Dnes je pondělí 16.07.2018

Petr Barcal - realitní makléř

Mládež

Vítězem finálového turnaje nejmladšího žactva VC CST Ďáblice se stal Vít Kasner

Překvapivým vítězem finálového turnaje TOP 16 nejmladšího žactva se stal Vít Kanser, který ve skupině prohrál s Lukášem Martinkem a posotupoil až z 2. místa, ale v semifinále vyřadil celkového vítěze VC CST Ďáblice Martina Janduse, který suverenně vyhrál všechny předchozí turnaje.

Míla Fuček

24.06.2018

Mládež

Přečteno: 32

Komentářů: 0

Nábor nových hráčů do oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl mládeže TTC Praha provádí nábor nových hráčů – žáků a žákyň.

Míla Fuček

05.01.2018

Mládež

Přečteno: 318

Vítězi Mikulášského turnaje se stali Jandus, Čejka a Kratochvíl

Včera se odehrál v Centru stolního tenisu Ďáblice už třetí turnaj 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

Míla Fuček

10.12.2017

Mládež

Přečteno: 341

Grand Prix TTC Praha kralovali včera Garček a Jandus

Za účasti 19 hráčů se hrálo včera o prodlouženém víkendu v Centru stolního tenisu Ďáblice. Na programu byla Grad Prix TTC Praha, která je druhým turnajem 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

Míla Fuček

19.11.2017

Mládež

Přečteno: 360

Včera skončil první turnus tréninkového soustředění žáků

Oddíl mládeže TTC Praha pořádá o letních prázdninách dva turnusy tréninkového soustředění stolního tenisu. Ten první skončil právě dnes, na druhém, který bude poslední týden v srpnu, jsou ještě volná místa.

Míla Fuček

19.08.2017

Mládež

Přečteno: 457

Vítězi Májového turnaje se stali Čejka, Gajda a Vícha

Sobotního Májového turnaje se zúčastnilo celkem 31 hráčů, kteří bojovali o kvalifikaci do finálového turnaje TOP 16 ve dvouhrách a o konečné umístění ve čtyřhrách 3. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.