Stolní tenis v Praze

Dnes je úterý 16.01.2018










Poslední ligové dvoukolo

Extraliga

 

Pátek 11. 3. 2016 od 18:00 hod

 

SF SK Kotlářka EN Praha - TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha EHW - SKST Charvát Baník Havířov

 

Sobota 12. 3. 2016 od 14:00 hod

 

SF SK Kotlářka EN Praha - SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK El Niňo Praha EHW - TJ Ostrava KST

 

1. liga

 

Všechny pražské týmy hrají venku.

 

Sobota 12. 3. 2016

 

TJ Sokol PP Hradec Králové - KT Praha od 13.00 hod

SKST Baník Havířov B - SF SKK El NIňo Praha C od 15.00 hod

TJ Ostrava KST B - TTC Elizza Praha od 14.00 hod

 

Neděle 13. 3. 2016 od 10.00 hod

 

SK US Steinerová Choceň - KT Praha

TJ Ostrava KST B - SF SKK El Niňo Praha C

SKST Baník Havířov B - TTC Elizza Praha

 

2. liga

 

Čtvrtek 10. 3. 2016 - předehrávka

 

TTC Elizza Praha B - TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem B - od 18:30 hod

 

Sobota 12. 3. 2016

 

TJ Sokol Plzeň - AC Sparta Praha od 16:30 hod

SF SKK El Niňo Praha D - TTC Litoměřice . od 17:30 hod

 

Neděle 13. 3. 2016 od 10.00 hod

 

TJ Sokol Bor Eissmann - AC Sparta Praha

SF SKK El Niňo Praha D - TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem B

TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice

 

3. liga

 

Sobota 12. 3. 2016

 

AC Sparta Praha B - TJ Tatran Sedlčany - od 15:00 hod

SF SKK El Niňo Praha E - Slovan Lochovice - od 17:30 hod

TJ Sokol Michle Praha - SK Tenis Polesí - od 15:00 hod

TJ Lokomotiva Vršovice - SKC Zruč nad Sázavou - od 15:00 hod

Avia Čakovice - TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem C - od 16:00 hod

Slovan KST Bohnice - KST Jirkov - od 16:00 hod

 

Neděle 13. 3. 2016 od 10.00 hod

 

SF SKK El Niňo Praha E - TJ Tatran Sedlčany

AC Sparta Praha B - Slovan Lochovice

TJ Lokomotiva Vršovice - STK Tenis Polesí

TJ Sokol Michle Praha - SKC Zruč nad Sázavou

Slovan KST Bohnice - TJ Slavoj Severotuk Ústí nad Labem C

Avia Čakovice - KST Jirkov

 

1. liga žen

 

Sobota 12. 3. 2016

 

SK Frýdlant n. O. B - TJ Slavoj Praha - od 14:00 hod v Ostravě

SKST Dubňany - TJ Sokol Nusle Praha - od 14:00 hod

TTC Elizza Praha - KST GMC Blansko - od 15:00 hod

SKST Vlašim B - SF SKK El Niňo Praha 9:1 (předehráno 4. 3. 2016)

 

Neděle 13. 3. 2016

 

SKST Dubňany - TJ Slavoj Praha - od 10:00 hod

SK Frýdlant n. O. B - TJ Sokol Nusle Praha - od 8:30 hod v Ostravě

TTC Elizza Praha - TJ Sokol Líšeň - od 10:00 hod

SKST Vlašim C - SF SKK El Niňo Praha 4:6 (předehráno 4. 3. 2016)

 

2. liga žen

 

Sobota 12. 3. 2016

 

Sokol Plzeň A - Slavoj Praha B - od 10:00 hod

Avia Čakovice - TJ Sokol Nusle Praha B - od 10:00 hod

TJ Hrádek - SF SKK El Niňo Praha B - od 10:00 hod

KST Klatovy - TJ Sokol Praha 5 Stodůlky - od 10:00 hod

TJ Sokol Plzeň B - TJ Slavoj Praha B - od 13:30

Avia Čakovice - TJ ABC Braník B - od 13:30

KST Klatovy - SF SKK El Niňo Praha B - od 14:00 hod

TJ Hrádek - TJ Sokol Praha 5 Stodůlky - od 14:00 hod

 

Předehráno:

Slovan KST Bohnice - TJ ABC Braník 7:3

Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Nusle Praha B 7:3



Přidání komentáře k článku Poslední ligové dvoukolo



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.