Stolní tenis v Praze

Dnes je čtvrtek 09.02.2023Petr Barcal - realitní makléř
Tento týden opět tři turnaje stolního tenisu

Ve středu 11. 5. 2016 vás zveme na Grand Prix Centra stolního tenisu Ďáblice 2/6, o kterém najdete podrobnosti na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukakce.php?id=608. Jde o závěrečný turnaj druhé série Grand Prix CST Ďáblice dvouher.

 

V sobotu 14. 5. 2016 vás zveme na Vlado Cup, o kterém najdete podrobnosti na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukakce.php?id=600. Jde o turnaj dvouher a čtyřher rekreační a okresní úrovně.

 

V neděli 15. 5. 2016 vás zveme na Šach Ping, o kterém najdete podrobnosti na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukakce.php?id=601. Jde o dvojboj ve stolním tenisu a šachu. Začíná se stolním tenisem, po jeho dohrání proběhne turnaj v šachu. Celkové pořadí budu vypočteno součtem pořadí hráčů v jednotlivých kategoriích, přičemž při rovnosti součtu rozhoduje absolutně nejlepší pořadí. Prosíme hráče, kteří mají šachy a šachové hodiny, aby je vzali s sebou.

 

Turnaje se konají v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice. Spojení autobusem č. 3 do zastávky Kokořínská od metra C Ládví.Přidání komentáře k článku Tento týden opět tři turnaje stolního tenisuNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.