazil Václav 3:2, Kaucký - Šmíd 3:1

SK Kotlářka C - Sparta Praha B 3:1

Gajda - Šusta 2:3, Lanžhotský - Josef 3:2, Knop - Melíšek 3:2, Lanžhotský - Šusta 3:2

Sparta Praha B - SK Kotlářka B 0:3

Melíšek -Kelnárová 0:3, Šusta - Šíp 0:3, Josef - Luxemburk 1:3, Šusta - Kelnárová 1:3, Melíšek - Šíp 0:3

Sparta Praha A - SK Kotlářka C 3:0

Podrazil Vojtěch - Lanžhotský 3:1, Šmíd - Gajda 3:0, Podrazil Václav - Knop 3:0

Elizza Praha A - SK Kotlářka A 0:3

Kadlec -Kaucký J. 0:3, Bendzák - Kopecký 0:3, Sloup - Lebeda 0:3

 

Konečné pořadí 1. třídy

1. SK Kotlářka A 30, 2. Sparta Praha A 26, 3. SK Kotlářka B 20 (5:4), 4. Elizza Praha A 20 (4:5), 5. Sparta Praha B 12 (4:4,20:14), 6. SK Kotlářka C (4:4,14:20)

 

2. třída

 

Slavoj Praha A - Slavoj Praha B 1:3, SK Kotlářka D - TTC Klánovice A 3:1, Loko Vršovice A - ZŠ Lužiny A 1:3

Slavoj Praha B - ZŠ Lužiny A 3:1, TTC Klánovice A - Loko Vršovice A 3:0, Slavoj Praha A - SK Kotlářka D 3:0

SK Kotlářka D - Slavoj Praha B 0:3, Loko Vršovice A - Slavoj Praha A 1:3, ZŠ Lužiny A - TTC Praha A 1:3

Slavoj Praha B - TTC Klánovice A 3:2, Slavoj Praha A - ZŠ Lužiny A 3:0, SK Kotlářka D - Loko Vršovice 3:2

Loko Vršovice A - Slavoj Praha B 0:3, ZŠ Lužiny A - SK Kotlářka D 3:1, TTC Klánovice A - Slavoj Praha A 2:3

 

Pořadí 2. třídy

1. Slavoj Praha B (Nádvorník, Gräf, Brada) 15

2. Slavoj Prasha A ( Mašek, Pfleger, Michlík) 13

3. SK Kotlářka D (Cziviš, Kromka, Juřík) 9 (4:4, 15:13)

4. ZŠ Lužiny A (Nesvačil, Zacharda, Hudák) 9 (4:4, 17:16)

5. TTC Klánovice A (Grisa, Garček, Hodík) 9 (4:4, 13:16)

6. Loko Vršovice A (Ruis, Havlík, Horká) 5

 

3. třída

 

Slovan Bohnice A - SK Vršovice A 1:3, SK Kotlářka E - ZŠ Lužiny B 2:3, Slavoj Praha C - TJ ABC Braník A 1:3

SK Vršovice A - TJ ABC Braník A 1:3, ZŠ Lužiny B - Slavoj Praha C 3:0, Slovan Bohnice A - SK Kotlářka E 3:2

SK Kotlářka E - SK Vršovice A 0:3, Slavoj Praha C - Slovan Bohnice A 1:3, TJ ABC Braník A - ZŠ Lužiny B 3:0

SK Vršovice A - ZŠ Lužiny B 3:0, Slovan Bohnice A - TJ ABC Braník A 0:3, SK Kotlářka E - Slavoj Praha C 3:1

Slavoj Praha C - SK Vršovice A 2:3, TJ ABC Braník A - SK Kotlářka E 3:0, ZŠ Lužiny B - Slovan Bohnice A 3:2

 

Pořadí 3. třídy

1. TJ ABC Braník A (Helík, Staněk, Popelka) 15

2. SK Vršovice A (Mužík, Macek, Mikula) 13

3. ZŠ Lužiny B (Vejvodová, Rek, Ohera, Plaček) 11

4. Slovan Bohnice A (Kadavý, Šimpach A., Skala) 9

5. SK Kotlářka E (Kačerovský, Bartho, Dvořáček) 7

6. Slavoj Praha C (Jedlička, Slavíček, Polidar) 5

 

4. třída

 

Loko Vršovice B - Loko Vršovice C 3:1

Nasli - Kadlecová 3:2, Kokoška - Rakušanová 2:3, Sviták - Kadlecová 3:1, Nasli - Dufek 3:0

Slavoj Praha D - SK Vršovice B 1:3

Sládek - Zahálka 3:1, Satoranský - Hánová 1:3, Kabát 0:3 w.o., Sládek - Hánová 1:3

TTC Praha A - SK Kotlářka F 3:2

Brodský - Jelínková 3:0(2,4,2), Svoboda - Havlíček 0:3(-9,-9,-4), Burian - Kaucký F. 3:0(3,4,3), Brodský - Havlíček 1:3(-7,-8,4,-7), Svoboda - Jelínková 3:0(2,3,3)

Loko Vršovice C - SK Kotlářka F 1:3

Rakušanová - Kaucký F. 3:0, Kadlecová R. - Havlíček 0:3, Kadlecová L. - Jelínková 2:3, Rajkušanová - Havlíček 0:3

SK Vršovice B - TTC Praha A 0:3

Hánová - Svoboda 0:3(-6,-6,-5), Kabát - Brodský 0:3(-1,-2,-3), Zahálka - Burian 0:3(-7,-4,-7)

Loko Vršovice B - Slavoj Praha D 3:1

Kokoška - Sládek 3:0, Sviták - Satoranský 2:3, Nasli 3:0 w.o., Kokoška - Satoranský 3:0

Slavoj Praha D - Loko Vršovice C 3:2

Sládek - Dufek 3:1, Satoranský - Kadlecová R. 2:3, Kadlecová L. 0:3 w.o., Sládek - Kadlecová R. 3:1, Satoranský - Dufek 3:1

TTC Praha A - Loko Vršovice B 3:1

Brodský - Nasli 3:2(9,-7,8,-6,9), Svoboda - Kokoška 1:3(-7,-5,6,-8), Burian - Sviták 3:0(8,3,5), Brodský - Kokoška 3:0(7,8,3)

SK Kotlářka F - SK Vršovice B 3:1

Havlíček - Zahálka 3:0, Jelínková - Hánová 1:3, Kaucký F. - Kabát 3:0, Havlíček - Hánová 3:0

Loko Vršovice C - SK Vršovice B 3:1

Rakušanová - Zahálka 3:0, Kadlecová L. - Hánová 0:3, Dufek - Kabát 3:0, Rakušanová - Hánová 3:1

Loko Vršovice B - SK Kotlářka F 1:3

Nasli - Kaucký F. 3:0, Kokoška - Havlíček 0:3, Sviták - Jelínková 0:3, Nasli - Havlíček 0:3

Slavoj Praha D - TTC Praha A 0:3

Sládek - Svoboda 1:3(9,-5,-8,-11), Satoranský - Brodský 0:3(-3,-6,-1), Burian 0:3 w.o.

TTC Praha A - Loko Vršovice C 3:0

Brodský - Rakušanová 3:0(6,9,7), Burian - Kadlecová L. 3:0(2,6,7), Svoboda - Dufek 3:0(3,4,4)

SK Kotlářka F - Slavoj Praha D 3:1

Havlíček - Satoranský 3:1, Kaucký F. - Sládek 0:3, Jelínková 3:0 w.o., Havlíček - Sládek 3:0

SK Vršovice B - Loko Vršovice B 0:3

Zahálka - Kokoška 0:3, Kabát - Sviták 1:3, Hánová - Nasli 1:3

 

Pořadí 4. třídy

1. TTC Praha A 15, 2. SK Kotlářka F 13, 3. Loko Vršovice B 11, 4. Loko Vršovice C 7 (5:4), 5. SK Vršovice B 7 (4:4), 6. Slavoj Praha D 7 (4:5)

 

V neděli 10. 1. 2016 pokračovaly přebory drusžtev kategorií staršího žactva.

 

Starší žactvo

 

1. třída starších žáků

 

SK Kotlářka B - SK Kotlářka A 3:1

Beran M. - Kaucký 0:3, Beran T. - Přída 3:0, Brož - Náhlik 3:1, Beran M. - Přída 3:1

Sparta Praha A - TTC Elizza Praha A 3:0

Černota - Průša O. 3:0, Skopec - Marat F. 3:2, Šmíd - Kratochvíl 3:0

TJ Slavoj Praha A - Loko Vršovice A 3:1

Kulveit - Knobloch 2:3, Vaněk - Krameš 3:1, Pašek - Veselý 3:0, Kulveit - Krameš 3:2

TJ Slavoj Praha A - SK Kotlářka B 3:1

Kulveit - Beran T. 3:0, Vaněk - Beran M. 0:3, Pašek - Brož 3:2, Kulveit - Beran M. 3:2

Loko Vršovice A - Sparta Praha A 1:3

Krameš - Skopec 3:2, Knobloch - Černota 0:3, Veselý - Šmíd 1:3, Krameš - Černota 0:3

TTC Elizza Praha A - SK Kotlářka A 1:3

Marat F. - Přída 1:3, Kratochvíl - Kaucký 0:3, Průša O. - Náhlik 3:0, Marat F. - Kaucký 2:3, Kratochvíl - Přída 0:3

SK Kotlářka B - TTC Praha Elizza A 3:0

Beran T. - Průša 3:0, Beran M. - Marat F. 3:1, Brož - Kratochvíl 3:0

SK Kotlářka A - Loko Vršovice A 3:1

Přída - Krameš 0:3, Kaucký - Knobloch 3:0, Náhlik - Veselý 3:0, Přída - Knobloch 3:0

Sparta Praha A - TJ Slavoj Praha A 3:1

Černota - Vaněk 3:0, Skopec - Kulveit 2:3, Šmíd - Buček 3:0, Černota - Kulveit 3:0, Skopec - Vaněk 3:0

Sparta Praha A - Kotlářka B 3:1

Černota - Beran T. 3:1, Skopec - Beran M. 1:3, Šmíd - Brož 3:0, Černota - Beran M. 3:1

TJ Slavoj Praha A - Kotlářka A 3:1

Kulveit - Kaucký 3:0, Vaněk - Přída 0:3, Pašek - Náhlik 3:1, Kulveit - Přída 3:2

TJ Loko Vršovice - TTC Elizza Praha A 3:0

Krameš - Marat F. 3:0, Knobloch - Průša O. 3:2, Havránek - Kratochvíl 3:0

SK Kotlářka B - TJ Loko Vršovice A 3:1

Beran T. - Knobloch 0:3, Beran M. - Krameš 3:0, Brož - Havránek 3:0, Beran T. - Krameš 3:0

TTC Elizza Praha A -TJ Slavoj Praha A 0:3

Marat F. - Vaněk 2:3, Průša O. - Kulveit 0:3, Kratochvíl - Buček 2:3

SK Kotlářka A - Sparta Praha A 2:3

Přída - Černota 0:3, Kaucký - Skopec 3:2, Náhlik - Šmíd 2:3, Přída - Skopec 3:0, Koucký - Černota 1:3

 

Konečné pořadí starších žáků

1. Sparta Praha A 28, 2. Slavoj Praha A 26, 3. SK Kotlářka Praha B 22, 4. SK Kotlářka Praha A 20, 5. TJ Loko Vršovice A 14, 6. TTC Elizza Praha A 10

 

1. třída starších žákyň

 

TJ Loko Vršovice A - TTC Elizza Praha A 3:0

Blažková - Pražáková 3:0, Rakušanová - Kalinová 3:1, Blažková, Horká - Kalinová, Pražáková 3:1

Slovan KST Bohnice A - Slovan KST Bohnice B 3:1

Bartoňová - Handlová 1:3, Mrázková - Krupičková 3:0, čtyřhra 3:1, Bartoňová - Krupičková 3:2

Slovan KST Bohnice A - TJ Loko Vršovice A 3:0

Bartoňová - Horká 3:0, Mrázková - Blažková 3:1, Bartoňová, Mrázková - Blažková, Rakušanová 3:2

Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha A 3:0

Handlová - Pražáková 3:0, Krupičková - Kalinová 3:0, čtyřhra 3:1

TJ Loko Vršovice A - Slovan KST Bohnice B 1:3

Blažková - Handlová 3:0, Horká - Krupičková 0:3, Blažková, Rakušanová - Handlová, Krupičková 1:3, Blažková - Krupičková 0:3, Horká - Handlová 0:3

TTC Elizza Praha A - Slovan KST Bohnice A 0:3

Pražáková - Bartoňová 0:3, Kalinová - Mrázková 0:3, čtyřhra 0:3

 

Celkové pořadí 1. třídy starších žákyň

1. Slovan KST Bohnice A 18, 2. Slovan KST Bohnice B 14, 3. TJ Loko Vršovice A 10, 4. TTC Elizza Praha A 6

 

2. třída starších žáků

 

Sparta Praha B - ZŠ Lužiny A 3:1

Fales - Šrenk 3:0, Zítek - Hlaváč 3:1, Suk - Poncar 2:3, Fales - Hlaváč 3:1

SK Kotlářka D - SK Kotlářka C 2:3

Koběrský - Khalaila 3:2, Vícha - Němec 0:3, Kořének - Lanžhotský 0:3, Koběrský - Němec 3:2, Vícha - Khalaila 0:3

Loko Vršovice B - Stadion Žižkov A 0:3

Havlík - Sochor D. 0:3, Veselý - Sochor A. 1:3, Ruis - Burkert 2:3

ZŠ Lužiny - Stadion Žižkov A 1:3

Poncar - Sochor D. 0:3, Hlaváč - Sochor A. 0:3, Merta - Burkert 3:1, Poncar - Sochor A. 0:3

SK Kotlářka C - Loko Vršovice B 3:0

Khalaila - Veselý 3:2, Němec - Havlík 3:0, Lanžhotský - Ruis 3:0

Sparta Praha B - SK Kotlářka D 3:0

Fales - Kořének 3:0, Zítek - Koběrský 3:0, Suk - Vícha 3:0

SK Kotlářka D - ZŠ Lužiny A 3:1

Koběrský - Šrenk 3:0, Kořének - Hlaváč 1:3, Vícha - Merta 3:1, Koběrský - Hlaváč 3:1

Loko Vršovice B - Sparta Praha B 1:3

Ruis - Fales 0:3, Veselý - Zítek 3:0, Havlík - Suk 0:3, Ruis - Zítek 0:3

Stadion Žižkov A - SK Kotlářka C 2:3

Sochor A. - Khalaila 3:0, Sochor D. - Němec 0:3, Burkert - Lanžhotský 0:3, Sochor A. - Němec 3:2, Sochor D. - Khalaila 0:3

ZŠ Lužiny A - SK Kotlářka C 0:3

Hlaváč - Khalaila 1:3, Šrenk - Němec 0:3, Merta - Lanžhotský 2:3, Hlaváč - Němec 1:3

Sparta Praha B - Stadion Žižkov A 1:3

Fales - Sochor D. 2:3, Zítek - Sochor A. 0:3, Suk - Burkert 3:1, Fales - Sochor A. 1:3, Zítek - Sochor D. 3:0

SK Kotlářka D - Loko Vršovice B 3:2

Koběrský - Havlík 3:0, Kořének - Veselý 0:3, Vícha - Ruis 3:0, Koběrský - Veselý 0:3, Kořének - Havlík 3:1

Loko Vršovice B - ZŠ Lužiny A 2:3

Veselý - Poncar 3:1, Ruis - Hlaváč 0:3, Havlík - Šrenk 0:3, Veselý - Hlaváč 3:1, Ruis - Poncar 0:3

Stadion Žižkov A - SK Kotlářka D 3:2

Sochor A. - Kořének 3:0, Sochor D. - Koběrský 2:3, Burkert - Vícha 0:3, Sochor A. - Koběrský 3:0, Sochor D. - Kořének 3:0

SK Kotlářka C - Sparta Praha B 3:0

Khalaila - Fales 3:0, Němec - Zítek 3:1, Lanžhotský - Suk 3:1

 

Pořadí 2. třídy starších žáků

1. SK Kotlářka C 15, 2. Stadion Žižkov A 13, 3. Sparta Praha B 11, 4. SK Kotlářka D 9, 5. ZŠ Lužiny A 7, 6. Loko Vršovice B 5

 

3. třída starších žáků

 

Slavoj Praha B - SK Hamr A 3:1

Michlík - Bruk 0:3(-8,-9,-10), Pfleger - Rosová 3:0(2,4,7), Mašek - Král 3:0(5,2,4), Michlík - Rosová 3:0(2,8,13)

Sokol Michle A - TTC Praha A 3:1

Rattay M. - Brodský 3:0(5,9,9), Rattay J. - Šíma 3:0( 8,10,4), Lehečka - Svoboda 1:3(-8,-8,9,-7), Rattay M. - Šíma 3:1(13,-9,9,9)

SK Hamr A - TTC Praha A 3:1

Rosová - Brodský 3:1(6,7,-6,6), Bruk - Šíma 3:0(5,3,5), Král - Svoboda 0:3(-4,-8,-9), Rosová - Šíma 3:0(7,5,10)

Slavoj Praha B - Sokol Michle A 3:0

Pfleger - Lehečka 3:0(3,6,6), Mašek - Rattay M. 3:0(6,4,9), Michlík - Rattay J. 3:0(4,7,8)

Sokol Michle A - SK Hamr A 1:3

Rattay J. - Rosová 0:3(-5,-4,-5), Rattay M. - Bruk 0:3(-6,-8,-5), Lehečka - Král 3:0(10,4,8), Rattay J. - Bruk 0:3(-6,-10,-2)

TTC Praha A - Slavoj Praha B 0:3

Šíma - Mašek 0:3(-2,-4,-7), Svoboda - Pfleger 0:3(-2,-7,-7), Brodský - Michlík 0:3(-5,-8,-10), Šíma - Pfleger 0:3(-3,-4,-5)

 

Pořadí 3. třídy starších žáků

1. Slavoj Praha B 9, 2. SK Hamr A 7, 3. Sokol Michle A 5, 4. TTC Praha A 3



Přidání komentáře k článku Přebory družstev mladších a starších žáků



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.