Stolní tenis v Praze

Dnes je neděle 24.06.2018



Petr Barcal - realitní makléř








Víkendová liga v Praze

1. liga

 

Sobota 6. 2. 2016

 

SF SKK El Niňo C - KT Praha 10:6

Obešlo F., Schwarzer - Orlowski, Panský 3:2(-4,6,16,-9,11), Obešlo M., Turček - Havlík, Javůrek 3:0(6,3,9), Schwarzer - Panský 3:1(-6,14,8,7), Obešlo F. - Orlowski 2:3(-11,8,-9,8,-3), Turček - Havlík 1:3(10,-9,-6,-9), Obešlo M. - Javůrek 3:0(3,10,9), Obešlo F. - Panský 2:3(-6,-5,13,10,-5), Turček - Orlowski 2:3(-10,6,-8,9,-6), Obešlo M. - Havlík 3:0(5,5,1), Schwarzer - Javůrek 3:2(7,-7,-7,5,10), Turček - Panský 1:3(9,-7,-8,-1), Obešlo M. - Orlowski 3:0(17,6,3), Schwarzer - Havlík 2:3(9,-5,3,-8,-9), Obešlo F. - Javůrek 3:2(-4,-4,9,8,4), Obešlo M. - Panský 3:0(3,8,8), Schwarzer - Orlowski 3:1(10,-9,7,10)

Body domácích: Obešlo M. 4,5, Schwarzer 3,5, Obešlo F. 1,5, Turček 0,5

Body hostů: Panský 2, Orlowski 2, Havlík 2, Javlůrek 0

 

TTC Elizza Praha - KST Cheb 4:10

Holáň, Šmatlák - Gavlas A., Gavlas P. 3:1(9,9,-8,6), Marat, Průša - Pavlovský, Polák 0:3(-5,-8,-9), Průša - Gavlas A. 0:3(-6,-9,-1), Marat - Polák 0:3(-8,-4,-9), Šmatlák - Pavlovský 2:3(-5,-7,9,6,-10), Holáň - Gavlas P. 3:0(9,8,7), Marat - Gavlas A. 0:3(-2,-3,-6), Šmatlák - Polák 0:3(-3,-9,-7), Holáň - Pavlovský 3:1(7,10,-9,12), Průša - Gavlas P. 0:3(-10,-10,-8), Šmatlák - Gavlas A. 0:3(-6,-4,-8), Holáň - Polák 3:0(12,9,5), Průša - Pavlovský 0:3(-9,-4,-10), Marat - Gavlas P. 0:3(-8,-6,-1)

Body domácích: Holáň 3,5, Šmatlák 0,5, Průša 0, Marat 0

Body hostů: Gavlas A. 3, Polák 2,5, Pavlovský 2,5, Gavlas P. 2

 

Neděle 7. 2. 2016

 

TTC Elizza Praha - KT Praha 2:10

Podrobný výsledek dosud nezadán, i když jsem byl přítomen, bohužel dílčí výsledky si nepamatuji. Pouze jeden bod domácích, kterým byla čtyřhra Holáň, Šmatlák - Javůrek, Havlík.

 

SF SKK El Niňo Praha C - KST Cheb 10:6

Obešlo F., Schwarzer - Gavlas P., Polák 3:0(7,3,9), Obešlo M., Valenta - Gavlas A., Pavlovský 0:3(-8,-5,-9), Obešlo F. - Gavlas A. 0:3(-4,-10,-2), Schwarzer - Gavlas P. 3:0(7,3,4), Valenta - Polák 3:0(11,9,9), Obešlo M. - Pavlovský 3:0(2,5,7), Schwarzer - Gavlas A. 0:3(-3,-9,-6), Valenta - Gavlas P. 3:1(10,7,-5,2), Obešlo M. - Polák 3:2(-9,7,-3,10,8), Obešlo F. - Pavlovský 2:3(-11,-9,6,3,-4), Valenta - Gavlas A. 0:3(-8,-5,-9), Obešlo M. - Gavlas P. 3:1(-9,7,2,7), Obešlo F. - Polák 3:2(8,-8,3,-10,7), Schwarzer - Pavlovský 3:0(9,7,4), Obešlo M. - Gavlas A. 1:3(5,-7,-8,-7), Obešlo F. - Gavlas P. 3:2(8,9,-5,-9,4)

Body domácích: Obešlo M. 3, Obešlo F. 2,5, Schwarzer 2,5, Valenta 2

Body hostů: Gavlas A. 4,5, Pavlovský 1,5, Gavlas P. 0, Polák 0

 

2. liga

 

Všechny pražské týmy hrály venlu, ale známé výsledky stejně prozradíme.

 

Sobota 6. 2. 2016

 

Tatran Krpa Hostinné - AC Sparta Praha 10:5

Body domácích: Šváb 3,Kálenský 2, Voňka 1, Štrobl 0, w.o. 4

Body hostů: Stibor 2,5, Strejc 2,5, Kubát 0

 

TJ Sokol PLzeň - TTC Elizza Praha B 2:10

 

TJ Sokol Bor Eismann - SF SKK El Niňo Praha D 6:10

Body domácích: Belopotočan 3,5, Dráždil 1,5, Kirchman 0,5, Copák 0,5

Body hostů: Dusík 3, Vítovec 3, Voříšek 2, Šablatura 2

 

Neděle 7. 2. 2016

 

TJ Sokok Bor Eisman - TTC Elizza Praha B ???

 

TJ Sokol Plzeň - SF SKK El Niňo Praha D 10:8

 

TJ AŠ Mladá Boleslav - AC Sparta Praha 10:3

 

3. liga

 

Sobota 6. 2. 2016

 

TJ Sokol PLzeň B - AC Sparta Praha B 1:10

Body domácích: Frühauf 1, Šlehofer 0, Pechman 0, Franc 0

Body hostů: Kuchař 3,5, Bartošek 2,5, Juklík 2,5, Kocáb 1,5

 

TJ Sokol Bor B - SF SKK El Niňo Praha E 9:9

Body domácích: Chvátal 4, Pour 3, Sochor 1,5, Noha 0,5, Copák 0

Body hostů: Ezr V. 2,5, Krejcar 2,5, Šálený 2, Půlpán 2

 

TJ Sokol Michle Praha - TJ ČZ Strakonice 10:1

Body domácích: Bucifal 2, Vorlíček 1,5, Benák 1, Šimeček 0 (vše w.o.), w.o. 5

Body hostů: Krahulec J. 1, Krahulec P. 0, Hrazdira 0

 

TJ Lokomotiva Vršovice - TJ Siokol Vodňany 10:8

Body domácích: Kolář 4, Kuba 2,5, Pospíšil 1,5, Mráz 1, Kubík 1

Body hostů: David 3,5, Borovka 2,5, Hach 2, Hubáček 0

 

TJ Sokol Michovo Hradiště - Avia Čakovice ???

 

TTC Bělá pod Bezdězem - Slovan KST Bohnice 4:10

Body domácích: Balog 3,5, Lapka 0,5, Zvěřina 0, Kańka 0, Stach 0

Body hostů: Kézr 3,5, Brož 2,5, Kadavý 2, Škarban 2

 

Neděle 7. 2. 2016

 

TJ Sokol Bor B - AC Sparta Praha B 1:10

Body domácích: Pour 1, Chvátal 0, Bočan 0, Krivda 0

Body hostů: Kuchař 3,5, Kocáb 2,5, Juklík 2,5, Bartošek 1,5

 

TJ Sokol Plzeň B - SF SKK El Niňo Praha E 2:10

Body domácích: Franc 1, Frühauf 1, Šlehofer 0, Auterský 0

Body hostů: Ezr V. 3,5, Šálený 2,5, Půlpán 2,5, Krejcar 1,5

TJ Lokomotiva Vršovice - TJ ČZ Strakonice 10:8

Body domácích: Kolář 3, Pospíšil 3, Kuba 2, Mráz 2

Body hostů: Krahulec P. 3,5, Krahulec J. 2,5, Dunovský 1,5, Hrazdira 0,5

 

TTC Bělá pod Bezdězem - Avia Čakovice 0:10

Body domácích: Stach 0, Kaňka 0, Lapka 0, Balog 0

Body hostů: Hüttl 2,5, Vaňásek 2,5, Novotný 2,5, Šulc 2,5

 

TJ Sokol Mnichovo Hradiště - Slovan KST Bohnice 10:6

 

1. liga žen

 

Sobota 6. 2. 2016

 

SK Frýdlant n. O. B - TTC Elizza Praha 9:1

Body domácích: Somrová 3,5, Rusnáková 2,5, Hrachová 2, Daňová 1

Body hostů: Vítková 1, Luňová 0, Vysocká 0

 

SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha 7:3

Body domácích: Stará 3,5, Jírová 2, Pytlíková 0,5, w.o. 1

Body hostů: Kaba 2, Diblíková 1, Rohlíková 0

 

SKST Vlašim C - TJ Sokol Nusle Praha 3:7

Body domácích: Matějovská 1, Polívková 1, Beranová 0, w.o. 1

Body hostů: Vondráková 3, Radnicová 2,5, Veselá 1,5

 

SF SKK El NIňo Praha - KST GCM Blansko 2:8

Body domácích: Němečková 0,5, Vyvadilová 0,5, w.o. 1

Body hostů: Ševčíková 2, Chajda 2, Pavlicová 1, w.o. 3

 

Neděle 7. 2. 2016

 

SKST Dubňany - TTC Elizza Praha 7:3

Body domácích: Ilčíková 3,5, Ševčíková 2,5, Kotásková 1

Body hostů: Luňová 1, Vítová 1, Vysocká 1

 

SKST Vlašim C - TJ Slavoj Praha 5:5

Body domácích: Matějovská 2,5, Polívková 1,5, Beranová 1

Body hostů: Rohlíková 2, Diblíková 2, Kaba 1

 

SKST Vlašim B - TJ Sokol Nusle Praha 2:8

Body domácích: Jírová 1, Stará 1, Pytlíková 0

Body hostů: Veselá 3,5, Radnicová 3,5, Vondráková 1

 

SF SKK El Niňo Praha - TJ Sokol Líšeň 5:5

Body domácích: Němečková 2,5, Vyvadilová 1,5, Tengulová 1

Body hostů: Babáková R. 3, Hortová 2, Babáková K. 0

 

2. liga žen

 

Sobota 6. 2. 2016

TJ Sokol Plzeň A - Avia Čakovice 3:7

TJ Sokol Plzeň B - Slovan KST Bohnice 2:8

TJ Hrádek - TJ Slavoj Praha B 5:5

SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6

TJ Sokol Praha Stodůlky - TJ ABC Braník 5:5

TJ Sokol Plzeň B - Avia Čakovice 5:5

TJ Sokol Plzeň A - Slovan KST Bohnice 1:9

KST Klatovy - TJ Slavoj Praha B 8:2

TJ Sokol Praha Stodůlky - TJ Sokol Nusle Praha B 4:6

SF SKK El Niňo Praha B - TJ ABC Braník 5:5



Přidání komentáře k článku Víkendová liga v Praze



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.