Stolní tenis v Praze

Dnes je neděle 16.12.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Kam v Praze na ligu v 14. a 15. kole

Extraliga

 

Sobota 23. 1. 2016

SF SKK Kotlářka EN Praha - SKST Svijany Liberec od 14:00 hod

 

Neděle 24. 1. 2016

SF SKK El Niňo Praha EHW - SKST Svijany Liberec od 17:00 hod

 

1. liga

 

Sobota 23. 1. 2016

KT Praha - Siko Orlová už od 14.00 hodin

 

Neděle 24. 1. 2016

KT Praha - SKST Hodonín od 10.00 hodin

 

2. liga

 

Sobota 23. 1. 2016

AC Sparta Praha - TJ Libín 1096 Prachatice od 15.00 hod

TTC Elizza Praha B - Tatran KRPA Hostinné od 15.00 hod

SF SKK El Niňo Praha D - TJ AŠ Mladá Boleslav od 14.00 hod, Pod Juliskou 4

 

Neděle 24. 1. 2016

AC Sparta Praha - SK Pedagog České Budějovice od 10.00 hod

SF SKK El Niňo Praha D - Tatran KRPA Hostinné od 10.00 hod

TTC Elizza Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav od 10.00 hod

 

3. liga

 

Sobota 23. 1. 2016

AC Sparta Praha B - TJ Sokol Michle Praha od 15.00 hod

SF SKK El Niňo Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice od 17.30 hod

Avia Čakovice - TTC Litoměřice B od 16.00 hod

Slovan KST Bohnice - SKST Baník Most od 16.00 hod

 

Neděle 24. 1. 2016

SF SKK El Niňo Praha E - TJ Sokol Michle Praha od 10.00 hod

AC Sparta Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice od 10.00 hod

Slovan KST Bohnice - TTC Litoměřice B od 10.00 hod

Avia Čakovice - SKST Baník Most od 10.00 hod

 

1. liga žen

 

Sobota 23. 1. 2016

TJ Slavoj Praha - SF SKK El Niňo Praha od 13.30 hod

TJ Sokol Nusle Praha - SKP Sever Ústí nad Labem od 15.00 hod

TTC Elizza Praha - SKST Vlašim B od 15.00 hod

 

Neděle 24. 1. 2016

TJ Sokol Nusle Praha - SF SKK El Niňo Praha od 10.00 hod

TJ Slavoj Praha - SKP Sever Ústí nad Labem od 10.00 hod

TTC Elizza Praha - SKST Vlašim C

 

2. liga žen

Sobota 23. 1. 2016

TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Plzeň A od 10:30 hod

TJ ABC Braník - TJ Sokol Plzeň B od 10:30 hod

TJ Slavoj Praha B - SF SKK El Niňo Praha B od 9:30 hod

Avia Čakovice - TJ Hrádek od 10:00 hod

Slovan KST Bohnice - KST Klatovy od 10:00 hod

TJ ABC Braník - TJ Sokol Plzeň A od 14:00 hod

TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Sokol Plzeň B od 14:00 hod

TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Praha Stodůlky od 16.00

Slovan KST Bohnice - TJ Hrádek od 13:30 hod

Avia Čakovice - KST Klatovy od 13:30 hod



Přidání komentáře k článku Kam v Praze na ligu v 14. a 15. kole



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.